HC Kometa Brno – VHK ROBE Vsetín

7:1

konec (3:0, 2:0, 2:1)

11.10.2014, 16:00 • Hala Rondo • Dominik Turan (@DomTuran)

To je pro dnešek z Ronda vše, hokejisté Brna nedali svému soupeři dnes šanci a vyhrávají suverénně rozdílem šesti branek. Hezký zbytek dne a budu se těšit u dalších textových přenosů. (18:06:30)

Se závěrečnou sirénou přišla ještě závěrečná bitka. Domácí Hroudný se porval se vsetínským Tydlačkou. Oba získávají ještě dodatečný dvouminutový trest.

60:00

59:52

Ale nakonec ne, David Kovář (VSE) vystřelil puk mimo hřiště.

59:42

Asi poslední vyloučení, Tomáš Mlynář (KOM) vyloučen za faul kolenem.

58:59

Kometa právě vstřelila branku!
Brňané hned využívají přesilovku, zmatek před brankou využil JAN HASOŇ, který zvyšuje náskok svého týmu na rozdíl šesti branek. Asistence: Robert Havlát.

58:33

Nepříjemná chvíle pro domácího Havránka. Po střetu koleno na koleno zůstal ležet na ledě a trest pět minut plus OS do konce utkání dostal hráč Patrik Augustin. Kometa tak bude hrát do konce utkání přesilovku.

57:35

Ferda v přečíslení dva na jednoho hledal Lacomba, který nedokázal zakončit do prázdné brány.

56:55

Hra se kouskuje, nyní odpískán ofsajd u obrané třetiny hostů.

56:11

Tým Vsetína je v plném počtu.

55:10

Kometa nyní strhla v útočné třetině uragán, který zakončoval Havránek. Druhý gól ale do svých statistik nepřidal.

54:40

Vsetín vyhazuje až na Krčka.

54:11

Vylučuje se na straně hostů, Jakub Vítek (VSE) je znovu vyloučen, tentokrát za hrubost.

52:56

Heinrich se dostal před Bechného a chtěl náskok svého týmu znovu navýšit.

51:54

Po nahrávce Furcha vystřelil dělovkou pod víko další gól Kometě TOMÁŠ HAVRÁNEK a je to znovu o pět branek. Asistence: Michal Furch.

51:48

Hra se přelévá ze strany na stranu, nyní se vhazuje po pravici Bechného.

50:40

Lainka s Abazajem se dostali přes Krčka, ani na poněkolikáté se jim ho však nepodařilo překonat.

49:35

Kometa tlačí v útočném pásmu.

48:20

Vsetínský Kovář a domácí Vágner se srazili před Krčkem, zůstali ležet na zemi a nemohli se od sebe oddělit. Zamotané brusle se nakonec oddělily i bez přerušení hry.

47:47

Robert Havlát nyní střelou z pravého kruhu mohl zvýšit vedení svého týmu, trefil však břevno.

46:57

Postavení útočícího hráče v brankovišti, vhazuje se před útočným pásmem Komety.

46:10

Kovář nyní výborně obehrál Vágnera a nahrával na Janoška. Ten v ideální střelecké pozici ale nebyl stoprocentní a ukazatel skóre je stále stejný.

44:50

Brňané se po úspěšném založení dostali až před Bechého, ten ale zatím v této třetině drží úspěšně neprůstřelnost. Vhazuje se po jeho pravici.

43:11

43:00

Furch chtěl střílet z první, nicméně puk mu přeskočil na modré hokejku a Kometa se tak dostala ven z útočného pásma.

42:00

Domácí nikam nespěchají a hlavně drží puk v útočném pásmu.

41:25

Petr Lainka se dostal do úniku, situaci jeden na jednoho chtěl vyřešit prohazovačkou mezi nohama. Ta se mu ale nepovedla.

41:11

Vsetín ale po gólu zaváhal a Patrik Augustin (VSE) je vyloučen za faul kolenem.

40:17

Kometa tedy do třetí třetiny nastupuje s Martinem Krčkem v bráně.

40:17

Vsetín právě vstřelil branku!
Přestávka hostům očividně pomohla, bouře v kabině přinesla své ovoce. Ihned po buly se dostali do útočného pásma, kde střelou za záda Krčka vystřelil úvodní gól hostům JAKUB ABAZAJ. Asistence: Ondřej Tydlačka.

40:01

Hosté jsou na konci sil, hlavně těch psychických. Nejhůře je na tom gólman Bechný, který sice pustil pět gólů za svá záda, bez něj by ale cifra na kostce nad ledem byla o hodně větší. Ve druhé třetině se domácím podařilo přidat další dvě branky, jmenovitě Hasoňovi a Horkému. Poslední dějství začíná cca v 17:32.

40:00

39:40

Hosté hrají v plném počtu.

38:57

Nahození na Bechného od domácích, vhazuje se po jeho pravici.

38:20

Hru nyní výborně v útočné třetině zdržují Kovář s Jánoškem.

37:40

Jakub Vítek (VSE) je vyloučen za vysokou hůl a tak má Kometa další šanci k navýšení skóre.

36:56

Po dvanácti vteřinách přesilovky není co řešit. Na dvě dorážky Bechný dosáhl, na tu třetí od LUBOŠE HORKÉHO už ale ne. Asistence Tomáš Havránek.

36:44

Adam Toman (VSE) je vyloučen za hákování.

36:30

Bude se vylučovat na straně hostí, ponechána výhoda.

35:10

Gotthard střílel dělovku od modré, trefil ale pouze clonícího Lacomba.

34:41

Tým VHK hraje v plném počtu.

34:10

Havránek výborně našel Vágnera, jeho střela ale mířila těsně nad svatyni gólmana hostí.

33:10

Domácí Zukal se vydal na výlet, projel přes hřiště a jednou rukou prošel přes útočnou třetinu. Jeho akce ale nebyla gólová.

32:41

Tlak vrcholí vyloučením. Jakub Vítek (VSE) je vyloučen za sekání.

32:10

Mlynář si nyní nádherně prohodil pod nohami jednoho z hostujících obránců a zakončoval, neúspěšně.

30:40

Jinak je k vidění ale stále stejný obrázek domácích u Bechného. Ten tentokrát vychytal Heinricha, který zakončoval prakticky do prázdné brány. Hostující gólman je nervní a vsetínská obrana to od něj pěkně schytává.

30:03

Útočná fáze je na tom o něco lépe, k výborné střele se dostal Kovář, Slavíček si ale připisuje další úspěšný zákrok.

29:10

Obrana domácích je totálně v troskách, domácí si v útočném pásmu dělají co chtějí.

28:40

Vhazovat se bude po Slavíčkově pravici, Jiří Weintritt nahazoval puk těsně za modrou čarou.

27:43

Do přečíslení 3 na 2 se dostali Brňané, Ferda ale finální nahrávku do prázdné brány neposlal přesně.

26:08

25:56

Kometě oslabení paradoxně pomohlo, nejenže vstřelila branku ale držela i poté útočné pásmo.

24:54

Laxní přístup hostů k přesilovce vyvrcholil gólem. Špatného založení využil JAN HASOŇ, který střelou od kruhů prostřelil nervního Bechného. Bez asistence.

24:30

Kometa výborně zdržuje čas s pukem na holi.

24:08

První vyloučení v prostřední periodě, na trestnou lavici si jde sednou Daniel Hroudný (KOM) na dvě minuty za hákování.

23:20

Heinrich nádherně našel před bránou Horkého, na kterého ale vytáhl těsný zákrok betonem Bechný.

22:10

Vsetín nebezpečně tlačí ve dvou hráčích před brankářem, Kometa nestíhá bránit.

21:30

Znovu se hosté dostali do přečíslení, Jochymek ale nedokázal puk úspěšně nahrát druhému vsetínskému hráči a stav je tak pořád stejný.

20:52

Lainka si úspěšně vyhrál s domácím obráncem, nabídl příležitost ke skórování Abazajovi, toho ale Slavíček vychytal.

20:31

Úvodní buly třetiny znovu vybojovala Kometa, dostala se do útočné třetiny a hosté vyhazují na icing.

20:01

Velmi úspěšná třetina pro domácí je za námi, dvakrát se podařilo skórovat Jakubu Čejkovi, kterému pokaždé nahrával Robert Havlát. Třetí branku do svatyně hostů přidal kapitán Petr Kratochvíl. Druhá třetina začne přibližně v 16:45

20:00

19:51

Gól do šatny se podařilo vstřelit domácím, konkrétně JAKUBU ČEJKOVI. Po několika dorážkách se dokázal nejlépe zorientovat před bránou, hostující gólman hlasitě protestuje, ale bez úspěchu. Asistence: Robert Havlát.

19:00

Probíhá poslední minuta úvodní třetiny.

18:10

Přečíslení domácích, v úniku dva na jednoho se ocitli Hroudný s Gotthardem, Hroudnému se ale nepodařilo zakončit přesně.

17:52

Hostům se podařilo na chvíli usadit v pásmu.

16:42

Vrátka na trestnou lavici se znovu otevírají, na domácí straně vyloučen Robert Havlát (KOM) za krosček.

16:35

Hraje se v plném počtu na obou stranách.

15:54

Nevídaná věc, domácí vyhodili puk na mantinel a ten se kutálel přes celé hřiště, kde ho nakonec hostující Vodák vrátil zpět na led.

14:35

Znovu se vylučuje, tentokrát ale na obou stranách. Za Vsetín je to Ondřej Tydlačka (VSE) za podražení, za domácí Radim Ferda (KOM) za nafilmovaný pád. Síly jsou vyrovnané, hraje se 4 na 4.

14:25

Kometa nepřestává tlačit a Vsetín to bude mít ještě hodně těžké.

13:15

PETR KRATOCHVÍL si sjel mezi kruhy, nádherně vyměnil puk s Mlynářem a střelou pod Bechného lapačku posílá Kometu do dvoubrankového vedení. Asistence: Tomáš Mlynář.

11:58

Domácím se podařilo vyhrát buly v útočné třetině a střelou od modré prověřil Bechného pozornost Trnka.

11:26

Michal Weintritt zůstává po nárazu ležet dlouze na zemi a hra je přerušena.

10:53

A hosté hrají v plném počtu.

10:45

Až teď se ke střele odhodlal domácí Havránek, Bechný jej ale úspěšně vychytal.

10:23

Kometa drží Vsetín pod tlakem, kombinuje, ale nestřílí.

09:22

Vsetín úspěšně zabránil rozehrávce domácím a ti vyhazují na zakázané uvolnění. Vhazuje se po levici Slavíčka.

08:53

Další přesilovka pro Kometu, Jakub Vítek (VSE) je vyloučen za nedovolené bránění a domácí tak mají další šanci ke skórování.

08:24

Kometa je na koni a již hodnou chvíli drží hostující Vsetín ve svém pásmu.

06:44

Po využití jednoho trestu končí hostům i druhý trest a Vsetín tak hraje v plném počtu.

05:56

Domácí po velkém tlaku v přesilovce svoji výhodu využívají. Po několikanásobné kombinaci zakončoval úspěšně střelou JAKUB ČEJKA, který tak vystřeluje Kometě vedení. Asistence: Michal Furch, Robert Havlát.

04:44

Tentokrát si vybojovali přesilovku i domácí. A to rovnou dvojnásobnou. Kometa se usadila v útočném pásmu, Augustin je vyloučen za vražení na hrazení a Marek Gharibyar za podražení.

03:42

Kometa hraje v plném počtu, výborně odbráněné oslabení z pohledu domácích.

03:00

Kometa nenechává Vsetín přesně rozehrát a zatímco hosté nevystřelili ani jednou ve své přesilovce, Kometa to stihla už třikrát od začátku trestu.

02:28

Vsetín úspěšně držel hru v útočné třetině, nicméně na modré vypíchl puk hostujícím obráncům Robert Havlát, který svůj průnik zakončil střelou. Vhazuje se v obraném pásmu Vsetína.

01:42

Bude se poprvé vylučovat. David Kovář se snažil natlačit přes domácího Kratochvíla (KOM), ten jej ale podrazil.

00:20

Buly vyhrála Kometa, která se hned vrhla do útoku. Havránek se snažil nahrávat před bránu, napoprvé ale neúspěšně.

00:01

Týmy se již staví k úvodnímu buly, vše je připravené a může se začít.

HC Kometa Brno: Slavíček (Krček) – Trnka, Vágner, Furch, Zukal, Kratochvíl, Gotthard – Mlynář, Havlát, Heinrich, Hasoň, Čejka, Horký, Lacombe, Hroudný, Ferda, Havránek. Trenér: Marek Moskal.

VHK Vsetín: Bechný (Sachar) – Bártek, Weintritt Jiří, Augustin, Vítek, Vodák – Abazaj, Toman, Lainka, Humplík, Tydlačka, Gharibyar, Weintritt Michal, Kostka, Jochymek, Kovář, Janošek. Trenér: Zdeněk Čech.

Rozhodčí: Polák – Kříž, Lainka.
Kometa se po jedenácti odehraných kolech drží na třetí příčce se sedmnácti body, její dnešní soupeř je s šesti body předposlední.Vsetínští hokejisté mají na kontě také nelichotivé záporné skóre 15:65, Kometa se díky své střelecké chuti pohybuje v kladných číslech 46:35. Papírově je tedy duel jasný, uvidíme ale, s čím hráči do zápasu nastoupí a jak to nakonec všechno dopadne.
Sportu zdar a hokeji zvlášť. Vítejte u textového přenosu ze zápasu dvanáctého kola RAKO extraligy staršího dorostu, mezi domácím týmem HC Kometa Brno a hostujícím VHK Vsetín.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.

7:1

Branky a nahrávky: 6. Čejka (Furch, Havlát), 14. Kratochvíl (Mlynář), 20. Čejka (Havlát), 25. Hasoň, 37. Horký (Havránek), 52. Havránek (Furch), 59. Hasoň (Havlát) – 41. Abazaj (Tydlačka)

VHK ROBE Vsetín: Bechný (Sachar) – Bártek, Weintritt Jiří, Augustin, Vítek, Vodák – Abazaj, Toman, Lainka, Humplík, Tydlačka, Gharibyar, Weintritt Michal, Kostka, Jochymek, Kovář, Janošek. Trenér: Zdeněk Čech.

Rozhodčí: Polák – Kříž, Lainka