11.10.2014, 13:00 • Metallurg Ice Arena • Alan Šrámek (@TramekCZ)

Tipsport: 1.33 5.5 6.52 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Československá stopa

Jan Kovář (MET) – 4 body za 2 branky a 2 asistence, 4 střely, čas na ledě 23:05

Lukáš Kašpar (JUG) – 0 bodů, 4 střely, čas na ledě 16:26, 2 trestné minuty (15:18:13)
Je dobojováno. Ve třetí třetině se dostali poprvé v utkání do vedení domácí hráči Magnitogorsku, když od mantinelu našel Kovář přihrávkou Mozjakina, který rozjásal domácí fanoušky. Hosté se odhodlali necelou minutu před koncem utkání o hru se šesti bruslaři. Moc času již nezbývalo a domácí si poradili a dovedli utkání do vítězného konce. S konstatováním, že Magnitogorsk poráží na svém ledě Jugru Chanty-Mansijsk 5:4, se s Vámi loučím.

60:00

59:40

Ránu Těreščenka od modré kryje Košečkin.

59:22

Hosté to zkoušejí se šesti bruslaři v poli.

58:32

Kotouč je v obranném pásmu Jugry, které již moc času nezbývá.

57:38

Na levé straně se utrhl Kovář, který vyslal bekhendem kotouč na branku. Birjukov gumový nesmysl vyrazil pouze před sebe, kde se k němu dostali obránci hostů.

56:45

Od modré čáry pálil Pepeljajev, ale jeho pokus končí po teči domácího obránce, v rohu kluziště.

56:01

Poslední čtyři minuty mají hostující hráči na vyrovnání dnešního utkání.

55:40

Dobrá obranná činnost domácího celku nedovolila forwardům Jugry vystřelit na branku Košečkina.

55:03

Ovšem na druhé straně mohl udeřit Jakucena, který ovšem našel pouze klín připraveného Michajla Birjukova.

54:27

Jacenko zavezl puk do útočného pásma, kde s ním hosté kombinují.

53:30

Na pravé straně se dostal do pásma Danis Zaripov, který vypálil tahem, ale našel přesně náruč Birjukova, který přerušil hru.

52:57

Metallurg si jde tvrdě za vítězstvím. Domácí tlačí svého soupeře a Birjukov má plné ruce práce. Hosté se ke kotouči skoro nedostávají.

52:11

Od své vlastní branky rozehrává další útok Pepeljajev.

51:05

Hosté již hrají v pěti, ale na ledě to vypadá, jakoby byli stále v oslabení.

50:42

Hosté jsou kompletní.

50:04

Hosté byli pod tlakem, ale nakonec se jim podařilo vyhodit kotoučza banku Košečkina.

49:32

Mozjakin dával kotouč před branku, kde ji tečoval Kovář, ale pouze těsně mimo.

5:4

Branky a nahrávky: 15. Kovář (Mozjakin), 18. Zaripov (Kovář, Lee), 30. Osala (Kaletnik), 32. Kovář (Mozjakin), 48. Mozjakin (Kovář, Birjukov) – 7. Jacenko (Čibisov, Sergejev), 18. Sergejev (Šitnikov), 25. Bortnikov (Magogin), 28. Sergejev (Kašpar)

Metallurg Magnitogorsk: Košečkin (Pečurskij) – Lee, Antipin, Batyršin, Birjukov, Bereglazov, Těreščenko, Chabarov – Mozjakin, Kaletnik, Šafigulin, Timkin, Zaripov, Jakucenja, Platonov, Kovář, Osala, Kosov, Potěchin, Grigorenko, Kameněv

Jugra Chanty-Mansijsk: Birjukov (Gorjačevskich) – Larsen, Sergejev, Pepeljajev, Mamkin, Sokolov, Želdakov, Putilov – Rajala, Magogin, Čibisov, Buljanskij, Kašpar, Šitnikov, Maxwell, Jacenko, Gorbunov, Romancev, Bortnikov, Gusev

Rozhodčí: Bělov, Cyplakov – Ivanov, Nesterov