10.10.2014, 18:00 • Minsk Ice Palace • Michal Belšán (@belly11mb)

Tipsport: 1.9 4.2 3.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě to bude pro dnešek vše. Děkuji vám za pozornost a někdy příště u onlajnu na počtenou! (20:23:01)
Střely na branku: 24:30
Máme tu konec, běloruský celek Dinamo Minsk vítězí nad Slovanem Bratislava 4:1!
Nutno dodat, že zaslouženě. Zlomová byla druhá třetina, kdy díky brankám Goroška, Lingleta a Kaljužného šli domácí do vedení 3:0. O snížení se ve 45. minutě po krásné akci postaral Sersen, jenže půl minuty po něm skóroval Vesce a bylo rozhodnuto. Minsk si své vedení 4:1 již pohlídal.

60:00

59:30

Ellisonův pokus šel nad bránu.

59:05

Velká šance hostů alespoň na kosmetické upravení stavu! Netík jel sám na Haugena, svým zakončením ale branku minul.

59:01

58:25

Menší roztržku mezi Cheechooem a Štajnochem ukončil rozhodčí.

58:01

Až teď se Bratislavští dokázali osvobodit.

57:55

Domácí se drží v útoku.

57:01

Faulem si totiž vypomohl Ivan Baranka (SBA), který tak dostává dvě minuty.

57:01

Kulakov si sjel do velké šance za obránce, Backlunda ale ani z následné dorážky nepřekonal!

56:13

Pokus Nagyho mířil mimo.

55:48

Po přihrávce rukou se bude vhazovat po Haugenově pravici.

55:20

Dinamo zodpovědně brání a nepouští už Slovan do žádných větších šancí.

54:06

Útočnou akci Slovanu zastavil ofsajd.
Halou zatím probíhá mexická vlna, domácí fanoušci již pomalu začínají slavit zisk tří bodů.

53:49

Nyní se domácí brankář vytasil se skvělým zákrokem proti pokusu Bližňáka z první!

4:1

Branky a nahrávky: 24. Goroško (Krajíček), 28. Linglet (Vesce), 36. Kaljužnyj (Szczechura, Cheechoo), 45. Vesce (Linglet, Ellison) – 45. Sersen (Bartovič)

HC Dinamo Minsk: Haugen (Milčakov) – Krajíček, Goroško, Nogačjov, Bailen, Šinkevič, Lisovec – Kaljužnyj, Cheechoo, Szczechura, Linglet, Ellison, Vesce, Kulakov, Meleško, Kitarov, Drozd, Zacharov, Razvadovskij, Gavrus

HC Slovan Bratislava: Backlund (Janus) – Sigalet, Sersen, Štajnoch, Baranka, Foster, Starosta, Brejčák – Murley, Nagy, Vondrka, Surový, Bartovič, Netík, Jeglič, Tičar, White, Lunter, Bližňák, Šťastný

Rozhodčí: Kadyrov, Kulakov – Gorděnko, Tomilov

Diváci: 14755