Filip Zadina nádherně umístěnou střelou trefuje!

Jakub ProcházkaII se střelou po ledě také prosazuje.

1. série 1:0

Martin Krajňák blafákem otevírá skóre samostatných nájezdů.

Samostatné nájezdy začínají.
V prodloužení gól nepadl a rolba už připravuje ledovou plochu na samostatné nájezdy.

65:00

Prodloužení skončilo.

63:57

Hosté si vybírají oddechový čas.

63:55

Vejmelka se blýskl proti Patzeltovi, když se roztáhl na brankové čáře a betonem zastavil puk před brankovou čarou!

62:37

Puk v ochranné síti, vhazuje se v obranné třetině Slavie.

62:04

Oba týmy se nedostávají do zakončení a zápas nám spěje do samostatných nájezdů.

60:18

Nahození ze středního pásma ukryl Frodl raději ve své lapačce.

60:01

Ve třetí třetině se domácím podařilo vyrovnat, a tak budeme svědky pětiminutového prodloužení.

60:00

59:13

Domácí hrají v plném počtu.

58:00

Probíhají poslední 2 minuty třetí třetiny.

57:13

Obrovská šance pro hosty! Michal Procházka oplácel, a tak odchází na trestnou lavici na 2 minuty za sekání.

54:21

Oba týmy se opatrně snaží založit útočnou akci, slávisté se nyní dopustili icingu.

53:16

Vejmelka vyráží pokus Lukáše Kasaly mimo hřiště.

53:09

52:20

Hraje se po rozích vedle branky Frodla, žádná střela.

51:09

Přesilovka pro domácí! Karel Drahorád dostává 2 minuty za nedovolené bránění a Východočeši teď mají velkou šanci převzít otěže zápasu do svých rukou.

51:03

Pardubice výrazně ožili a ženou se za další brankou.

50:36

Pardubice právě vstřelily branku!
Spektakulární branka v podání pardubického benjamínka, FILIP ZADINA obešel tři protihráče krásnou stahovačkou a nádhernou střelou o břevno rozvlnil síť Pražanů. Asistence: Martin Krajňák. 4:4

49:43

Slávisté vyčkávají za svou brankou a nikam nespěchají.

48:30

Hosté hrají v plném počtu.

47:30

Frodl vykopl reflexivně beton a následně lapačkou sebral pardubickým z hole jasný gól.

46:30

Přesilovka pro Pardubice! Michal Fortelka dostává 2 minuty za podražení. Šance na vyrovnání pro domácí.

45:52

Michal Procházka se proháčkovával až do zakončení, ale před brankářem mu puk utekl.

43:57

Pardubicím se nedaří usadit v útočném pásmu.

42:47

Puk se ocitl v ochranné síti. Vhazování po levici Frodla.

41:37

Po rychlém vpádu do pásma v podání Denise Kusého se přerušuje po zákroku Frodla.

41:05

Hosté začínají ofsajdem.

40:01

Třetí třetina začne přibližně v 17:06.
Napínavá bitva pokračuje! Hosté jsou o jeden gól vpředu, ale podle dosavadního průběhu nás čeká vyrovnaný boj o každý kousek ledu.

40:00

37:56

Slavia právě vstřelila branku!
Hosté strhávají vedení na svou stranu! FILIP HLINKA obešel pardubického beka a bekhendovou střelou překonal Vejmelku na bližší tyči. Asistence: David Vyskočil a Patrik Červený. 3:4

37:32

Chvojka šikovně hledal napřahujícího se Procházku, přihrávka se k němu však nedostala.

35:41

Agilní Pražané chtějí ihned gólově odpovědět a ženou se do zakončení snad z každé pozice.

33:59

Domácí vyrovnávají! Únik 2 na 1 zužitkoval DENIS KUSÝ, který se střelou z první nemýlil. Asistence: Filip Zadina a Martin Krajňák. 3:3

32:49

A MARTIN PATZELT to provedl mazácky, do poslední chvíle čekal a v poslední chvíli puk stáhl do bekhendu a poslal ho do odkryté branky. 2:3

32:49

Hosté pojedou trestné střílení! Velinský seknul unikajícího Patzelta.

30:35

David Vala teď čistě tělem zastavil pronikajícího Krajňáka, ukázkové rameno.

30:23

Píská se ofsajd hostů.

28:38

Domácí jsou pod tlakem, po špatné rozehrávce se nemohou zmocnit kotouče.

27:08

Filip Zadina teď rozdal pár "hitů" a starších hráčů se rozhodně nezalekl.

26:11

Bojuje se o střední pásmo, nikdo nechce udělat chybu.

25:03

Radovan Chvojka jemně tečoval nahození od modré.

24:52

24:08

Hosté zamkli ve čtyřech hráčích tým Pardubic a ten na ně jen nevěřícně zírá.

23:33

Slávisté vyhazují až k Vejmelkovi.

22:52

Hosté jdou do čtyř! Michal Fortelka zbytečně podrazil ve středním pásmu svého protihráče a jde si na 2 minuty odpočinout.

22:31

Frodl kryje před domácími hráči.

22:02

Vejmelka se vyznamenal sérií důležitých zákroků.

21:24

Krajňák prováhal vhodný moment a zvolil raději střelu.

20:43

20:13

Domácí vyhazují až za Frodla.

20:01

Hráči se již prohánějí po ledové ploše.
Druhá třetina začne přibližně v 16:25.
První dvacetiminutovka přinesla, oproti předzápasovým odhadům, strhující a hlavně vyrovnanou podívanou. Oba celky se prosadily hned dvakrát a místní osazenstvo se v malé hale pardubické ČEZ Areny rozhodně nenudí. Hosté začnou druhou třetinu přesilovkou, která bude trvat ještě 43 vteřin.

20:00

19:33

Vejmelka vyráží mimo hřiště nebezpečnou střelu od modré z hole Drahoráda.

18:53

Perníkáři se však osvobozují.

18:43

Slavie bude mít šanci na vstřelení vedoucí branky. Luboš Adam dostává 2 minuty za nedovolené bránění.

18:28

Frodl schoval ve své výstroji lehké nahození.

18:02

Zakázané uvolnění hostů.

17:27

Stejného "přestupku" se nyní dopustili také hosté.

17:16

Ofsajd zastavil domácí snažení.

15:34

Hra ještě nabrala na obrátkách a oba týmy se snaží vstřelit gól do šatny.

13:46

Bleskurychle využitá přesilovka hostů! JAKUB PROCHÁZKA II byl připravený před domácí svatyní a střelou z první vyrovnává skóre. Asistence: Filip Hlinka a Filip Ječný. 2:2

13:34

Přesilovku si zahrají také hosté. Lukáš Vácha si jde odpočinout na 2 minuty za nedovolené bránění.

13:06

Denis Kusý zkoušel procpat kotouč do sítě, Frodl byl ale proti.

11:21

Icing hostů.

10:14

A přesilovka je využita! MARTIN KRAJŃÁK si chvíli míchal s pukem a pak z hranice kruhu vyslal přes obránce nechytatelnou pumelici do horního rohu. Asistence: Filip Zadina. 2:1

09:48

Domácí vsítili branku, ale ta nemohla být uznána, neboť padla po hvizdu rozhodčího.

09:27

Hosté se snaží zašlapovat puky u mantinelu a zatím se jim to daří na výbornou.

08:33

Přesilovka pro Pardubice! Viktor Nestrašil dostává 2 minuty za hákování.

08:10

Vejmelka si stáhnul puk do své lapačky. Vhazuje se po jeho levici.

06:57

Pravidlo nedáš-dostaneš zřejmě platí i dnes. RADOVAN CHVOJKA doslova dotlačil kotouč za brankovou čáru a máme vyrovnáno. Asistence: Denis Kusý. 1:1

06:25

Po zaváhání v France ujížděli hosté do brejku, který zneškodnil reflexivně Vejmelka!

05:58

Domácí jen vyhazují, icing se však nepíská.

04:46

Domácím dělá problémy agresivní pojetí hry Slavie, rychle přistupují k hráčům a to již ve středním pásmu.

04:08

Hostující Frodl přikryl touš po nebezpečném nahození z rohu kluziště.

03:40

Vejmelka inkasoval tvrdou ránu do masky, hra je přerušena.

03:17

Hraje se ve svižném tempu a akce střídá akci, k ohrožení branky dochází však minimálně.

02:37

Vejmelka raději ukryl nahození ze středního pásma ve své výstroji.

02:05

Branka hostů opět opustila své místo a následuje tak krátké přerušení hry.

01:19

Ovšem první návštěva hostů v pardubické obranné třetině končí gólem! ALEŠ FURCH se nejrychleji zorientoval před brankovištěm a uklidil kotouč do odkryté klece. Asistence: Marcel Kottek. 0:1

00:44

Pardubice hned od začátku zamkli svého soupeře v jejich útočném pásmu a jejich tlak přerušuje posunutá branka hostů.

00:01

Sázkové kanceláře favorizují domácí Pardubice a za pravdu jim dává i tabulka juniorské extraligy, kde se pojišťováci nachází na 7. místě. Zatímco slávisté jsou na tom o poznání hůře, okupují předposlední příčku.

HC ČSOB Pojišťovna Pardubice: Vejmelka (Husár) – Adam, Bažant, Franc, Nedbal, Petira, J. Procházka I, Vácha, Vála – Barkóci, Chvojka, Krajňák, Kusý, Kysela, Pipek, M. Procházka, Sladkovský, Velinský, Zadina.

HC Slavia Praha: Frodl (Novák) – Drahorád, Havelka, Kottek, Krejčí, Novák, Saňa, Vala – Červený, Fortelka, Furch, Hlinka, Ječný, Kasala, Nestrašil, Patzelt, J. Procházka II, Tejral, Vyskočil.

Rozhodčí: Kopeček – Křivohlavý, Svoboda.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.

5:4

Branky a nahrávky: 7. Chvojka (Kusý), 11. Krajňák (Zadina), 34. Kusý (Zadina, Krajňák), 51. Zadina (Krajňák), rozh. náj. Zadina – 2. Furch (Kottek), 14. J.ProcházkaII (Hlinka, Ječný), 33. Patzelt (TS), 38. Hlinka (Vyskočil, Červený)