3:6

konec (0:3, 1:1, 2:2)

08.10.2014, 18:00 • ČEZ Arena Pardubice • Ondřej Mládek (@ondrejmladek)

Děkuji za pozornost a někdy zase z pardubické ČEZ Areny na počtenou! (20:10:54)
Pro dnešek už je to opravdu vše a centrum dění se přesouvá na následnou Afterparty, která odstartuje ve 21:00 v pardubickém AFI Paláci!
Oba kapitáni odpovídají na dotazy od místního komentátora, který si nechává říkat "CAJK".
Kapitán UHK, Jirka Janoušek obdržel putovní pohár z rukou svého rektora a oslavy propukají naplno!
Vše už je připraveno k předání putovního poháru, hráči jsou nastoupeni na modrých čarách.
Domácí "Jižní tribuna" nezůstává pozadu a vytleskává domácí UPCE chorálem: "Pro nás jste mistři!"
Na ledě propukají oslavy vítězného týmu, tedy hostů z UHK!
Je dobojováno! UHK vítězí v historicky prvním univerzitním derby nad UPCE vcelku jednoznačně poměrem 6:3!

60:00

59:45

Univerzita Hradec Králové vstřelila branku! Power play domácích trestá šestým hřebíčkem do pardubické rakve TOMÁŠ MEČIAR, který odkrytou domácí klec snad ani nemohl minout. Bez asistence. 3:6

59:19

Domácí hrají bez brankáře!

58:00

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny. Vhazování bude následovat po pravici Truhláře.

57:05

Patrik Moučka jemně tečoval střelu od modré a kotouč se zastavil pár centimetrů od brankové čáry UHK!

55:52

UPCE se snaží vstřelit kontaktní gól, ale pověstné štěstíčko dnes asi není doma.

54:39

Hosté spálili neuvěřitelnou tutovku. Ujeli domácí obraně a ve dvou hráčích před poloprázdnou brankou trefuje Lukáš Bureš jen přemísťujícího se Truhláře. Šance domácích stále žije.

54:15

Oba celky hrají v plném počtu.

53:19

Při hře 4 na 4 jsou mírně aktivnější domácí hokejisté.

52:39

Jaroslav Moučka vyslal tvrdou střelu zápěstím a Bernart, už hledal touš v brance, nicméně ho udržel pod svou paží!

52:15

Současně jsou vyloučeni, Petr Vlček (UPCE) a Václav Pánek (UHK), kteří si odpykají menší trest v trvání 2 minut za hrubost.

3:6

Branky a nahrávky: 29. Hemský (Pniok), 44. Hemský (Vlček, Škvor), 52. Moučka (Škvor) – 4. L.Bureš (Pecen), 5. Křečan (Komárek), 13. L.Bureš (Hlavatý, Procházka), 35. Křečan, 43. Brebera (Michálek), 60. Mečiar

Univerzita Pardubice: Truhlář (Paleček) – Bancíř, Boguaj, Krejnus, Siváček, Škvor, Tvrdík, Wasserbauer – Bouda, Brukner, Fedor, Hemský, Holec, Kněžour, J. Moučka, P. Moučka, Petružálek, Pniok, Poulíček, Škoda, Vlček "C". Šéftrenér: Vladimír Martinec.

Univerzita Hr. Králové: Bernart – Budínský, Komárek, Mečiar, Pánek, Plíhal – Bohdanecký, Brebera, L. Bureš, M. Bureš, Hlavatý, Janoušek "C", Křečan, Macháň, Michálek, Procházka, Stehno. Šéftrenér: Jan Hrdina.

Rozhodčí: Kis – Barek, Doleček