KHL

Atlant Moskevská oblast – Jokerit Helsinky

2:3

konec (1:1, 0:2, 1:0)

08.10.2014, 17:30 • Arena Mytišči - Ice Palace Mytišči • Alan Šrámek (@TramekCZ)

Tipsport: 3.24 4.2 1.85 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Československá stopa

Petr Koukal (Jokerit) – 0+1, 0 střel, čas na ledě 13:24

Ondřej Němec (Atlant) – 0+0, 3 střely, čas na ledě 20:45

Petr Vrána (Atlant) – z důvodu zranění do utkání vůbec nezasáhl. (19:45:12)
Skončilo nám utkání mezi domácím Atlantem a hostujícím Jokeritem. Ve třetí části se domácí herně zvedli a svého soupeře po čas třetí třetiny přehrávali. Odměnou jim a to bylo snížení čtyři a půl minuty před koncem utkání zásluhou Černova. Domácí to ke konci utkání zkusili bez gólmana v šesti, ale to jim nepomohlo. Další branka nepadla a tak je tedy jasné, že Jokerit tu dne vítězí 3:2.

60:00

59:56

Poslední ránu od modré kryje Helenius a je po naději domácích. Kotouč mají na holi hosté.

59:53

Huhtalův pokus do prázdné branky končí na zakázaném uvolnění.

59:25

Domácí to opět zkouší v šesti.

59:12

Kotouč je v obranném pásmu Atlantu.

58:42

Engren se vrací do branky, ale je na půli cesty na střídačku.

58:36

Domácí to zkoušejí se šesti bruslaři v poli.

58:36

Trenér Kudašov si vyžádal oddechový čas pro domácí.

58:24

Domácí rozehrávku vystihl Tomi Maki, který vypálil a Engren vyrazil levým ramenem mimo branku.

58:01

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:25

Voronin se pustil do Harjuho po odpískání. Finský hráč se tomu jen usmál a do roztržky se nepouštěl.

56:24

Střela Rukavišnikova byla tečována a Helenius netušil kde je puk. Hostující obrana následně vyhodila kotouč do středního pásma.

ČERNOV - 2:3

55:36

Atlant právě vstřelil branku!
Tak to bude ještě zajímavý závěr utkání. Kotouč se dostal na modrou čáru, kde stál připravený Jaroslav Dyblenko, který vypálil a jeho pokus tečoval ARŤOM ČERNOV. Asistence: Jaroslav Dyblenko, Sergej Šmeljov.

55:11

Atlant má posledních pět minut na to, aby s výsledkem něco udělal, pokud pomýšlí na bodový zisk.

54:59

Za držení si jde na dvě minuty odpočinout hostující Gunderson.

2:3

Branky a nahrávky: 17. Taraťuchin (Jašin), 56. Černov (Dyblenko, Šmeljov.) – 13. Moses (Koukal, Gunderson), 23. Omark (Moses), 31. Huhtala (Gunderson, Aaltonen)

Atlant Moskevská oblast: Engren (Šikin) – Novopašin, Velikov, Baldajev, Dyblenko, Rukavišnikov, Němec, Dorofejev, Gilroy – Engqvist, Potapov, Majorov, Voronin, Taraťuchin, Gluchov, Černov, Leščenko, Kolcov, Sošnikov, Jašin, Šmeljov Trenér: Alexej Kudašov

Jokerit Helsinky: Helenius (Karlsson) – Korpikari, Todd, Jaakola, Karalahti, Gunderson, Lajunen – Moses, Maki, Rita, Hahl, Kapanen, Koukal, Aaltonen, Huhtala, Omark, McLean, Poysti, Harju Trenér: Erkka Westerlund

Rozhodčí: Bondar, Gusev – Otmachov, Palei