Rakouská Bundesliga

FC Red Bull Salzburg – SC Wiener Neustadt

4:1

konec (2:1)

05.10.2014, 19:00 • Red Bull Aréna, Salzburg (kapacita 31.100 diváků) • Tomáš Lysý (@tomaslysy86)

Tipsport: 1.05 13.0 27.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

86

Také hosté naposled střídají. Daniel Schöpf odehraje zbývajících pět minut za Kristijana Dobrase.

84

Poslední střídání Salzburgu. Christoph Leitgeb půjde za rozhodnutého stavu na hřiště, kde nahradí Marcela Sabitzera.

75

Druhé střídání v domácím celku. Z placu zhruba patnáct minut před koncem odchází Massimo Bruno, místo kterého se na hřiště podívá Jonatan Soriano.

63

První střídání také ne domácí straně. Alan nahrazuje Nilse Quaschnera, který dnes podal velmi dobrý výkon.

61

Druhé střídání hostí. Z placu odchází po hodině hry Mark Prettenthalter, kterého nahrazuje Reinhold Ranftl

46

Na nepříznivý vývoj zápasu reaguje trenér Heimo Pfeifenberger střídáním. Z placu odchází Matthias Koch, kterého nahrazuje Mario Ebenhofer.

4:1

konec (2:1)

Branky: 4. Ankersen, 22. Sabitzer, 78. Soriano, 85. Kampl – 32. Rauter

Karty:   46. Prettenthaler (WIE), 76. Schierl (WIE)

FC Red Bull Salzburg: Gulasci – Schmitz, Ilsanker, Hinteregger, Ankersen – Lazaro, Keita, Kampl, Sabitzer – Bruno, Quaschner. Trenér: Adi Hütter.
Náhradníci: Walke, Soriano, Leitgeb, Schiemer, Ulmer, Alan

SC Wiener Neustadt: Schierl – Polhammer, Sereinig, Deutschmann, Prettenthaler – Osman Ali, Freitag, O'Brien, Dobras – Koch – Rauter. Trenér: Heimo Pfeifenberger.
Náhradníci: Mally, Schöpf, Ranftl, Ebenhofer, Tieber, Vollnhofer, Kainz.

Rozhodčí: Gerhard Grobelnik – Roland Braunschmidt, Habip Tekeli – Christian Dintar