konec (0:0)

04.10.2014, 21:15 • Estádio Municipal 25 de Abril, Penafiel • Martin Penker

Tipsport: 7.1 3.9 1.48 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Já se vámi loučím a někdy příště na shledanou. (23:05:03)
A je tu konec zápasu. Dnešní zápas zcela zaslouženě vyhrál Sporting. První poločas domácí ještě drželi krok se svým soupeřem. Ve druhé půli ale dostali čtyři góly téměř hned za sebou. Sporting potvrdil v dnešním zápase roli favorita a zvítězil 4:0.

90+3

90+1

Hosté tento zápas už jen dohrávají a dopředu se už neženou.

90+1

Rozhodčí nastaví ještě 3 minuty nad rámec hrací doby.

88

Domácí jsou už zatažení na své polovině a snaží se ubránit alespoň tento výsledek.

87

Zápas je téměř rozhodnutý. Sporting si dnes ze hřiště soupeře odveze důležité 3 body.

NANI - 0:4

85

Sporting Lisabon právě vstřelil branku!

A další gól ! NANI si dobře naběhl do vápna na přihrávku Montera a krásným gólem zvyšuje stav utkání už na 4:0 !

MONTERO - 0:3

82

A je to 0:3 ! Z levé strany míč nacentroval Capel, a na zadní tyči FREDY MONTERO měl už snadnou práci zakončit balon do prázdné branky.

81

Domácí se snaží ještě něco udělat s výsledkem, ale pozorná obrana hostujících jim moc toho nedovolují.

80

Začíná poslední desetiminutovka tohoto utkání.

79

Žlutá karta pro Fredyho Montera.

76

Rohový kop domácích byl nepřesný a obrana Sportingu míč odkopává do bezpečí.

SLIMANI - 0:2

72

Hned v zápětí střílí ISLAM SLIMANI druhou branku zápasu ! Opravdu nádherný pas za obranu domácích vyslal Cédric, zpracování Slimani zvládl na jedničku a poté zakončil pod břevno.