Francouzská Ligue 1 Uber Eats

Stade Rennes – Racing Lens

2:0

konec (0:0)

04.10.2014, 20:00 • Stade de la Route de Lorient, Rennes • Filip Ardon (@FifArdon)

Tipsport: 1.8 3.6 4.95 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

V dnešním utkání jsme viděli nádherný fotbal ze strany domácího Rennes. Hráči domácího celku byli od začátku utkání velmi aktivní a radovat se mohli hned v prvním poločase, když se dostal k vysokému balónu Doucouré. Proti jeho hlavičce ale ještě dokázal Riou zasáhnout. Ve druhém poločase užbyli domácí odměněni. Po rychlé akci se dostal k balónu Ntep a ten už nezaváhal. Hosté poté přidali na aktivitě a hnali se za vyrovnáním, ale místo toho dokázal znovu skórovat Ntep a určil tak konečné skóre zápasu. Ntep byl dnes jednoznačně nejlepším hráčem na trávníku, což potvrdil ještě dvěma velkými šancemi v závěru, když sahal po hattricku. (21:52:53)

90+3

90+3

Hosté ještě ukořistili balón do své moci.

90+3

Domácí už kombinují pouze na vlastní půlce v okolí vlastní branky.

90+2

Domácí mají ještě výhodu autového vhazování na polovině soupeře.

90+1

Rozhodčí nastavuje 3 minuty.

89

Ntep stále nemá dost! Tentokrát se dostal mezi soupeři od pravé pomezní čáry až na střed, odkud znovu vypálil na bránu. Riou byl však rychle na zemi a s jeho střelou si poradil.

88

Prcić nahrazuje Doucourého.

87

Přibližně deset centimetrů dělilo Ntepa od hattricku. Jen o takový kousek totiž právě teď minul Riouovu pravou tyč!

87

Hosté se i nadále snaží s výsledkem něco udělat, ale zatím kombinují jenom kolem půlící čáry.

Paul-Georges NTEP - 2:0

85

Rennes právě vstřelilo branku!
Rychlá akce domácích a rázem je to o dvě branky. PAUL GEORGES NTEP si dokázal položit brankáře Rioua, kterého poté oběhl a uklidil míč do prázdné brány.

83

Baal nedokázal přejít přes Fernandese, ale i tak dokázal udržet míč pro svůj tým.

83

Domácí brankář rozehrává míč výhozem.

82

Guillaume nastupuje na trávník a nahrazuje Valdiviu.

81

Máme tu poslední desetiminutovku a domácí Rennes stále vede 1:0.

80

Hra se poněkud přiostřuje. Další tvrdý zákrok předvedl Coulibaly na kapitánovi soupeře Danzém.