Ruben Bemelmans – Jiří Veselý (3)

1:2 4:6, 6:3, 6:7 (3)

03.10.2014, 16:14 • FB

6:7

Zápas končí vítězstvím českého tenisty Jiřího Veselého! Bemelmans poslal míček daleko do autu a Veselý se tak může těšit na semifinále. (18:20:23)

6:6

Čistá hra Bemelmanse! Následovat bude tiebreak, který rozhodne o vítězi zápasu.

5:6

Aut Bemelmanse a gem získává Veselý.

5:5

Bemelmans ukončil tento gem smečí od základní čáry, stav je znovu srovnaný a pokračujeme dál.

4:5

Veselý otočil vývoj zápasu a znovu se ujímá vedení.

4:4

Veselý poslal míček do sítě, Bemelmans tedy znovu srovnává krok.

3:4

Bemelmans nedokázal zreturnovat servis Veselého a český tenista se tak ujímá vedení 4:3 na gemy v rozhodujícím třetím setu.

3:3

Bemelmans zahrál krásně po čáře a srovnává na 3:3.

2:3

Čistá hra Veselého, který se znovu ujímá vedení.

2:2

Veselý poslal míček do autu, a to znamená, že Bemelmans získává tento gem.

1:2

Veselý nakonec získává gem při svém servisu a vede 2:1.

1:1

Tentokrát už si Bemelmans vedl bezchybně a srovnává na 1:1.

0:1

Gem pro Veselého, míček Bemelmanse skončil v autu.

6:3

Teď už ale ano! Míček z rakety Veselého se ocitl až za základní čárou a Bemelmans tak získává druhou sadu v poměru 6:3. O vítězi tohoto střetnutí tak rozhodne třetí set.

5:3

A Bemelmans znovu prolamuje servis Veselého a ujímá se vedení 5:3. Pokud si nyní belgický tenista udrží svůj servis, získá druhý set.

4:3

A také neměl. Bemelmans čistou hrou získává sedmý gem druhého setu a ujímá se vedení 4:3.

3:3

A Veselý ukončil gem stylově, a sice esem! Stav je srovnaný 3:3.

3:2

Bemelmans poslal míček bekhendem jen do sítě, Veselý znovu prolamuje servis domácího Belgičana!

3:1

A další brejk! Ačkoliv to vypadalo, že Veselý v pohodě získá tuto hru a srovná na 2:2, nakonec o gem přišel. Bemelmans tak vede 3:1.

2:1

Bemelmans poslal míček do autu, Veselý tedy rebrejknul belgického tenistu a vrací si zpět svůj ztracený servis.

2:0

Výměnu měl Veselý znovu dobře rozehranou, jenže pak míček poslal do autu. Bemelmans tak poprvé v zápase prolomil servis českého tenisty.

1:0

Bemelmans získává první gem druhého setu a ujímá se vedení.

4:6

Bemelmans poslal míček do sítě a český tenista Jiří Veselý tak za 34 minut získává první sadu v poměru 6:4!

4:5

Bemelmans znovu snižuje a na servis nyní zamíří Veselý, který bude moci ukončit první sadu.

3:5

Bemelmans nedokázal zareagovat na servis Veselého, který tak získává osmou hru. Český tenista je jeden gem od zisku první sady.

3:4

Další povedený servis Bemelmanse znamená snížení. Stále však ztrácí jeden brejk.

2:4

Veselý zkrátil hru a úspěšně tak ukončil šestý gem zápasu.

2:3

Veselý poslal míček do autu a Bemelmans tak snižuje na 2:3 ze svého pohledu.

1:3

Veselý dalším skvělým servisem a čistou hrou získává čtvrtý gem a potvrzuje tak předchozí brejk.

1:2

Skvěle! Veselý zcela obrátil vývoj třetího gemu, dokázal prorazit servis Bemelmanse a ujímá se vedení 2:1!