Ruben Bemelmans – Jiří Veselý (3)

1:2 4:6, 6:3, 6:7 (3)

03.10.2014, 16:14 • FB

6:7

Zápas končí vítězstvím českého tenisty Jiřího Veselého! Bemelmans poslal míček daleko do autu a Veselý se tak může těšit na semifinále. (18:20:23)

3-6

Aut Bemelmanse, Veselý má tři mečboly!

30-0

Bemelmans nyní fantasticky prohodil Veselého, ačkoliv to už vypadalo, že míček vůbec nestihne!

6:3

Teď už ale ano! Míček z rakety Veselého se ocitl až za základní čárou a Bemelmans tak získává druhou sadu v poměru 6:3. O vítězi tohoto střetnutí tak rozhodne třetí set.

40-15

Return Veselého skončil v autu, dva setboly pro Bemelmanse!

5:3

A Bemelmans znovu prolamuje servis Veselého a ujímá se vedení 5:3. Pokud si nyní belgický tenista udrží svůj servis, získá druhý set.

40-30

Skvěle Bemelmans nyní zahrál volej ve výskoku a má k dispozici brejkbol!

3:3

A Veselý ukončil gem stylově, a sice esem! Stav je srovnaný 3:3.

3:2

Veselý si vyžádal ošetření, nastala tak neplánovaná pauza. Český tenista by ale měl být v pořádku.

3:2

Bemelmans poslal míček bekhendem jen do sítě, Veselý znovu prolamuje servis domácího Belgičana!

30-40

Další pohledná a dlouhá výměna končí míčkem pro Veselého, který tak má k dispozici brejkbol!

3:1

A další brejk! Ačkoliv to vypadalo, že Veselý v pohodě získá tuto hru a srovná na 2:2, nakonec o gem přišel. Bemelmans tak vede 3:1.

A-40

Fantastická výměna na síti! Míček nakonec získává domácí Belgičan.

2:1

Bemelmans poslal míček do autu, Veselý tedy rebrejknul belgického tenistu a vrací si zpět svůj ztracený servis.

40-A

Skvěle Veselý! Na jeho úder nyní Bemelmans nedosáhl a český tenista má k dispozici brejkbol!

2:0

Výměnu měl Veselý znovu dobře rozehranou, jenže pak míček poslal do autu. Bemelmans tak poprvé v zápase prolomil servis českého tenisty.

4:6

Bemelmans poslal míček do sítě a český tenista Jiří Veselý tak za 34 minut získává první sadu v poměru 6:4!

15-40

Dva setboly pro Veselého!

1:2

Skvěle! Veselý zcela obrátil vývoj třetího gemu, dokázal prorazit servis Bemelmanse a ujímá se vedení 2:1!