03.10.2014, 13:42 • Miroslav Revaj, Jakub Bartko sk

Tipsport: 12.0 1.06 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

6:3

GEM, SET, ZÁPAS MARTIN KLIŽAN!
Martin využil ponúknutú možnosť v podobe mečbalu a tento dramatický zápas dotiahol do senzačného víťazného konca! Pre nášho tenistu je to zrejme zatiaľ najcennejší skalp v jeho tenisovej kariére, ku čomu mu srdečne blahoželáme! Mali sme možnosť vidieť krásny a dramatický zápas, v ktorom si obaja aktéri nič nedarovali. Klobúk dole pred výkonom nášho tenistu, musíme uznať, že toto veľkolepé víťazstvo si určite zaslúžil. Držme mu palce, nech sa mu takto darí aj naďalej!

40-15

Dva mečbaly pre Martina Kližana!

5:3

Druhú možnosť už náš tenista využíva a dostáva sa do vedenia 5:3!Martin Kližan ide podávať na víťazstvo v zápase proti Rafaelovi Nadalovi! Držme všetci palce!

40-0

Tri brejkbaly pre nášho tenistu, Nadal poslal nepochopiteľne loptičku z nevynútenej chyby len do siete!

4:3

Čistou hrou získava Kližan túto výmenu a po potvrdení brejku sa tak dostáva do vedenia 4:3! Nadal už má veľké problémy, ktoré sa mu budú len ťažko riešiť. Španiel ide podávať, uvidíme ako si s tým poradí.

40-0

Martin Kližan získava tri brejkbaly! Má tak obrovskú šancu si vziať svoje podanie späť!

30-40

Nadal sa dostáva v tejto výmene prvý krát do vedenia a tak získava hneď aj brejkbal! Martin musí teraz zabojovať!

40-30

Je tu brejkbal pre Kližka! Treba to využiť Martin, bojuj!

6:4

Je to tu! Martin využíva setbal a vyhráva za veľkej ovácie druhý set v pomere 6:4! Tak to čo predvádzal teraz Kližko v druhom sete si zaslúži veľký obdiv. Bojoval, hral bez rešpektu ku svetovej dvojke a nič jej nedaroval. Keď prišlo už do úzkych zachoval chladnú hlavu a dostal sa späť, keď sa prišla šanca na úspech, rutinérsky ju využil. Ideme do rozhodujúceho tretieho setu, s čím asi nepočítal nikto. Podávať v ňom začne Martin Kližan! Držme palce, Martin môže získať fenomenálny skalp.

40-30

Vynikajúcu umiestnená loptička nášho tenistu, ktorý tak získava setbal! Martin ideš!

5:4

Fantázia! Martin čistou hrou potvrdzuje brejk a dostáva sa tak do vedenia 5:4! Na presný forhend nemala svetová dvojka žiaden nárok a bude musieť teraz tento Španiel podávať na udržanie sa v druhom sete! Kližko si dnes minimálne jeden vyhratý set zaslúži ak nie aj viac.

A-40

Výhoda a brejkbal je späť pri našom tenistovi! Nadal poslal loptičku len do siete! Dráma tak pokračuje naďalej!

40-30

Martin získava po presnom údere brejkbal! Toto treba využiť!

40-A

Loptička a výhoda je na strane Nadala, takže prišiel aj brejkbal!

0-40

Martinovi teraz hra vôbec nejde, čo dokumentoval aj hodením rakety o zem. Nadal získava 3 brejkbaly!

40-15

Martin Kližan sa však prepracoval ku dvom brejkbalom! Martin začína robiť Španielovi značné problémy.

6:7

Túto možnosť už Španiel využíva a vyhráva tak dramatický prvý set, ktorý rozuzlil až tajbrejk, ktorý skončil 8:7 pre Nadala! Od začiatku sme sledovali veľmi vyrovnanú partiu, diváci sa majú na čo pozerať. Pred našim tenistom už musíme dať teraz klobúk dole, predvádza fenomenálny výkon. Čaká nás druhý set, verme, že sa bude opäť na čo pozerať.