KHL

Lada Toljatti – Metallurg Magnitogorsk

3:2

konec (1:1, 2:0, 0:1)

02.10.2014, 17:00 • Arena Lada (kapacita 6.122 diváků) • Jaroslav Přib (@JaroslavPrib)

Tipsport: 7.53 6.0 1.27 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

59:15

Pečurskij na střídačce, hosté to zkoušejí se šesti bruslaři!

57:13

Na druhé straně se však před brankou ocitl zcela osamocený Nikitěnko, který ale gólmana Metallurgu nepřekonal!

MOZJAKIN - 3:2

56:07

Metallurg právě vstřelil branku!
Na další střelu však byl Ježov krátký a hosté dramatizují závěr utkání! Kovář našel výbornou přihrávkou z levé strany před brankou SERGEJE MOZJAKINA, který překonal bezmocného gólmana Lady – 3:2. Asistence: Jan Kovář.

55:03

Zaripovova dělovka z mezikruží skončila v lapačce výborného Ježova!

Dnešní utkání sleduje 6.100 diváků.

47:36

Vyloučeným hráčem je Alexej Mastrjukov (TOG), který si za katrem odpyká dvouminutový trest za podražení.

44:37

Rafael Batyršin (MET) dostává další dvouminutový trest, tentokrát za držení.

44:19

Na Pečurského nyní letělo několik nebezpečných střel, i tentokrát hostující gólman odolal!

40:40

Hosté vstoupili do třetiny aktivně! Do obrovské šance se před brankou dostal po přihrávce Mozjakina Zaripov, který svým backhandovým pokusem nepřekonal výborného Ježova!

39:36

Golubev se však na druhé straně dostal do samostaného úniku, ale jeho pěkný blafák Pečurského nezaskočil!

38:06

Grigorenko se prokličkoval až před Ježova, kterého nedokázal natřikrát překonat!

29:27

Velká šance pro domácí, kteří si zahrají přesilovou hru 5 na 3! Rafael Batyršin (MET) dostává za podražení trest 2 minuty an trestné lavici.

27:38

Oskar Osala (MET) neudržel nervy na uzdě a za nepříjemný zákrok dostává dvouminutový trest.

26:52

Podle očekávání v brance hostů končí velmi nejistý Košečkin a nahrazuje ho Pečurskij.

MASTRJUKOV - 3:1

26:52

Togliatti právě vstřelilo branku!
Hala je v eufórii, protože takový výsledek nikdo nečekal! Slobodovu střelu vyrazil Košečkin pouze před sebe a ALEXEJ MASTRJUKOV již neměl problém dostat puk za záda hostujícího gólmana – 3:1. Asistence: Karol Sloboda a Vasilij Strelcov.

24:04

Nyní se již vylučovat bude. Jevgenij Birjukov (MET) narazil Zaťoviče na mantinel a dostává trest 2 minuty na trestné lavici.

VALUJSKIJ - 2:1

21:07

Domácí si své vedení berou zpět! SEMJON VALUJSKIJ vypálil z levého kruhu a znovu překonal Košečkina, který působí v dnešním utkání nejistým dojmem – 2:1. Bez asistence.

19:35

Zaripov se dostal na pravé straně k puku a zcela osamocený nedokázal překonat domácího gólmana!

15:22

Vyloučení i na straně hostů – Oskar Osala (MET) dostává 2 minuty za hákování.

13:09

Další vyloučení na domácí straně. Jiří Hunkes (TOG) si za svůj krosček odpyká dvouminutový trest.

11:32

Zaripov zcela osamocen před Ježovem nedokázal domácího gólmana překonat!

10:40

Prvním vyloučeným hráčem dnešního utkání je Semjon Valujskij (TOG), který dostává 2 minuty za sekání.

MOZJAKIN - 1:1

08:08

Hosté přeci jen srovnávají stav utkání! Kdo jiný, než navrátilec do sestavy SERGEJ MOZJAKIN si s pukem zajel až k levému kruhu pro vhazování, odkud pěknou střelou zápěstím překonal Ježova – 1:1. Asistence: Jan Kovář.

07:42

Zaťovič se dostal do samostaného úniku, ale Košečkina blafákem nedokázal překonat!

NIKITĚNKO - 1:0

03:49

Domácí jdou překvapivě a poměrně rychle do vedení! Šulakov vypálil od modré čáry, před brankou jeho střelu tečoval ANDREJ NIKITĚNKO a ten tak otevírá skóre dnešního utkání – 1:0. Asistence: Vitalij Šulakov a Martin Zaťovič.

03:08

Osala s Kameněvem se dostali do brejku dva na jednoho, ale druhý jmenovaný nedokázal překonat Ježova!

3:2

Branky a nahrávky: 4. Nikitěnko (Šulakov, Zaťovič), 22. Valujskij, 27. Mastrjukov (Sloboda, Strelcov) – 9. Mozjakin (Kovář), 57. Mozjakin (Kovář)

Lada Toljatti: Ježov (Glass) – Barancev, Podhradský, Hunkes, Šulakov, Romanov, Vorobjov (A), Sloboda, Ogurcov – Černikov, Petrov (A), Golubev – Nikitěnko (C), Valujskij, Zaťovič – Mastrjukov, Bočarov, Šarov – Šenfeld, Strelcov, Fachrutdinov Trenér: Sergej Světlov (RUS)

Metallurg Magnitogorsk: Košečkin (od 27. Pečurskij) – Antipin, Birjukov (A), Lee, Těreščenko, Batyršin, Bereglazov, Chabarov – Mozjakin (C), Kovář, Zaripov (A) – Jakucenja, Osala, Kameněv – Šafigulin, Kosov, Potěchin – Pare, Junkov, Grigorenko, Timkin Trenér: Mike Keenan (KAN)

Rozhodčí: Gofman, Ronn – Majtak, Pronškij

Diváci: 6.100