Extraliga staršího dorostu

Královští lvi Hradec Králové – HC Motor České Budějovice

2:1

po s.n. (1:0) (1:0, 0:1, 0:0 - 0:0)

02.10.2014, 16:00 • Zimní stadion v Hradci Králové • Lukáš Štěrovský (@sterovsky)

V samostatných nájezdech zvítězil tým Královští lvi Hradec Králové.
Rozhodující pokus proměnil DAVID MALÍK.

59:36

A taky že ano! Bahula vypálil, Groh už byl v přesunu, ale přesto kotouč pokryl!

59:22

Trest ale dostává Filip Hronek. Verdikt zní jasně: Hrubost.

56:55

Hejna se teď chytá za hlavu. Místo nahrávky volnému Šmídovi sám vyslal střelu, která skončila v lapačce Kváči.

53:44

Šmída tváří v tvář brankáři Kváčovi, puk však trefil jeho beton a následně se odrazil od tyčky mimo branku. Přesto Hradec získal alespoň přesilovou hru.

51:05

Chalupa přihrával Pavlíkovi, ten po evidentně nacvičené přesilovkové akci vypálil na Kváčů, jenž však byl pozorný.

50:44

Fencl si půjde odpočinout nikoliv na střídačku, ale na trestnou lavici, a to na dvě minuty za podražení. Výsledkem je přesilová hra pro Lvi.

42:51

Jan Farka si jde posedět na dvě minuty za nedovolené bránění, čímž nabízí hradeckým hráčům další přesilovou hru.

39:18

Jiřinec, který byl celou přesilovku velmi aktivní, teď vyslal zpoza skrumáže těžkou ránu. Vše navíc ještě ztížila trojice bojujících hráčů, kteří se připletli do brankoviště. Jak jsem však už psal, Groh je dnes pro svůj tým oporou a i teď si poradil.

38:10

Další nahození od modré čáry rovná se další práce pro Groha. Strážce domácí svatyně však dnes odvádí poctivý výkon, ani teď jej soupeř nepřekonal.

37:31

To už ale nebude platit. Důvod je prostý. Hofman sekl soupeře, čímž poslal svůj tým do oslabení.

34:46

Vyloučení na obou stranách. Na straně lvů Matějček – krosček – na straně Budějovic zase Farka – hrubost. Hraje se 4 na 4.

30:22

Šulek tečoval tvrdou střelu, avšak kotouč skončil na síti.

29:57

Hidveghy srazil Doktora, Hradec tak posílá do oslabení. Provinil se pádem pod nohy.

29:45

Šmída se dostal k nebezpečné teči, Kváču však nepřekvapil.

25:45

Hradec v oslabení. Dvě minuty za napadení si jde odsedět Tomáš Hofman.

23:23

České Budějovice právě vstřelily branku!
Aktivita se hostům vyplatila. ONDŘEJ ŠULEK od modré čáry zavezl kotouč až před brankáře, a přesnou ranou pod horní tyč srovnal skóre. Asistence: Jaku Jiřinec.

21:58

Jiřinec se prokličkoval mezi hradeckými beky, z těžkého úhlu poslal na branku přízemní střelu, která se však málem od hole Groha odrazila za jeho záda.

19:17

Vzápětí míří nad pravý horní roh Pavlík.

18:55

Hronkova pecka končí ve výstroji brankáře Budějovických.

16:01

Lier vyslal nebezpečný projektil na branku Jihočechů, puk se však od brankáře odrazil do pravého kouta.

15:25

Domácí mají šanci další přesilovky. Dvě minuty za napadení si jde odsedět Jiřinec.

13:48

Schmidmayer pálil hned po buly, touš prosvištěl kolem levé tyče Groha.

11:30

Vše v pořádku, borci obou týmů jdou znovu na věc! Vhazuje se ve středovém kruhu.

11:30

Hráči teď ve volném tempu krouží po hřišti. Na hradeckém zimním stadionu se vyskytl problém s dvířky v mantinelu, čeká se na opravu.

11:30

Hradec právě vstřelil branku!
Zahradník se protlačil před brankáře Kváču, ten však jeho střelu vyrazil. Odražený puk do sítě dokázal dopravit jeho spoluhráč RADOVAN PAVLÍK. Asistence: Tomáš Zahradník.

10:26

Přesilovka pro domácí. Oním viníkem byl Kubeš.

10:18

Moník v obrovské šanci! Ocitl se sám proti gólmanovi, kvůli ataku zezadu však nebyl schopen zakončit.

04:38

Filip Hronek si však odnesl trest dvou minut za hákování, a domácí si tak zahrají oslabení.

04:38

Tvrdý hit inkasoval domácí brankář Groh, zastavil se až o tyčku. Naštěstí je v pořádku.

2:1

Branky a nahrávky: 12. Pavlík (Zahradník), rozh. náj. Malík – 24. Šulek (Jiřinec)