Ruská Premier Liga

FK Achmat Groznyj – FK Rostov

2:1

konec (1:1)

28.09.2014, 19:00 • Ahmat Arena, Groznyj. Kapacita: 30,597 diváků. • Lucie Rapantová (@rapalu22)

Tipsport: 1.4 4.2 7.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Bokila další branku nepřidal.

90+4

V poslední minutě zápasu se ocitl v obrovské šanci Bokila, který se dostal přes dva bránící protihráče do pokutového území, odkud vystřelil, ale jeho pokus ke vzdálenější tyči branku těsně minul.

90+2

Na malou chvíli si dnes zahraje také Kanu, kterému uvolnil místo Aílton.

87

Dohráno má dnes aktivní Lebeděnko, kterého vystřídal Aissati.

86

Žlutou kartou byl za předchozí nedovolený zákrok potrestán Bordačev.

83

Na poslední minuty se na hřiště podívá Doumbia, kterému uvolnil místo Kalačev.

81

Dohráno má Bucharov, kterého vystřídal Poloz.

Rizvan UCIJEV - 2:1

78

Těrek Groznyj právě vstřelil branku!
Tak se domácí borci konečně dočkali a v 78. minutě slaví vedoucí gól. Parádní přihrávku do pokutového území poslal Ivanov, kterému se nabídl RIZVAN UCIJEV, jenž si výborně zpracoval balon, přetlačil se přes bránícího protihráče a balon dostal až za brankářova záda. Gólman Pletikosa si na míč sice sáhl, ale inkasované brance zabránit nedokázal.

Šance Těreku Groznyj.

73

Ucijev dostal parádní přízemní centr do vápna, odkud také vystřelil, ale jeho pokus hlavou branku těsně minul.

67

Dohráno má Adílson, kterého vystřídal Bokila.

64

Domácím fotbalistům zatím není přáno. Jako další se v obrovské šanci ocitl Ivanov, avšak jeho střela rozechvěla pouze brankovou konstrukci.

62

Hosté provedli změnu v sestavě: hrací plochu opustil Kanga, kterého vystřídal Milić.

Zbytečná, ale přísná druhá žlutá karta za simulování.

59

Goreux vyfasoval dnešní druhou žlutou kartu, a tak musí předčasně odejít do sprch. Hosté budou dohrávat zápas pouze v deseti hráčích.

Godzjura zachránila tyč.

50

Hosté vyrazili do protiútoku, kde přihrávku obdržel Bucharov, který se prezentoval skvělou technickou střelou, ale ta skončila pouze na tyči, a tak se stav skóre v 50. minutě nemění.

33

Žlutou kartu vyfasoval i Kalačev.

32

Goreux chtěl zastavit svého protihráče, který se s míčem řítil na branku a podařilo se mu to, avšak bylo to s faulem a od sudího vyfasoval žlutou kartu.

Maxim GRIGORJEV - 1:1

24

Rostov právě vstřelil branku!
Hosté se nenechali zastrašit a na inkasovanou branku odpověděli vstřeleným gólem. Rostov se přesunul na útočnou polovinu, kde ze své aktivity vytěžil rohový kop, před kterým se sice Těrek Groznyj ubránil, ale hosté u míče vydrželi. Kalačev znovu odcentroval balon do pokutového území, kde na přední tyči nastavil MAXIM GRIGORJEV svoji kopačku a balon poslal ke vzdálenější tyči. Tady byl brankář Godzjur naprosto bez šance, a tak máme ve 24. minutě vyrovnáno.

Maciej RYBUS - 1:0

21

Ivanov dobře zpracoval balon pro svého spoluhráče a MACIEJ RYBUS se mu odměnil gólem. RYBUS si navedl míč do pokutového území, odkud ze své levačky vyslal přesnou trefu, proti které se Pletikosa natahoval marně.

Ailton v koncovce selhal.

10

Parádní přihrávku obdržel Aílton, který postupoval sám na brankáře, kterého sice překonal, ale svoji střelu mezi tři tyče usměrnit nedokázal a v obrovské šanci selhal. Aílton se drží za hlavu a nechápe, co to vlastně provedl.