po s.n. (0:1) (0:0, 1:1, 0:0 - 0:0)

27.09.2014, 17:00 • Zimní stadion Václava Nedomanského • Adam Krátký

Tipsport: 1.6 4.5 3.17 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

V samostatných nájezdech zvítězil tým VSK Technika Brno.

MARTIN ZÁBRANSKÝ rozhoduje tohle utkání a tak Technika vítězí po samostatných nájezdech. Přeji pěkný zbytek sobotního večera a příště nashledanou.

63:35

Škápik objel s kotoučem na holi Novákovu branku a přihrál Juráskovi, který i v sedě dokázal nebezpečně vystřelit.

59:00

Dominik Piskoř pěknou střelou k levé tyči prověřil Nováka. Diváci už zvedali ruce nad hlavy, ale gól to nebyl. Novák stihl svou lapačkou změnit směr kotouče, který letěl mimo branku.

52:55

Vyloučen Petr Pokorný (HOD) na dvě minuty za krosček.

46:05

Pětiminutový trest odpyká Lukáš Odehnal (TEC).

46:05

Za tento faul je vyloučen David Havíř (TEC) trestem ve hře za krosček. Bude se hrát 4 na 4 a po odpykání trestu Piskoře bude Hodonín hrát přesilovou hru.

46:05

Po zákeřném faulu zůstává na ledě ležet hodonínský útočník Jakub Sajdl. Led opouští s pomocí spoluhráčů.

45:48

Vyloučen Dominik Piskoř (HOD) na dvě minuty za nedovolené bránění.

42:41

Dvouminutovým trestem potrestána hráčská lavice Hodonína za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odpyká Vít Mika.

37:40

Vyloučen znovu Petr Štindl (TEC) na dvě minuty za podražení.

33:40

Vyloučen Petr Štindl (TEC) na dvě minuty za nedovolené bránění.

31:52

Drtiči právě vstřelili branku!

Drtiči využívají přesilovou hru. Po přesné kombinaci v útočné třetině se ke střele dostal JAKUB SAJDL, který přesnou střelou pod lapačku Nováka dokázal vstřelit první gól hodonínských Drtičů. Asistence: David Polesný, Petr Pokorný.

31:01

Hodonín si tlakem vynutil faul. Vyloučen Petr Jurča (TEC) na dvě minuty za zdržování hry.

29:50

Teď měl Zábranský na hokejce druhý gól Techniky. Dostal se k odraženému kotouči a už na něj zývala prázdná branka, kterou nedokázal trefit a tak je stále stav 0:1.

28:07

Vyloučen Dominik Piskoř (HOD) na dvě minuty za hru vysokou holí.

26:42

Technika právě vstřelila branku!

Až do poloviny utkání jsme museli čekat na první gól tohoto zápasu. Je to právě Technika, která se ujímá vedení. Filip Vrba poslal přihrávku mezi kruhy na opuštěného ONDŘEJE STEHLÍKA, který neměl problém přesně zakončit a překonat tak poprvé v tomto zápase Kotvana. Asistence: Filip Vrba.

22:40

Jurásek si vyměnil puk se Škápikem. Jurásek se ocitl samotný před Novákem. Novákovo rameno zastavilo kotouč v cestě do branky.

22:09

Vyloučen gólman Techniky Josef Novák na dvě minuty za podražení. Trest za něj odpyká Jiří Čtvrtníček.

19:51

Vyloučen Ondřej Látal TEC) na deset minut za nesportovní chování.

19:51

Ale vypadá to, že je vše v pořádku a Špok už je na střídačce.

17:01

Vyloučen Jan Habrovec (TEC) na dvě minuty za sevření puku.

16:53

Zdeněk Jurásek dostal dlouho přihrávku až na útočnou modrou čáru. Osamocený jel na Nováka, který si však počínal dobře a nepustil kotouč za svá záda.

14:39

Vyloučen Lukáš Vrba (HOD) na dvě minuty za hákování.

13:00

Michal Kuba dobře vybruslil až mezi kruhy kde přihrál Petru Pešovi, který z první střílel na Nováka před kterým ještě clonil Zdeněk Jurásek. Nechybělo moc a kotouč skončil v brance.

09:02

Kristián Grman nahazoval kotouč na Novákovu branku, před kterou clonil Charvát. Novák měl co dělat aby kotouč vyrazil.

04:44

Vyloučen Tomáš Klimeš (TEC) na dvě minuty za podražení.

00:11

Hned po vhazování se proti pravidlům provinil Jakub Sajdl (HOD) a je vyloučen na dvě minuty za hákování.

1:2

Branky a nahrávky: 32. Sajdl (Polesný, Pokorný) – 27. Stehlík (Vrba), rozh. náj. Zábranský