bet-at-home ICE Hockey League

HC Bolzano – HC LERAM Orli Znojmo

2:4

konec (1:1, 0:1, 1:2)

27.09.2014, 18:45 • Palaonda Eiswelle • Info o důležitých událostech (Lukáš Caha (@Lukiys16))

Tipsport: 2.0 4.3 2.64 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Znojmo vítězí po velkém závěrečném dramatu v Bolzanu a bere důležité dva body do tabulky.

Přeji příjemný zbytek večera. (21:06:08)

60:00

Adam Havlík - 2:4

59:14

Orli právě vstřelili branku!
ADAM HAVLÍK střílí puk do prázdné italské klece. Pravděpodobně je rozhodnuto! Asistence: Peter Pucher.

59:08

Oddechový čas pro Orly.

58:57

Domácí stále bez gólmana. Chystají se na závěrečný nápor.

58:46

Orli se ubránili! Minuta a čtrnáct sekund do konce třetí třetiny.

58:28

Beroun na ledě.

57:49

Hübl zůstává na střídačce. Bolzano v šesti, Znojmo ve třech.

57:49

Znojmo zatím dobře brání. Oddechový čas pro domácí.

56:44

A nyní bude ještě hůře! Sova (ZNO) – 2 minuty za držení hole.

56:28

Velmi těžká situace pro Znojmo. Na trestnou lavici usedá Beroun (ZNO) – 2 minuty za držení hole.

55:42

Domácí jsou kompletní. Orli přesilovku nevyužili.

53:42

Schofield (BLZ) nyní oslabí svůj tým – 2 minuty za krosček.

50:20

Běží posledních deset minut třetí třetiny. Domácí publikum žene svůj tým za vyrovnáním. Orli chytře vyčkávají na šanci.

Paul Zanette - 2:3

47:59

Bolzano právě vstřelilo branku!
Schyluje se k dramatu. PAUL ZANETTE snižuje na rozdíl jediné branky. Italský útočník se dostal k dorážce a střílí puk za brankovou čáru. Asistence: Mark Cullen, Alexander Egger.

46:15

Bolzano v plném počtu.

2:4

Branky a nahrávky: 13. Schofield (Nesbitt, Cullen), 48. Zanette (Cullen, Egger) – 10. Rosa (Tomas, Rehuš), 22. Štach (Havlík, Lattner), 44. Tomas (Rosa, Rehuš), 60. Havlík (Pucher)

HC Bolzano: Hübl (Cortese) – Egger, Oberdörfer, Lee, Galvins, McMonagle, Crowley, Frank – Keller, Cullen, Nesbitt – Pance, Bernard, Gander – de Simone, Schofield, Insam – Zanette, Zisser, Zanoski – Sisca.

HC LERAM Orli Znojmo: Nechvátal (Cikánek) – Bořuta, Sova, Pavlikovský, Bača, Grof, Štach, Nemčík, Klimíček – Beroun, Bartoš, Šeda – Lattner, Pucher, Havlík – Tomas, Rehuš, Rosa – Číp, Fiala, Novák.

Rozhodčí: Nikolic K., Smetana – Johnston, Johnstone