4:1

konec (2:0, 2:1, 0:0)

27.09.2014, 18:00 • Jan Wirkner, Zdeněk Brus

Tipsport: 1.5 4.5 3.65 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Vajgar si připisuje první tříbodovou výhru letošní sezóny a s tímto konstatováním se s vámi loučím. Hezký večer od Vajgaru přeje Honza Wirkner. (20:10:52)

60:00

59:45

Gába ještě kryje jedovatou střelu od modré.

59:00

Pumelice Roberta Procházky těsně vedle.

58:10

Obě trestné lavice dokořán, Martin Brabec dvě minuty za sekání, Aleš Havlůj zase za podražení.

57:28

57:11

Ofsajd Vajgaru, do konce přesilovky 15 vteřin.

56:20

Bílina ve čtyřech.

55:26

Dvě minuty pro Jana Bittnera, vražení na hrazení.

54:13

Ne na dlouho... Tomáš Přeučil dvě minuty za napadení.

54:02

Obě trestné lavice jsou dočista prázdné.

53:38

Bittnerovo nahození nečinilo Davidu Gábovi sebemenší problémy.

53:21

Vajgar je již v plné síle a po Mazancově akci střílel Josef Jindra.

53:01

Lukáš Zika minul úplně prázdnou branku!

52:28

Od Voříška putuje puk až k Chabrovi.

51:54

Bílina se tlačí před Gábu, Jindra vyhazuje.

51:04

Zich vyhazuje.

50:57

Trestné lavice se nám plní, dvě minuty pro domácího Marka Dvořáka, dvě za vražení na hrazení.

50:08

Tomáš Veselý pálil z úhlu, Gába připraven.

49:59

A další potyčka, Kořínek v křížku s Jakubem Procházkou, oba na trestných lavicích a světe div se, opět po čtyřech minutách.

49:12

Oba týmy kompletní.

47:49

Tak oba provinilci nakonec po čtyřech minutách...

47:49

Bittner v šarvátce s Brabcem, hostující hráč se chtěl prát, hradecký nikoliv, ale oba končí na dvě minuty na trestných lavicích.

47:49

Josef Jindra pálil od modré, puk končí v ochranné síti.

47:10

Tomáš Přeučil dvě minuty za sekání.

46:57

Teď zase hosté vyslali několik střel směrem na branku Vajgaru.

46:11

Sražená střela Oty Lazorišáka po narušení bílinské rozehrávky končí v ochranné síti nad plexisklem.

44:19

Vajgar ostřeluje branku hostů, konkrétně to zkoušeli Kotrla se Zichem.

43:41

Brettschneider místo přihrávky lépe postavenému spoluhráči vystřelil a neudělal dobře.

43:08

Musil prověřil Gábovu pozornost.

42:30

Stanislav Jasečko si sjel až na útočnou modrou a švihem protáhl Dominika Chabra v brance hostů.

40:01

Vajgar přidal v prostřední třetině dvě branky, hattrick zkompletoval Ota Lazorišák a jednou se trefil parťák z útoku Josef Mazanec. Davidu Gábovi zkazil v hradeckém oslabení čisté konto Jan Bittner. I druhá třetina se nesla v nervozním duchu a hře na klidu nepřidá ani výkon pruhovaného trojlístku. Třetí třetina začne cca v 19:34.

40:00

39:55

Vajgar v závěru poslední minuty několikrát prověřil Chabra, ale stav 4:1 se nemění.

39:07

Teď stálo při domácích štěstí. Puk už málem skončil v brance Vajgaru, ale shodou náhod se dostal na jednu domácí čepel a puk byl uklizen do bezpečí.

38:22

Lazorišák vypracoval velmi pěknou šanci pro Mazance, ten byl tísněn a nezakončil přesně.

37:51

David Gába kryje ostrou střelu z ostrého úhlu.

35:45

Hosté v plném počtu.Tahle přesilovka domácím dvakrát nevyšla.

35:12

Hosté v brejku dvou na jednoho, ale Trübenekr mířil nepřesně.

34:36

Icing Vajgaru, který měl být podle nových pravidel asi považován za hybridní a hra měla plynout. Nestalo se tak.

34:13

Mazancův průnik nevyšel, vše začíná od Gáby.

33:53

33:45

Faul na pronikajícího Lazorišáka, dvě minuty za nedovolené bránění pro Milana Böhma.

33:15

Draci právě vstřelili branku!
JAN BITTNER využil ranou z místa dva metry za modrou přesilovku. Asistence Tomáš Veselý.

32:50

Gába měl plné ruce práce, Jasečko však v brankovišti uzmul puk a vyhodil ho do bezpečí.

32:07

Jasečko vyhazuje.

31:50

Robert Procházka chtěl vyhodit puk, přehnal to však s trajektorií letu a puk končí mimo hrací plochu a to je za dvě minuty. Bílina bude hrát 100 vteřin pět na tři.

31:16

Jakub Procházka trefil boční konstrukci Vajgaru.

30:34

Brettschneider do tyče od modré!

29:28

Čtyři minuty pro Otu Lazorišáka, za podražení. Zajímavé rozhodnutí hlavního arbitra Pražáka.

29:11

Milotinský tváří v tvář nedal.

27:32

Luboš Voříšek z jízdy z ostrého úhlu neprostřelil Chabra v brance hostů.

26:24

Vajgar právě vstřelil branku!
OTA LAZORIŠÁK je k nezastavení a ranou k pravé tyči kompletuje hattrick. Asistence Michal Milotinský a Stanislav Jasečko.

25:38

Bílinský icing.

24:35

Voříšek v dobré pozici netrefil puk, o pár vteřin později Robert Procházka těsně minul branku Dominika Chabra.

23:23

Puk v brance hostů, ale končí tam od brusle Michala Milotinského, který dle sudích do puku kopnul.

23:08

38:-12

Puk ve středním pásmu, Bílinští se chtěli vrátit do útoku, ale uvízli v ofsajdové pasti.

21:38

Kasalý vyhazuje.

21:24

Bílina se připravila o pásmo.

20:54

Hosté jsou kompletní a Bílina zahájila více než dvě minuty trvající přesilovou hru.

20:25

Ota Lazorišák se nenechal za brankou hostů připravit o puk, přihrál před brankoviště na volného JOSEFA MAZANCE, který po ledě překonal Dominika Chabra. Asistence Ota Lazorišák.

20:01

První třetina přinesla dva gól v brance hostů, oba padly z hole Oty Lazorišáka. Kromě branek jsme viděli také hodně vyloučených. Smutnou zprávou pro domácí barvy je trest do konce utkání pro Zdeňka Špergera. Do druhé třetiny vstoupí Vajgar osmivteřinovou přesilovkou čtyři na tři. Za dalších 29 vteřin bude bílinská trestná lavice prázdná a výhodu početní výhody budou mít hosté od řeky Bíliny. Prostřední třetina startuje cca v 18:48.

20:00

19:59

Teď by se dalo napětí na stadionu krájet. OTA LAZORIŠÁK trefil přesně růžek nad lapačkou hostujícího brankáře, ale sudí se dlouze radili, zda to bylo ještě včas. Nakonec ano a Vajgar vede o dvě branky. Asistence Stanislav Jasečko.

19:52

Jasečkova tyč.

19:26

Lazorišák po Jasečkově pasu minul prázdnou branku hostů.

18:29

Bílina vyhazuje.

18:08

Emoce nám planou, při vhazování se nepohodli Šperger s Lukášem Zikou. Hostující Zika dvě minuty, Šperger pět plus do konce, podle sudích za bodnutí špičkou hole.

18:08

Další faul hostů, Jan Bittner dvě minuty. Vajgar má před sebou 29 vteřin hry pět na tři.

17:28

Lazorišákovu šanci z kruhu hostující brankář vytěsnil nad.

17:09

Jasečko od modré.

16:43

Bílina hned vyhazuje.

16:37

Faul na Špergera, dvě minuty pro Pavla Brettschneidera za držení.

16:04

Bílina aktivně napadá hradeckou rozehrávku, Gába raději přerušil hru.

13:34

Máme čtrnáctou minuty první třetiny a průběh hry už budeme komentovat. Ještě jednou velká omluva všem.

05:09

Vajgar využil přesilovku 4 na 3. OTA LAZORIŠÁK tečoval nastřelený puk, který si našel podél tyče cestu do brány. Asistence Marek Dvořák a Stanislav Jasečko.
Omlouváme se za technické problémy, které jsou snad již odstraněny.

00:01

V dresu Vajgaru nenastoupí do hry zadák Ivo Kotaška, který má vyřízen střídavý start ke 4 zápasům do Havlíčkova Brodu. Vedení Vajgaru však zajistilo náhradu více než plnohodnotnou. Dres Vajgaru oblékne Josef Jindra, který u Vajgaru hostuje z Mladé Boleslavi. Tento čtyřiatřicetiletý zadák oblékal hradecké barvy naposledy v ročníku 2005/2006.
Vajgar ve svém úvodním letošním zápase získal jeden bod. V duelu s Vrchlabím se na první branku čekalo skoro 59 minut. Veterán Stanislav Jasečko poslal Jihočechy do vedení, které vydrželo až do času 59:52, kdy Vrchlabí se štěstím v přesilovce srovnalo. Prodloužení rozhodnutí nepřineslo a o majiteli druhého bonusového bodu rozhodly až nájezdy. V těch měli větší štěstí hosté z Krkonoš a na Vajgar tak zbyl jediný bod. Jelikož má letošní skupina Západ lichý počet účastníků, tak vždy jeden tým stojí a ve druhém kole přišla řada právě na jindřichohradecký Vajgar. Jeden bod na kontě Hradeckých znamená 12. příčku.
Draci z Bíliny odehráli v letošním ročníku již dva zápasy a oba znamenaly bodový zisk. V úvodním kole přívítali na svém ledě Žihadla z Moravských Budějovic a v Bílině zůstaly všechny tři body po výhře 5:2. V druhém kole zavítal do Bíliny soupeř ještě silnější, Baník Sokolov. Bílina dokázala favorita obrat o bod po prohře 2:3 po nájezdech. Bílina má na svém kontě tedy 4 body a po dvou odehraných kolech jí patří průběžné páté místo.
Sobota přinese teprve třetí vzájemné měření sil hostů z Bíliny s Vajgarem. Loni na sebe oba soupeři narazili v základní části. Nejprve Vajgar zvítězil na severu Čech těsně 3:2. Napínavou podívanou byla i odveta na jihu. Vajgar nakonec bral dva body za vítězství 6:5 v prodloužení.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

4:1

Branky a nahrávky: 6. Lazorišák (Dvořák, Jasečko), 20. Lazorišák (Jasečko), 21. Mazanec (Lazorišák), 27. Lazorišák (Milotinský, Jasečko) – 34. Bittner (Veselý)

KLH Vajgar Jindřichův Hradec: Gába, Kubeš – Jasečko, Procházka, Jindra, Zich, Kořínek, Šanda, Tržil, Popelka, Mazanec, Lazorišák, Kasalý, Kotrla, Šperger, Voříšek, Tomšík, Brabec, Dvořák, Milotinský, Švihálek K.

HC Draci Bílina: Chabr, Horák – Havlůj, Veselý, Brettschneider, Kunrt, Bittner, Machač, Jirkovský, Přeučil, Zika, Sekerka, Procházka J., Zdeněk, Böhm, Piewak, Šrámek, Brandejský, Salač, Trübenekr, Čmulík, Musil.

Rozhodčí: Pražák D. – Samuel T., Mertl J.