konec (1:1, 0:1, 0:1)

27.09.2014, 17:00 • Ústecká Arena • Soňa Jirásková, Barbora Wolfová

Tipsport: 2.73 4.3 1.95 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

57:54

Bude se hrát 4 na 4. Domácí hráč Jaroslav Roubík (UNL) vyloučen na dvě minuty za hru vysokou holí.

57:11

Vyloučen chomutovský hráč Tomas Sinisalo na dvě minuty za sekání. Ústí tak má větší šanci snížit vedení Chomutova.

53:16

Chomutov znovu čaruje v útočném pásmu. Růžička těsně minul.

51:22

Piráti právě vstřelili branku!

Hostující navyšují vedení na dvoubrankový rozdíl. Po dorážce umístil ŠTĚPÁN HŘEBEJK puk pod břevno nad rameno Petráska.
Asistence: David Kämpf, Brett Skinner

48:54

Vyloučen domácí Vít Budínský na dvě minuty za sekání.

47:13

Vladimír Růžička ohrozil Petráska střelou z mezikruží. Petrásek však puk schoval do lapačky.

42:51

Vyloučen chomutovský Štěpán Hřebejk (CHM) na dvě minuty za napadení.

41:36

Domácí Petr Přeučil střílí z kruhu Strmeň je však pozorný a puk chytá!

37:53

Vyloučen Petr Přeučil (UNL) na dvě minuty za podražení.

35:55

Po velkém nátlaku hosté využívají přesilové hry a zvyšují skóre na 1:2. Po přihrávce Vladimíra Růžičky se pod levou lapačku trefuje za záda Petráska JAROSLAV KOMA!
Asistence: Vladimír Růžička

34:08

Vyloučen ústecký Ondřej Smetana (UNL) za sekání. Chomutov bude hrát přesilovou hru.

32:17

Necelou minutu si domácí zahrají přesilovou hru 5 na 3!

31:34

Vyloučen hostující Marek Hovorka (CHM) na dvě minuty za hákování. Slovan hraje přesilovou hru čtyři na tři.

31:14

Vyloučen hostující Mario Scalzo (CHM) také na dvě minuty za sekání. Minuty se bude hrát ve čtyřech na obou stranách.

30:10

Vyloučen domácí Kamil Černý (UNL) na dvě minuty za sekání.

28:10

Budínský z pravého kruhu ohrozil branku Pirátů, Strmeň úspěšně zasahuje.

23:18

Hostující Sinisalo, ohrozil branku domácích, Petrásek však pohotově chytá. Vhazuje se po jeho pravici.

21:01

Vyloučen domácí hráč Tomáš Kolafa na dvě minuty za hákování.

18:08

Dušek střílí na Petráska, který však svoji svatyni velmi dobře hlídá!

17:16

Piráti znovu ostřelují Petráska.

14:23

Přibližně minutu se bude hrát bude se hrát 4 na 4. Jan Rutta (CHM) vyloučen na 2 minuty za sekání.

13:15

První vyloučení tohoto utkání. Jakub Suchan (UNL) vyloučen na 2 minuty za vysokou hůl.

09:22

Přeučil zkouší pozornost Strmeně, který odolává.

05:26

I přes ochotné vložení do střely ústeckého obránce Brože se podařilo dostat puk před branku Petráska a MARTIN ŠAGÁT našel mezeru nad Petráskovým pravým betonem a vyrovnal tak stav utkání na 1:1.
Asistence: Ondřej Kaše, David Kaše

03:45

Další šanci domácích zlikvidoval Strmeň.

00:44

Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!

Hned ze startu se domácí ujímají vedení! TOMÁŠ KOLAFA vybojoval hned ve vhazování puk a zkušeně umístil puk do hostující sítě.
Bez asistence

1:3

Branky a nahrávky: 1. Kolafa – 6. Šagát (O. Kaše, D. Kaše), 36. Koma (Růžička), 52. Hřebejk (Kämpf, Skinner)

HC Slovan Ústí nad Labem: Petrásek (Volke) – Černý, Vágner, Kolafa, Smetana, Brož, Holomek, Zdvořáček – Budínský, Roubík, Rod – Meidl ,Kloz, Tůma – Gengel, Vávra, Přeučil – Suchan, Pořický, Kuchynka.

Piráti Chomutov: Strmeň (Hanuljak) – Drtina, Rýgl, Scalzo, Rutta, Skinner, Koma, Šulák – Hovorka, Dušek, Květoň – Sinisalo, Růžička, McGregor – Hřebejk, Kämpf, Moore – Šagát, Kaše D., Kaše O.

Rozhodčí: Daniel Jechoutek, Jan Krátký, Milan Svoboda