27.09.2014, 13:00 • KrK Uralec • Karolína Antošová (@KarolAntosova)

Tipsport: 1.82 4.2 3.34 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z dnešního zápasu vše. Přeji příjemný zbytek víkendu. (15:20:41)
Vyloučení: 7 – 2
Využití: 0 – 0
Buly: 43 – 13
Nejvyšší icetime: Lepistö (18:53) – Loginov (22:22)
Tak přeci jen v dnešním utkání dokázal Jekatěrinburg po celou dobu udržet vedení, což se mu v minulých kláních vůbec nedařilo. Domácí si tak připisují první výhru od 6. září! Největší zásluhu na vítězství 3:1 měl Gilbert Brulé, který vstřelil jak první, tak i poslední gól Avtomobilistu.

60:00

59:48

Amur to ještě zkouší bez brankáře.

BRULÉ - 3:1

59:05

Jekatěrinburg právě vstřelil branku!
A je zřejmě rozhodnuto. Po několika akcích Amuru se do šance dostali domácí a využili ji beze zbytku. Na rozdíl dvou branek necelou minutu před koncem upravuje GILBERT BRULÉ. Asistence: Alexej Simakov, Jakub Petružálek.

56:36

Fisenko i Špirko vyslali na Kováře několik střel. Ale ty měly stejný osud jako před chvílí akce Krysanova.

56:12

Krysanov si obhodil Železnova a jel sám na Kováře. Nicméně blafákem na českého gólmana nevyzrál.

55:05

Trjamkinova střela zasáhla Borisova do masky. Rozhodčí hru přerušili.

54:02

Lazarev chtěl přihrát přímo na rozjetého Megalinského, místo toho ale trefil hůl jednoho ze soupeřů.

53:45

Špirko se bil před brankou Avtomobilistu hned se třemi soupeři. Nakonec se ale k tečování střely od modré nedostal.

51:23

A opět si musel Kovář hlídat prostor u své tyče. Baškirov totiž držel dlouho kotouč za brankou Avtomobilistu a nakonec chtěl puk zasunout u tyčky. To se mu ale nepovedlo.

50:54

Petružálek to tentokrát zkoušel individuálně po pravém křídle. Nakonec se dostal i ke střele. Tu ale Borisov schoval v lapačce.

50:45

Nebezpečná situace u branky Avtomobilistu. Hráči Amuru se snažili propasírovat puk u tyčky Kovářovy branky, český gólman ale všechny mezírky dostatečně utěsnil.

48:02

A hned míří domácí do útoku. Lazarev ani Popov ale nebyli v zakončení nijak kreativní, a Borisov tak s přehledem zasahuje.

47:40

Avtomobilist další oslabení ustál bez obdržené branky.

46:12

Jemelejev se snažil šetřit cenný čas v oslabení. Puk zavel až k Borisovovi, kde ho několik vteřin držel.

45:40

A nyní má Amur možnost srovnat. Na trestnou lavici totiž míří autor první branky Gilbert Brulé (JEK) za držení hole.

45:12

Až nyní vyslal nebezpečnou střelu zápěstím Postnikov. Borisov si ale připisuje důležitý zákrok.

44:05

Hraje se hodně opatrně. Šance jsou sice střídavě na obou stranách, ale ani jedna z nich není nijak nebezpečná.

40:01

Další třetina začne přibližně v 14:39.
Statistiky druhé třetiny
Střely: 7 – 10
Vyloučení: 3 – 1
Buly: 16 – 5
Nejvyšší icetime: Viklund (6:38) – Taimi (7:49)
Ve druhé třetině se prosadily oba celky – nejprve se do dvoubrankového vedení dostali domácí, nicméně Amur dokázal těsně po konci přesilovky vytěžit z tlaku snížení na 1:2. Ve druhé třetině už se navíc hosté dostávali i do střeleckých pozic, o čemž vypovídá i to, že Jekatěrinburg přestříleli.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:05

A stejně končí i další útok těsně před koncem přesilovky.

37:45

Hosté se snažili dostat rychle do útočného pásma, ale to vše bylo na úkor přesnosti. Musí proto začít znovu od Borisova.

37:11

Až teď se vylučuje. Na trestnou usedá Antonov (JEK) za podražení.

36:47

Domácí faulovali a Amur tak hraje ve výhodě.

35:35

Amur je už sice v plném počtu, i tak má ale Borisov problémy. Metljuk totiž nenápadně nahodil puk z nulového úhlu a ten téměř propadl Borisovovi za záda.

34:25

Podobně dopadl i Petružálek, jehož rána od modré rovněž mířila mimo tři tyče.

34:11

Brulé si připisuje další střelu, se kterou ale neměl Borisov moc problémů. Mířila totiž mimo.

33:35

Ale Amur opět nabízí Avtomobilistu šanci na dvoubrankové vedení. Dvě minuty si odsedí Fisenko (CHA) za podražení.

ŽELEZNOV - 2:1

31:42

Chabarovsk právě vstřelil branku!
Domácí už sice byli v plném počtu, i tak se ale Amur dočkal snížení. Po střele od finského zadáka Taimiho se k dorážce dostal MICHAJL ŽELEZNOV. Asistence: Tommi Taimi, Jevgenij Orlov.

31:20

Ale ani Avtomobilist se v oslabení nevzdává. Z čista jasna musel Borisov vytasil parádní zákrok.

29:54

A Kovář se musí v brance pořádně otáčet. Proti střelám hostů si připsal dva velmi těžké zákroky.

29:36

A dnes již čtvrté vyloučení na straně domácích a šance hostů na snížení. Na trestnou lavici míří Vladimir Jegin (JEK) za hákování.

26:35

Další šanci pro domácí měl na holi Solomonov. Nicméně na jeho střelu Borisov nakonec dosáhl.

BUMAGIN - 2:0

26:09

A Avtomobilist se dostává do dvoubrankového vedení, když konečně dokázal vytěžit něco ze své střelecké převahy. Po přihrávce Megalinského se prosazuje ALEXANDR BUMAGIN. Asistence: Dmitrij Megalinskij.

25:19

Lugin obdržel nepříjemný zásah hokejkou do ruky. Nicméně i se značnou dávnou sebezapření pokračuje ve hře a nestřídá.

24:15

Golyšev chvíli v rohu bojoval o kotouč. Ten se ale nakonec vykutálel až u branky, kde ho chytil Borisov do lapačky.

23:04

A Avtomobilist přestál i oslabení 4 na 5 a už hraje v plném počtu.

23:01

Jegin chtěl vyslat do útoku Trjamkina, ale jeho přihrávka byla příliš prudká. Trjamkin neměl šanci ji zpracovat.

22:05

Orlov tečoval puk, který tak plachtil téměř až do branky. Kovář ho ale srazil ze vzduchu hokejkou až do rohu kluziště.

21:59

A Avtomobilist už je ve čtyřech. Na led se z trestné lavice dostal Viklund a hned míří bránit.

21:36

Ježov se snažil překvapit Kováře, ten ale na střelu nakonec dobře viděl.

21:04

A Avtomobilist jde do tří vinou špatného střídání. Amur tak bude hrát 56 vteřin ve dvojnásobné výhodě.

20:01

Další třetina začne přibližně v 13:48.
Statistiky první třetiny:
Střely: 14 – 5
Vhazování: 14 – 3
Nejvyšší icetime: Trjamkin (5:47) – Fisenko (8:54)
Avtomobilist se v první třetině dostal zásluhou své první lajny do vedení. Gilbert Brulé hned ve druhém střídání překonal po přihrávce Petružálka hostujícího brankáře Borisova. Nicméně do druhé třetiny budou vstupovat hráči Amuru s výhodou jednoho hráče v poli.

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

20:00

19:59

A ještě vteřinu před koncem první třetiny je vyloučen podruhé v utkání Tobias Viklund (JEK) znovu za sekání.

18:23

Borisov se snažil pomoci s rozehrávkou, ale místo toho málem nalil puk na hole útočících hráčů Jekatěrinburgu.

17:05

Litovčenko opět pálil na Kováře. Nicméně obrana Avtomobilistu dobře zakročila a puk ke své brance ani nepustila.

16:48

Avtomobilist už je v plném počtu.

16:06

Lazarev se dostal k puku a vyhazuje ho z obranného pásma až k Borisovovi.

14:48

A druhé vyloučení domácího hráče v zápase. Na trestnou lavici usedá Krysanov (JEK) za vražení na hrazení.

14:11

Lepistö udělal chybu ve vlastním obranném pásmu a hned je z toho šance pro hosty. Litovčenko ale pálil jen do Kováře.

13:26

Nyní si zákrok připsal Kovář. Ránu Safronova od modré v pohodě lapil.

12:36

Další pokus domácích si připsal Lewandowski, který snažil puk lehce před Borisovem tečovat.

11:16

Krysanov chtěl vyslat své spoluhráče do rychlého protiútoku, ale místo toho je z toho zakázané uvolnění.

09:58

Avtomobilist je sice po návratu Viklunda v plném počtu, i tak ale musí bránit. Domácí se nyní vyrhli hned ve čtyřech před Kováře aby zalehli puk.

07:58

A je tu i vyloučení na straně domácích. Na trestnou lavici míří Tobias Viklund (JEK) za sekání.

07:36

Jekatěrinburg zatím svého soupeře na vhazování doslova drtí. Domácí si drží úspěšnost přes 80 %.

07:17

Amur ale oslabení přestál bez větších problémů a už je v plném počtu.

05:17

A je tu první přesilovka zápasu. Na trestnou lavici usedá na dvě minuty Denis Ježov (CHA) po faulu na Lewandowskiho.

03:59

A Avtomobilist pokračuje v náporu dál. Brulé se snažil před brankovištěm znepříjemnit práci Borisovovi.

BRULÉ - 1:0

03:43

A Jekatěrinburg jde nakonec zásluhou své první lajny do vedení. Puk se dostal přes Petružálka až na hůl GIBERTA BRULÉHO a ten dnes poprvé mění skóre. Asistence: Jakub Petružálek.

03:23

Na ledě už se prostřídaly všechny útočné formace obou celků. Nakonec se ale ke střele dopracoval jen Golyšev, ale Borisov byl na místě.

00:01

Trenér: Anatolij Jemelin.

Trenér: Jurij Leonov.

Rozhodčí: Vasiljev, Jeřábek – Matjuša, Petrov.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?