3:4

po s.n. (0:2) (1:1, 1:1, 1:1 - 0:0)

24.09.2014, 17:30 • Martin Doležal

Tipsport: 2.4 4.1 2.4 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je konec. Utkání nakonec směřovalo až do nájezdů, kde větší umění předveli hráči Švédska, který vstřelili dvě branky. Domácí naopak žádnou. To je ode mne vše. Já se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek večera. (20:26:33)

65:00

V samostatných nájezdech zvítězil tým Linköpings HC.

64:15

Utkání směřuje na nájezdy, jelikož jsou oba celky už v plném počtu a nechtějí zbytečně riskovat.

63:15

Hosté už hrají ve čtyřech, nicméně velkého prostoru na ledě zatím nevyužili. V útočné třetině se jim ještě nepodařilo usadit.

62:00

Norden dostal nabito k modré čářy, nicméně rána mu vůbec nevyšla.

61:33

Pokračuje se ve čtyřech na obou stranách. Za malý okamžik ale bude hrát Linköpings početní výhodu.

60:01

I třetí perioda skončila 1:1 a tak utkání směřuje do kabin. Zápas je ale velice vyhrocený a k vidění bylo poměrně mnoho vyloučení a také dva tresty do konce zápasu. Následuje tedy prodloužení.

3:4

Branky a nahrávky: 8. Rantanen (Kumeliasuskas), 28. Kumeliauskas (Virtala), 43. Pikkarainen – 15. Karlsson, 37. Mickflier (Kolarik), 41. Sjogren (Hardt, Little), rozh. náj. Little