Kadaň – Motor ČB 4:3
17:30, konec
Branky a nahrávky: 16. Hammerbauer (Berlev), 48. Chlouba (Mazanec, Ton), 49. Novák (Novák, Charousek), 58. Chlouba – 31. Straka (Nouza, Vráblík), 53. Punčochář (Švec), 59. Vráblík (Boháč, Pajič)
Most – Havířov 4:0
17:30, konec
Branky a nahrávky: 2. Gerhát (Smolka, Divíšek), 33. Charousek (Nedrda, Tauš), 49. Kubinčák (Petruška, Alinč), 56. Slavíček (Nedrda, Grin)
Benátky n/J – Ústí n/L 1:2
17:30, konec
Branky a nahrávky: 29. Havlas (Král, Beránek) – 46. Roubík (Rod, Vágner), 53. Budínský (Roubík, Rod)
Chomutov – Třebíč 4:1
18:00, konec
Branky a nahrávky: 39. D. Kaše (O. Kaše, Šagát), 40. Hovorka (O. Kaše, Dušek), 43. Drtina (Hovorka, Hřebejk), 47. Sinisalo (Růžička, McGregor) – 36. Havel (Erat)
Havlíčkův Brod – Jihlava 4:6
18:00, konec
Branky a nahrávky: 9. Endál (Rousek, Zucker), 30. Švaňhal (Troliga), 32. Semrád (Kuchta), 46. Maliník (Micka, Semrád) – 8. Štěpánek (Důras), 17. Březina (Zeman, Dobrovolný), 31. Čáp (Čachotský), 34. Mikeš (Dobrovolný, Podlipnik), 44. Zeman (Čachotský, Zadražil), 60. Melenovský (Čáp, Čachotský)
Prostějov – Kladno 3:2
18:00, po s.n. (1:0)
Branky a nahrávky: 31. Kučera (Roupec, Duba), 48. Korím (Kubica, Belay), rozh. náj. Černý – 5. Hořava (Stach, Tenkrát), 10. Havlíček (Dragoun)
Šumperk – Litoměřice 7:3
18:30, konec
Branky a nahrávky: 2. Žálčik (Moskal, Staněk), 23. Žálčik (Moskal), 26. Vávra (Brunec), 28. Plášek (Velecký, Haas), 53. Drtil (Velecký), 55. Berger (Vrdlovec, Sedlák), 60. Sedlák (Holík) – 38. Míka (Novák, Švagrovský), 43. Bílek (Rys), 47. Bílek (Kalla, Rys)
Vsetín – SHK Hodonín 1:2
17:30, po prodl.
Branky a nahrávky: 35. Kubo (Podešva, Vítek) – 18. Špok (Piskoř, Sajdl), 63. Charvát (Jurásek)
Břeclav – Přerov 5:0
18:00, konec
Branky a nahrávky: 4. Zháňal (Kubáč, Beneš), 19. Kubáč (Zháňal, Svoboda), 31. Kučera (Směřička, Tobola), 37. Kučera (Dittrich, Tobola), 51. Červenka (Kučera)
Opava – Frýdek-M. 3:1
18:00, konec
Branky a nahrávky: 7. Chalupa (Mosler, Vrabel), 9. Vítek (Galvas), 23. Herman – 36. Zedník (Stránský)
Technika Brno – Poruba 2011 2:3
18:00, konec
Branky a nahrávky: 13. Crhák, 1. Habrovec (Látal) – 7. Vaněk (Peslar, Sedlář), 19. Krayzel (Peslar), 55. Vaněk (Krayzel)
SK Karviná – Nový Jičín 3:9
18:00, konec
Branky a nahrávky: 30. Holý (Mládenka), 33. Deutch (Luka, Kasperlík), 49. Graca (Dýrr) – 4. Mikšan (Kacíř, Gebauer), 8. Lehečka, 29. Mikšan (Kacíř, Gebauer), 30. Gebauer (Kacíř, Mikšan), 33. Lehečka, 40. Zdeněk, 46. Gobolka (Kabeláč, Flašar), 55. Uhlár (Gogolka, Kabeláč), 57. Kabeláč (Horák)
Barys – Jaroslavl 3:4
15:00, po s.n. (0:1)
Branky a nahrávky: 5. Rymarev (Antropov, Ruděnko), 40. Dawes (Lundin), 60. Bochenski (Savčenko, Lundin) – 21. Averin (Novotný), 36. Novotný (Thornberg), 55. Konkov (Jakovlev, Galimov), rozh. náj. Novotný
HC Slovan – Záhřeb 1:4
19:00, konec
Branky a nahrávky: 21. Nagy (Vondrka, Nedorost) – 27. Pelletier (Segal), 33. Segal (Pelletier, Pierre), 55. Segal (Pelletier, Pierre), 56. Bjorkstrand (Murray)
Liberec – Kölner Haie 2:1
17:30, konec
Branky a nahrávky: 9. Jelínek (Gřegořek, Bulík), 32. Bulík (Jelínek) – 40. Sulzer (Ohmann, Johnson)
Kärpät – Košice 3:2
17:30, po prodl.
Branky a nahrávky: 1. Donskoi, 32. Junttila (Kemppainen, Donkoi), 65. Masuhr (Donskoi) – 20. Sojčík, 29. Šeda (Spilar)
TPS – Linköping 3:4
17:30, po s.n. (0:2)
Branky a nahrávky: 8. Rantanen (Kumeliasuskas), 28. Kumeliauskas (Virtala), 43. Pikkarainen – 15. Karlsson, 37. Mickflier (Kolarik), 41. Sjogren (Hardt, Little), rozh. náj. Little
Krefeld – SønderjyskE 3:4
19:30, konec
Branky a nahrávky: 6. Courchane (Hauner, Pierre), 10. Courchane (Fisher, Long), 45. Hauner (Courchaine, Long) – 11. Lykkeskov (Spelling, Quirk), 46. Lund (Eskesen), 54. Gotto (Dineen, Quirk), 55. Lykkeskov (Spelling)
Frölunda – Briançon 6:2
20:05, konec
Branky a nahrávky: 9. Olimb (Johnson, Gustafsson), 20. Johnsson (Olimb), 39. Johnsson (Gustafsson), 52. Johnsson (Olimb, Görtz), 58. Fantenberg (Figren), 59. Johnsson (Karlsson, Görtz) – 30. McDonald (TS), 54. Bernier (McDonald, Pritz)
Växjö – Kuopio 2:1
20:05, konec
Branky a nahrávky: 4. Kiiskinen (Varakas, Laakso), 23. Johnson (Varakas, Kiiskinen) – 51. Kubalík (Hyvärinen, Rissanen)
Skellefteå – IFK Helsinky 3:0
20:05, konec
Branky a nahrávky: 27. Widing (Holmström, Forssell), 39. Widing (P. Lindholm, Norman), 59. A. Lindholm (Lundberg)
Kometa Brno – Vítkovice 4:3
18:00, konec
Branky a nahrávky: 11. Ferda (Furch), 17. Havlát (Čejka, Hasoň), 36. Heinrich, rozh. náj. Ferda (TS) – 43. Hartmann, 45. Spratek (Malina), 57. Spratek (Malina)
Trnava – Pov. Bystrica 8:1
17:00, konec
Branky a nahrávky: 2. Achs (Brandis), 9. Hegyi (Barinka), 17. Barinka (Čunderlík, Hegyi), 29. Hegyi, 44. Schmidt (Hluch), 50. Hrbáčik (Hegyi), 51. Hrbáčik (Hluch, Hronec), 58. Burzala (Brandis) – 53. Havlíček
Michalovce – Prievidza 8:5
17:00, konec
Branky a nahrávky: 10. Bánovský (Linet, Zorvan), 27. Fajčák (Čížek, Briják), 42. Fajčák (Šechný, Šterbák), 49. Huňady (Kubát, Schnelly), 49. Šechný (Fajčák), 50. Huňady (Čížek), 52. Čížek (Šechný, Fajčák), 58. Huňady (Fedorko, Schnelly) – 11. Čičala (Piják), 31. Černý (Čičala), 52. Kovalík (Čičala, Piják), 58. Černý (Čičala), 60. Budiak (Beňadik, Mendel)
SR 18 – Spišská N. Ves 5:1
17:00, konec
Branky a nahrávky: 34. Hecl (Sádecký, Bondra), 42. Hecl (Kolesár, Sádecký), 51. Hecl (Sádecký), 57. Hecl (Žiak, Kolesár), 60. Bondra (Valent, Hatala) – 38. Smotrila (Rosenberg, Gurčík)
Bardejov – Senica 5:0
17:30, konec
Branky a nahrávky: 3. Takáč (Baláž, Slimák), 13. Prokop (Segľa, Devečka), 37. Prokop (Saliji), 44. Segľa, 49. Markuš (Hričina)
Prešov – Lipt. Mikuláš 2:0
17:30, konec
Branky a nahrávky: 20. Pavlovský (Kivader), 29. Kivader (Sabol, Pavlovský)
Detva – Topoľčany 8:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 11. Mackovic (Gaspar, Mahdalik), 16. Gaspar (Sladok, Kucej), 22. Gaspar (Sladok, Kanaet), 26. P. Fekiac (Buda, V. Fekiac), 28. Kanaet (Metcalfe, Sladok), 41. Riha (Hatas, Srnka), 46. Graham (Parkhouse, Kanaet), 51. Parkhouse (Graham, Kanaet) – 39. Hurtaj (Kacer, Bystrican), 52. Mihalik
Znojmo – LA Stars 4:2
17:30, konec
Branky a nahrávky: 8. Špaček (Račický, Kruckovyč), 11. Špaček (Račický), 15. Hačecký (Zajíc, Salát), 39. Zajíc (Račický, Špaček) – 52. Kuchynski (Dvoynishniko), 56. Zavalnyuk (Dvoynishnikov, Kuchynski)