0:2 4:6, 4:6

22.09.2014, 12:35 • Josef Cestr (@Hyddaw)

Tipsport: 1.52 2.34 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

4:6

Ten nakonec po chybě soupeřky na příjmu proměňuje a pokračuje tak v dalším úspěšném tažení.

15-40

Po necelých 84 minutách má při vlastním podání Karolína Plíšková mečbol!

40-A

Mečbol s pořadovým číslem 3 pro Karolínu Plíškovou.

40-A

Plíšková má k dispozici další mečbol!

30-40

Karolína má k dispozici gembol!

3:5

Karolína Plíšková získává osmý gem druhého setu a je pouhý jeden gem od vítězství v dnešním zápase!

15-40

To nemění nic na faktu, že si Plíšková vybojovala dva brejkboly!

30-40

Česká tenistka má k dispozici brekbol!

0:1

Tak nakonec Karolína Plíšková stejně jako v prvním setu bere hned na úvod setu své soupeřce podání a dostává se do vedení.

30-40

Naopak má Kristýna možnost brejkbolu!

4:6

Hned první pokus o zisk prvního setu je úspěšný. Karolína Plíšková získává za necelých 48 minut první set v poměru 6:4.

40-A

Naopak má sama Karolína Plíšková k dispozici setbol!

40-40

Brejkboly Stosurové se staly historií. Shoda.

40-30

I s druhým brejkbolem si dokázala Plíšková poradit.

40-0

Tak tohle nevypadá vůbec dobře. Australanka má k dispozici tři brejkboly!

4:5

Ano! Karolína Plíšková bere podání své soupeřce v devátém gemu prvního setu a sama teď bude podávat na vítězství.

40-A

Naopak má k dispozici Karolína Plíšková brejkbol, tak promění ho už konečně česká tenistka?

40-A

Karolína se nevzdává vidiny brejku. Brejkbol!

40-A

Plíšková má další možnost brejkbolu!

30-40

Tak nakonec ne. Karolína Plíšková má k dispozici brejkbol!

4:4

Ale další dva brejkboly už nevymaže. Stosurová proměňuje druhý v pořadí a bere si podání zpět z prvního gemu.