1:1 4:6, 6:3, 0:0; 0-0

skreč Cibulková

22.09.2014, 05:21 • Dávid Švec sk

Tipsport: 1.77 2.04 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Víťazkou zápasu sa stáva Madison Keysová, pretože slovenská tenistka Dominika Cibulková zápas za stavu 1:1 skrečovala pre zranenie. To je odo mňa na dnes všetko, ďakujem za pozornosť a želám úspešný štart do nového pracovného týždňa. Verím, že aj v ňom zachováte nášmu portálu Onlajny.eu svoju priazeň. Dočítania priatelia. (08:19:22)

6:3

Madison Keysová premieňa hneď úvodný setbal, víťazí v druhom sete pomerom 6:3 a vyrovnáva stav stretnutia na 1:1.

5:3

Dominike Cibulkovej slúži ku cti, že sa ani za stavu 2:5 nevzdáva a bojuje, Madison Keysová však bude podávať na víťazstvo v druhom sete.

15-40

15-30

15-15

0-15

5:2

Absolútne jasná hra pre Madison Keysovú, tá vedie v druhom sete už 5:2 a Dominika Cibulková bude podávať na udržanie sa v ňom.

40-15

30-15

15-15

15-0

4:2

Po dlhšom čase získava konečne bod aj Dominika Cibulková, ktorá tak znižuje v druhom sete na 2:4.