ELIOD extraliga mladšího dorostu

HC Dynamo Pardubice – SKLH Žďár nad Sázavou

5:2

konec (2:1, 0:1, 3:0)

21.09.2014, 13:00 • ČEZ Arena Pardubice • Info o důležitých událostech (Jan Hrabal (@janhrabal))

60:00

Konec zápasu. (15:26:56)

59:55

Pardubice právě vstřelily branku!
Domácí kanonýr ONDŘEJ MACHALA získal kotouč a bekhendem do prázdné brány rozhoduje zápas. Bez asistence.

59:10

Hosté vrhají všechny síly do útoku, hrají bez brankáře.

55:39

Pardubice přesilovku nevyužily, Žďár nad Sázavou je v pěti.

53:39

Za držení je vyloučen hostující Karel Geba.

50:29

Hostující Martin Kaut obdržel desetiminutový osobní trest.

48:05

Hosté jsou v plném počtu.

46:05

Po pardubické brance na 4:2 dostává hostující střídačka osobní trest na 2 minuty a do konce utkání.

46:05

Východočeši vedou o dvě branky, trefil se ONDŘEJ MATÝS. Asistence: Ondřej Machala.

44:36

Domácím vrací vedení svým druhý, gólem v utkání MATĚJ BLÜMEL. Asistence: Ondřej Matýs.

43:25

Po vzájemné šarvátce jsou na 2+2 minuty za hrubost vyloučeni Čestmír Javůrek a David Donda.

40:01

40:00

30:08

Východočeši se početní převaze Ždáru nad Sázavou ubránili.

28:08

Pardubický Jan Černý je vyloučen za podražení, přesilovka pro hosty.

22:35

Žďár právě vstřelil branku!
Krátce poté, co se Žďár nad Sázavou ubránil pardubické přesilovce, tak MARTIN NEČAS srovnává na 2:2. Asistence: Karel Geba.

22:14

Hosté se ubránili pardubické přesilovce.

20:14

Za nedovolené bránění je vyloučen Martin Kaut, Pardubice si zahrají v početní převaze.

5:2

Branky a nahrávky: 17. Pochobradský, 20. Blümel (Machala), 45. Blümel (Matýs), 47. Matýs (Machala), 60. Machala – 15. Nečas (Kaut, Trejbal), 23. Nečas (Geba)

HC Dynamo Pardubice: Vlk (Dosoudil) – Dubovči, Matěcha, Leder, Sýkora, Javůrek, Hrubý, Mert, Žouželka – Blümel, Matýs, Zahradník, Machala, Černý, Bucek, Svatoš, Chára, Pochobradský, Hlaváček.

SKLH Žďár nad Sázavou: Joska (Kulich) – Marek, Melichar, Trejbal, Geba, Jirčík, Nepokoj – Březina, M. Nečas, Kyncl, D. Nečas, Donda, Pytlík, Kaut, Kadleček, Nový, Poul.

Rozhodčí: Kratochvíl – Vepřovský, Říha