21.09.2014, 18:15 • ČEZ Aréna • Michal Belšán (@belly11mb)

Tipsport: 1.82 4.3 3.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z Plzně se s vámi loučí Michal Belšán. Někdy příště u onlajnů opět na počtenou, hezký zbytek večera. (20:43:21)
Střely: 38:26
Plzeň v dnešním utkání naprosto přejela Mladou Boleslav a zaslouženě si tak odnáší tři body!
V 6. minutě skóre otevřel Jakub Lev, o dvě minuty později skóroval Ondřej Kratěna. Ve druhé třetině navýšil vedení na 4:0 dvěma góly Nicholas Johnson, poté se prosadil i Ján Sýkora. Šestou branku do sítě hostujícího týmu vstřelil Jakub Lev, za hosty pouze kosmeticky upravil skóre Tomáš Klimenta.
Konečný stav 6:1.

60:00

59:58

Balejova dělovka šla nad branku!

59:23

Radan Lenc (MBL) dostává dvě minuty, taktéž i Tomáš Sýkora (PLZ).

59:23

Ve velké šanci byl nyní Jan Schleiss vychytán Valentem!

59:05

Další Kubkova střela a po odrazu od zadního mantinelu mohl do prázdné zakončit Tomáš Sýkora, jenže promáchl!

58:55

Kubkovu střelu obránci srazili do rohu.

58:24

Dvě minuty za hákování dostal Pavel Musil (MBL).

58:10

Střela Pavla Musila Machovskému vypadla a Jeřábek poté odpálil kotouč z brankoviště mimo!

57:58

Nahození Klimenty schoval v lapačce Machovský. Oba týmy už se vidí na zaslouženém odpočinku v šatně. Jenom bude mít jeden z týmů náladu o něco lepší, než ten druhý...

57:16

Po střele Lva chtěl Valent rozehrát, neměl ale komu a tak kotouč raději podržel v lapačce.

56:47

Stříteského pokus srazili obránci.

56:40

Ale následuje další icing Plzeňských.

56:20

Látal zahrál vysokou holí a vhazovat se tak bude v útočném pásmu Plzně.

55:39

Zakázané uvolnění Plzně.

55:29

6:1

Branky a nahrávky: 6. Lev (Kratěna, Jeřábek), 8. Kratěna (Pletka), 21. Johnson (Lev), 28. Johnson (Balej, Pulpán), 33. J. Sýkora (Simon, Schleiss), 47. Lev (Simon, Jeřábek) – 53. Klimenta (Mikulík)

HC Škoda Plzeň: Machovský (Mensator) – Pulpán, Kadlec (A), Jeřábek (A), Mozík, Moravčík, Kubka, Boháč – Pletka, Simon, Kratěna (C) – Johnson, Lev, Balej – J. Sýkora, T. Sýkora, Schleiss – Beran, Michel, Dvořák

BK Mladá Boleslav: Rittich (28. Valent) – Stříteský, Kučný, Hruška, Trška, Robar, Vidmar, Čermák – Mikulík, Broš (A), Klimenta – Hyka, Výborný (C), Pabiška – Pacovský, Musil, Lenc – Látal, Bárta, Květoň

Rozhodčí: Lacina, Pavlovič – Charvát, Svoboda