Alexej Pepeljajev vyloučen na dvě minuty za hákování.

Darzinš šel do forhendové kličky, ale Birjukov se roztáhl a betonem nájezd hostujícího útočníka zastavil!

Philip Larsen zahákoval ujíždějícího Laurise Darzinše a je z toho trestné střílení!

Lukáš KAŠPAR - 5:2

44:58

Tým Jugra právě vstřelil branku!
Domácí začali třetí třetinu skvěle, když během pěti minut soupeře sestřelili třemi góly! Toni Rajaja od modré nahodil kotouč před branku a mezi kruhy ho chytře tečoval LUKÁŠ KAŠPAR. Asistence: Toni Rajaja a Denis Sokolov.

43:42

Domácí budou hrát další přesilovku. Tentokrát je vyloučen Pjotr Sčastlivyj.

Lukáš KAŠPAR - 4:2

42:52

Sergejev vysunul krásnou přihrávkou LUKÁŠE KAŠPARA, který svůj samostatný únik zakončil přesnou střelou, na kterou Sedláček nedosáhl. Domácí vedou již 4:2. Asistence: Andrej Sergejev a Alexej Pepeljajev.

Alexej PEPELJAJEV - 3:2

40:53

Domácí početní výhodu využívají a jdou opět do vedení! Sergejev posunul na modré čáře kotouč k ALEXEJI PEPELJAJEVOVI, který propálil vše, co mu stálo v cestě. Dobrou práci odvedl také útočník Magogin, který Sedláčkovi stínil ve výhledu. Asistence: Andrej Sergejev a Vitalij Sitnikov.

40:30

Linus Videll v útočném pásmu zbytečně fauloval obránce Larsena a domácí budou hrát přesilovku.

38:02

Velká šance domácích! Točinckij našel Jacenka, proti jehož střele se Sedláček stačil přesunout a neujaly se ani následné dorážky.

Andris DŽERINŠ - 2:2

35:42

Riga právě vstřelila branku!
Domácí obrana teď fatálně zaváhala, když nechala mezi kruhy úplně volného ANDRISE DŽERINŠE, který dostal přihrávku a neomylně puk poslal za záda Birjukova. Je vyrovnáno – 2:2! Asistence: Miks Indrašis a Roberts Bukarts.

28:01

Grigorij Želdakov zasáhl protihráče vysokou holí a protože tam byla i krev, dostává trest 2+2 minuty!

27:51

Tohle už šance byla! Před Sedláčka se prodral Gusev, ale zblízka nedostal puk za jeho záda.

22:50

Po přihrávce Bortnikova se před Sedláčkem ocitl Gusev, ale pálil pouze do položeného betonu českého gólmana Dinama.

21:09

Buljanskij si sjížděl do velmi dobré šance, ale před poloodkrytou brankou netrefil neposedný puk!

16:28

Charles Genoway – podražení.

Kristaps SOTNIEKS - 2:1

12:36

Hosté snižují! Při signalizovaném vyloučení jednoho z domácích hráčů vypálil od modré KRISTAPS SOTNIEKS a kotouč zapadl přesně k pravé tyčce z pohledu Birjukova. Asistence: Milan Jurčina.

09:36

Vyloučení na straně Jugry. Na trestnou lavici odjel Želdakov.

08:50

Hosté si vybrali oddechový čas a střídají gólmany. Masalskis dochytal a do brankoviště již přijíždí český brankář Jakub Sedláček.

Andrej ČIBISOV - 2:0

08:50

Je to 2:0 pro Jugru! ANDREJ ČIBISOV v rohu za brankou Rigy vybojoval kotouč, vyjel si s ním až před Masalskise a z ostrého úhlu ho procedil za záda hostujícího brankáře. Asistence: Vitalij Sitnikov.

Arťom BULJANSKIJ - 1:0

00:43

Domácí se již v úvodní minutě ujímají vedení! Nejprve střílel nebezpečně Kašpar, ale s jeho ranou si ještě Masalskis poradil. Další pokus domácích však gólman Rigy vyrazil jen před sebe a ARŤOM BULJANSKIJ kotouč z bezprostřední blízkosti dorazil za jeho záda. Bez asistence.

5:2

Branky a nahrávky: 1. Buljanskij, 9. Čibisov (Sitnikov), 41. Pepeljajev (Sergejev, Sitnikov), 43. Kašpar (Sergejev, Pepeljajev), 45. Kašpar (Rajaja, Sokolov) – 13. Sotnieks (Jurčina), 36. Džerinš (Indrašis, Bukarts)

Jugra Chanty-Mansijsk: Birjukov (Gorjačevskich) – Larsen, Těrnavskij, Sergejev, Pepeljajev, Sokolov, Želdakov – Rajaja, Maxwell, Kašpar – Magogin, Buljanskij, Sitnikov – Točinckij, Bortnikov, Gusev – Čibisov, Jacenko, Lesnuchin – Gorbunov.

Dinamo Riga: Masalskis (Sedláček) – K. Redlihs, Cibulskis, Pujacs, Genoway, Sotnieks, Jurčina, Augstkalns – Darzinš, Cipulis, Videll – M. Redlihs, Sčastlivyj, Hossa – Džerinš, Indrašis, Bukarts – Skvorcovs, Saulietis, Upitis.

Rozhodčí: Vasiljev, Kiseljov – Gorděnko, Tomilov