1:4

konec (0:1, 1:0, 0:3)

19.09.2014, 17:30 • DOXXbet Aréna Žilina • Dávid Švec sk

Tipsport: 3.33 4.5 1.7 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Skončil sa nám zápas Žilina – Zvolen. Hostia zaslúžene víťazia 4:1 a berú si všetky body. Ja vám dnes ďakujem za pozornosť a želám krásny zvyšok víkendu. (19:42:02)

60:00

59:25

Zápas sa už len dohráva.

58:52

Zvolen dal gól!
A ak nebolo rozhodnuté doposiaľ, tak teraz je rozhodnuté určite. Radovan Puliš našiel voľného KAMILA BRABENCA, ktorý parádne vymietol pravú pavučinku v bránke Filipa Landsmana. Asistencie: Radovan Puliš, Michal Juraško.

58:28

Nuž, nápor domácich hokejistov je viacmenej už len zúfalý.

58:01

Do konca tretej tretiny ostávajú necelé dve minúty. Domáci vrhajú všetky sily do útoku.

57:13

Domáci v plnom počte.

56:31

A je rozhodnuté. Tomáš Škvaridlo poslal na bránku Žiliny jedovku od modrej, Landsman vyrážal len pred seba a LUKÁŠ JURÍK puk s prehľadom upratal do siete. Asistencie: Tomáš Škvaridlo, Michal Chovan.

56:15

Hostia budú hrať ešte 58 sekúnd presilovú hru o jedného hráča.

55:44

Hostia napokon presilovú hru o dvoch hráčov 3 sekundy pred skončením trestu Šimka. Hraško šikovnou a prudkou prihrávkou našiel TOMÁŠA ŠKVARIDLA pri ľavej tyči, ten z prvej tečoval puk za chrbát bezmocného Landsmana. Asistencie: Peter Hraško, Michal Chovan.

55:13

Hostia sú však znovu v pásme Žiliny, Kanko navyše zlomil hokejku.

54:50

Kanko znovu posiela puk cez všetky čiary.

54:37

Puk však smeruje von z pásma Žiliny.

54:12

Hostia už kombinujú pred Landsmanom.

53:47

Vylúčenie Žilina, 2 minúty dostáva Ján Šimko za hákovanie.

53:47

Školácka chyba, hostia budú hrať presilovú hru o 2 hráčov.

53:23

Dlouhý znovu vyhadzuje puk až za bránku Šimka.

53:00

Puk končí za bránkou Mareka Šimka.

52:13

Podľa aktuálnych informácii je zraneným Martin Ďaloga a jedná sa o zranenie hlavy. Nuž, Martin, skoré uzdravenie!

52:13

Hostia teda budú hrať presilovú hru v trvaní 5 minút, ľadári aktuálne čistia ľad od krvi. Nuž, naozaj to nevyzeralo dobre, dúfajme, že hráč hostí bude v poriadku.

1:4

Branky a nahrávky: 30. Procházka (TS) – 16. Chovan (Jurík), 56. Škvaridlo (Hraško, Chovan), 57. Jurík (Škvaridlo, Chovan), 59. Brabenec (Puliš, Juraško)

MsHK Žilina: Landsman (Kosowski) – Hertl, Moravec – Jelínek, Bobček – Ďurkech, Dlouhý (A) – Krčula, Kadela – Procházka, Kristek, Kubiš – Šimko, Haluza, Kanko – Drevenák (C), Drábek (A), Valášek – Lipovský, Paleček, Jarab. Tréner: J. Zavadil

HKM Zvolen: Šimko (Orčík) – Bagin, Juraško (A) – Hraško, Pokovič – Dervarič, Pichnarčík – Tomko, Varholík – Obdržálek, Brabenec, Podkonický – Chovan (A), Jurík (C), Škvaridlo – Hebar, Bortňák, Puliš – Ďaloga, Čanky, Súkela. Tréner: J.Turek

Rozhodčí: Müllner – Junek, Tvrdoň,