1:4

konec (0:1, 1:0, 0:3)

19.09.2014, 17:30 • DOXXbet Aréna Žilina • Dávid Švec sk

Tipsport: 3.33 4.5 1.7 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Skončil sa nám zápas Žilina – Zvolen. Hostia zaslúžene víťazia 4:1 a berú si všetky body. Ja vám dnes ďakujem za pozornosť a želám krásny zvyšok víkendu. (19:42:02)

60:00

59:25

Zápas sa už len dohráva.

58:52

Zvolen dal gól!
A ak nebolo rozhodnuté doposiaľ, tak teraz je rozhodnuté určite. Radovan Puliš našiel voľného KAMILA BRABENCA, ktorý parádne vymietol pravú pavučinku v bránke Filipa Landsmana. Asistencie: Radovan Puliš, Michal Juraško.

58:28

Nuž, nápor domácich hokejistov je viacmenej už len zúfalý.

58:01

Do konca tretej tretiny ostávajú necelé dve minúty. Domáci vrhajú všetky sily do útoku.

57:13

Domáci v plnom počte.

56:31

A je rozhodnuté. Tomáš Škvaridlo poslal na bránku Žiliny jedovku od modrej, Landsman vyrážal len pred seba a LUKÁŠ JURÍK puk s prehľadom upratal do siete. Asistencie: Tomáš Škvaridlo, Michal Chovan.

56:15

Hostia budú hrať ešte 58 sekúnd presilovú hru o jedného hráča.

55:44

Hostia napokon presilovú hru o dvoch hráčov 3 sekundy pred skončením trestu Šimka. Hraško šikovnou a prudkou prihrávkou našiel TOMÁŠA ŠKVARIDLA pri ľavej tyči, ten z prvej tečoval puk za chrbát bezmocného Landsmana. Asistencie: Peter Hraško, Michal Chovan.

55:13

Hostia sú však znovu v pásme Žiliny, Kanko navyše zlomil hokejku.

54:50

Kanko znovu posiela puk cez všetky čiary.

54:37

Puk však smeruje von z pásma Žiliny.

54:12

Hostia už kombinujú pred Landsmanom.

53:47

Vylúčenie Žilina, 2 minúty dostáva Ján Šimko za hákovanie.

53:47

Školácka chyba, hostia budú hrať presilovú hru o 2 hráčov.

53:23

Dlouhý znovu vyhadzuje puk až za bránku Šimka.

53:00

Puk končí za bránkou Mareka Šimka.

52:13

Podľa aktuálnych informácii je zraneným Martin Ďaloga a jedná sa o zranenie hlavy. Nuž, Martin, skoré uzdravenie!

52:13

Hostia teda budú hrať presilovú hru v trvaní 5 minút, ľadári aktuálne čistia ľad od krvi. Nuž, naozaj to nevyzeralo dobre, dúfajme, že hráč hostí bude v poriadku.

52:13

Vylúčenie Igor Bobček, ktorý inkasuje trest v hre za úder do hlavy a krku. Hráč hostí musí byť na nosítkach transportovaný do nemocnice. Nuž, takéto zákroky k hokeju nepatria a hráčovi hostí želáme skoré uzdravenie a návrat na ľadové plochy.

52:13

Hra je však prerušená, pretože po tvrdom náraze ostáva ležať na ľade jeden z hráčov hostí.

52:13

Obrovská chyba žilinskej obrany, Landsman sa nedohodol s jedným z obrancov, vybehol proti puku, ale minul ho. Čierne čudo len tesne minulo opustenú klietku Žiliny.

51:40

Vhadzuje sa pred bránkou Žiliny.

51:17

Ďalšia tvrdá rana Juraška od modrej čiary, Landsman je znovu proti jeho zápisu do štatistík.

50:48

Zaujímavá akcia hostí, nahodený puk pred Landsmana však Brabenec nestihol tečovať do bránky Žiliny.

50:00

Máme za sebou polovicu tretej tretiny, stav zápasu je stále 1:1.

49:35

V týchto momentoch hra nemá príliš temto, hrá sa však pomerne dlho bez prerušenia.

48:42

Hostia však stále hrozia parádnymi protiútokmi, dnes sa bude v Žiline podľa môjho názoru predlžovať.

47:21

Domáci sa skutočne veľmi snažia, ale obrana Vlkov je tragická a nad vodou ich drží len gólman Filip Landsman.

46:34

Vzápätí šanca na strane hostí, Dlouhý výborne zobral puk Brabencovi priamo z hokejky.

45:51

Šikovná akcia Jakuba Kubiša, ktorý sa spoza bránky natlačil pred Šimka, no jeho strela z otočky tesne minula bránu hostí.

45:01

Máme za sebou päť minút tretej tretiny, stav je stále 1:1.

44:48

Žilina má v týchto momentoch obrovský tlak, keby Zvolen prehrával o 2-3 góly, tak by sa nemohol vôbec čudovať.

44:07

Ďalšia veľká šanca Žiliny, ocitol sa v nej Petr Haluza, ktorý z priestoru pred bránkou trafil len Mareka Šimka.

43:45

Tentoraz Marek Šimko nevedel kde má puk, ten skončil nakoniec pod jeho betónom a pred bránkovou čiarou.

43:32

Dnešné stretnutie sleduje 585 divákov.

43:14

Obrovská šanca Žiliny, Procházka ostal sám pred Šimkom, no zle si spracoval puk a ten mu ušiel na zadný mantinel.

42:57

Na ľade malý konflikt brankára Šimka s obrancom vlastného tímu Varholíkom.

42:01

Hostia stále hrozia rýchlymi kontrami, teraz však berú puk za bránku Mareka Šimka a striedajú.

41:24

Obrovský závar pred bránkou Žiliny, Landsman bol znovu pozorný.

40:55

Domáci začínajú postupný útok do vlastnej bránky, prechod stredom klziska sa im však nedarí.

40:01

Úvodné buly tretej tretiny v prospech Zvolena.

40:01

Začala sa tretia tretina.
Na ľade máme hráčov i rozhodcov dnešného stretnutia.
Po druhej tretine máme v Žiline stav 1:1, keď v 30.minúte stretnutia vyrovnával z trestného strieľania Milan Procházka. Záverečná tretina sa začne približne o 19:02.

40:00

Druhá tretina sa skončila.

39:01

Do konca druhej časti hry ostáva necelá minúta.

38:48

Neskutočné, Petr Kanko v ďalšom úniku, tentoraz sa mu obetavo a čisto vrhol pod nohy jeden z obrancov hostí.

38:22

Ďalšia obrovská šanca, tentoraz však na strane Žiliny, keď sa trojica Vlkov dostala do prečíslenia. Kanko však mieril len do betónov Mareka Šimka.

37:04

Len to tak na tribúnach zahučalo. Jaroslav Kristek poriadne šliapol na plyn, vletel po ľavej strane do pásma hostí a švihom mieril do ľavého horného rohu brány Zvolena. Marek Šimko mávol vo vzduchu lapačkou a puk skončil v nej! Neskutočný zákrok gólmana hostí!

36:52

Juraškova bomba a Landsmanova lapačka. To je dnes priam nerozlučná dvojica. Po zákroku gólmana Vlkov sa pred jeho bránkou strhla menšia šarvátka.

36:47

36:11

Ján Šimko a Petr Kanko sa vybrali na útočný výlet, Šimko v bránke Zvolena nemusel zasahovať.

35:42

O puk sa vedú ťažké boje v roku pravom rohu za bránkou Filipa Landsmana.

35:01

Do konca druhej tretiny ostáva posledných 5 minút.

34:36

Filip Landsman dnes doslova čaruje. Lukáš Jurík ostal opäť osamotený pred gólmanom Žiliny, ten však prvú strelu vyrazil pred seba a následnú dorážku skryl priam neuveriteľne do lapačky.

34:16

Matej Valášek zachytili vyhodenie Jana Dlouhého, vrútil sa po pravej strane do útočného pásma a švihom preveril pozornosť gólmana hostí.

33:33

Domáci sa veľmi snažia niečo vymyslieť, stále im však viazne kombinácia pri prechode do útoku.

32:42

32:30

Švihom pálil Michal Chovan, znovu tesne minu ľavú tyč Landsmanovej bránky.

32:21

Vhadzuje sa pred Filipom Landsmanom.

31:58

Puk po zákroku Dlouhého putuje von z obranného pásma Žiliny.

31:47

Opäť jedovka Michala Juraška, tentoraz tesne míňa bránku Vlkov.

31:23

Bomba Juraška od modrej čiary, Ladsman chytá.

31:00

Hráči Zvolena sú okamžite pred Lansmanom v drvivom tlaku.

30:42

Nuž ale prehnaná aktivita sa niekedy nevypláca. Vylúčenie Žilina, 2 minúty dostáva Jakub Drábek za hákovanie.

30:37

Domácim dodal gól energiu, odrazu je ich plný ľad.

30:01

Máme za sebou teda polovicu stretnutia a stav je znovu vyrovnaný – 1:1.

29:44

Žilina dala gól!
Trestné strieľanie premenil MILAN PROCHÁZKA s absolútnym prehľadom, puk poslal pomedzi betóny Mareka Šimka do siete.

29:44

Procházka sa po fantastickej prihrávke Kristeka dostal pred Šimka, v zakončení bol faulovaný a nasleduje trestné striedanie.

29:13

Tentoraz sa vhadzuje pred Marekom Šimkom.

28:46

Hostia pozorne bránia a majú fantastické kontry, s ktorými má obrana Žiliny obrovské problémy.

27:55

Vhadzuje sa znovu pred Filipom Landsmanom.

27:10

Procházka s Kristekom a Kubišom sa vyrútili do prečíslenia, Milan Procházka však príliš dlho čakal s prihrávkou, Hraško sa mu napokon do nej hodil a puk skončil v lapačke Mareka Šimka.

26:36

Opäť fantastický Landsman, tentoraz ostal pred ním osamotený Lukáš Jurík, ktorý však nechal vyniknúť lapačku brankára domácich.

26:12

Nuž, obrana domácich horí ako fakľa na nočnej prehliadke hradu Strečno. Domáci, ak chcú dnes pomýšľať na body, musia niečo zmeniť a najmä zlepšiť.

25:30

Hostia sú v týchto momentoch na klzisku dominantní, Landsman na dvakrát vychytal Andreja Podkonického.

25:01

Po piatich minútach druhej tretiny vedie Zvolen v Žiline stále 1:0.

24:39

Bude sa vhadzovať pred bránkou Žiliny.

24:01

Hebar parádne potiahol puk do pásma Žiliny, obišiel Bobčeka a vrátil puk pred bránku do druhej vlny Bortňákovi, ktorý tesne míňa bránu Vlkov.

23:13

Michal Juraško ostal osamotený pred Landsmanom, z otočky puk napálil len do hrude mladého Čecha v službách Žiliny.

22:58

22:08

Hostia už sú opäť v pásme Žiliny, no puk opäť pásmo opúšťa.

21:55

Jiří Moravec dobre zachytil rozohrávku hostí, prízemnou jedovkou vyprášil pravý betón Mareka Šimka.

21:52

Puk znovu končí za bránou Zvolena a bude sa vhadzovať po ľavej ruke Šimka.

21:07

Hostia sú okamžite pred Landsmanom, no Ďurkech vyhadzuje puk von z obranného pásma Žiliny.

20:58

Vylúčenie Žilina, 2 minúty dostáva Ján Šimko za faul lakťom.

20:58

Na ľade ostáva otrasený jeden z hráčov hostí, uvidíme, či budeme svedkami vylúčenia.

20:25

Prvý zákrok v druhej tretine si pripisuje Marek Šimko, ktorý chytá strelu Kadelu od modrej čiary.

20:01

Úvodné buly druhej tretiny v prospech Žiliny.

20:01

Začala sa druhá tretina.
Na ľade už máme všetkých aktérov dnešného stretnutia, druhá tretina sa čochvíľa začne.
Skončila sa prvá tretina zápasu Žilina – Zvolen. Jediným strelcom bol zatiaľ Michal Chovan, vďaka ktorému od 16.minúty vedú hostia 1:0. Druhá tretina sa začne približne o 18:13.

20:00

Prvá tretina sa skončila.

19:01

Do konca prvej tretiny ostáva necelá minúta.

18:37

Žilinčania zvýšil tempo pohybu, zatiaľ však Šimka vážnejšie neohrozili.

18:01

Začali sa posledné dve minúty prvej tretiny.

16:37

Domáci vlci sa snažia s výsledkom niečo urobiť, no vôbec sa im nedarí rozohrávka.

15:55

Domáci sú opäť zaskočení gólom, hostia momentálne hrajú prím pred Landsmanovou bránkou.

15:01

Kombinácia skúsených zvolenských borcov, Lukáš Jurík nabil na strelu MICHALOVI CHOVANOVI a ten sa v takýchto pozíciách nezvykne mýliť. Asistencia: Lukáš Jurík.

14:37

Tempo hry mierne opadlo, v DOXXbet aréne v Žiline vládne komorná atmosféra.

13:55

Hostia v plnom počte.

13:33

Žilinčania však majú problém usadiť sa v pásme hostí a ohroziť Mareka Šimka.

12:52

Domáci v plnom počte, začína sa presilová hra Žiliny, ktorá bude trvať 57 sekúnd.

12:18

Žilinčania držia puk za vlastnou bránkou, oba tímy striedajú.

11:55

Vylúčenie Zvolen, Michal Juraško dostáva 2 minúty za hákovanie.

11:55

Jaroslav Kristek sa dostal v oslabení do úniku, Marek Šimko fantasticky betónom jeho pokus vyráža!

11:04

Hokejisti Zvolena sú okamžite pred Filipom Landsmanon. Prvý nahodený puk gólman Žiliny stlmil na svojej hrudi.

10:52

Máme tu úvodné vylúčenie zápasu, na trestnú lavicu korčuľuje domáci Martin Krčula, ktorý inkasuje menší trest za vyhodenie puku z ľadovej plochy.

10:01

Máme za sebou polovicu úvodnej tretiny, Žilina so Zvolenom stále remizuje 0:0.

09:55

Drevenák s Drábek sa dostali do prečíslenia 2 na 1, kapitán Vlkov Milan Drevenák napokon volil strelu zápästím a tesne minul bránu Zvolena.

09:14

Hra má v týchto momentoch spád, oba tímy dobre korčuľujú, chýba však povestné korenie – góly.

08:48

Ján Šimko sa výborne pretlačil po ľavej strane do útoku, jedovkou prevetral betóny gólmana hostí.

08:36

Puk napokon po viacerých tečoch končí v lapačke Landsmana.

08:22

Procházka atakuje rozohrávku hostí za bránkou Mareka Šimka, neuspel však a nasleduje rýchly protiútok hostí.

07:52

Ešte stále sa hrá bez prerušenia, už sú to takmer tri minúty čistého času.

07:01

Zvolenčania sa nasťahovali pred Filipa Landsmana, ich tlaku však chýba početnejšia streľba na bránku.

06:11

Hrá sa pomerne dlho bez prerušenia, oba tímy striedajú počas hry.

05:29

Haluza kombinoval so Šimkom, napokon táto dvojica vybojovala vhadzovanie pre Šimkovou bránkou.

05:00

Máme za sebou päť minút prvej tretiny, stav v Žiline je stále 0:0.

04:33

Šikovná strela Milana Procházku z pravej strany, vystrelil švihom spoza obrancu a Šimko reflexívne vyráža pravým ramenom.

03:55

Kubiš na útočnej modrej obišiel obrancu hostí, hľadal prihrávkou voľného Kristeka, ale Juraško dobre zasiahol a zachytil puk smerujúci presne na voľného hokejistu Žiliny.

03:04

Už hodnú chvíľu sa hrá v obrannom pásme Žiliny, ale o puk sa bojuje len pri mantineloch.

02:19

Domáci zakladajú postupný útok od bránky Filipa Landsmana, no nedarí sa im prechod cez stredné pásmo.

01:48

Kanko potiahol akciu po ľavej strane, jeho nahodený puk končí v lapačke gólmana hostí.

01:28

Vhadzuje sa po pravej ruke Mareka Šimka.

00:22

V prvej útočnej akcii sa objavil domáci Kubiš, pretlačil sa k Šimkovi po ľavej strane, no bol dobre bránený a nedokázal sa strelecky presadiť.

00:01

Úvodné buly prvej tretiny v prospech hokejistov Zvolena.

00:01

Stretnutie sa práve začalo.
Na ľade už máme rozhodcovskú trojicu a postupne prichádzajú i hráči oboch tímov.
Úvodné zostavy:

MsHK DOXXbet Žilina: Landsman (Kosowski) – Hertl, Moravec – Jelínek, Bobček – Ďurkech, Dlouhý (A) – Krčula, Kadela – Procházka, Kristek, Kubiš – Šimko, Haluza, Kanko – Drevenák (C), Drábek (A), Valášek – Lipovský, Paleček, Jarab. Tréner: J. Zavadil

HKm Zvolen: Šimko (Orčík) – Bagin, Juraško (A) – Hraško, Pokovič – Dervarič, Pichnarčík – Tomko, Varholík – Obdržálek, Brabenec, Podkonický – Chovan (A), Jurík (C), Škvaridlo – Hebar, Bortňák, Puliš – Ďaloga, Čanky, Súkela. Tréner: J.Turek

Rozhodca: Müllner, Junek (CZE) – Tvrdoň, Kramár.
Príjemný dobrý deň, vážení priatelia slovenského hokeja, vitajte pri sledovaní on-line prenosu zo zápasu 4.kola hokejovej Tipsport extraligy, v ktorom hokejisti MsHK DOXXbet Žilina privítajú na svojom ľade hráčov HKm Zvolen. Zápas sa začína o 17:30, my si ešte predtým v krátkosti predstavíme oba tímy.

Žilinčania síce v prvom vloženom zápase porazili doma Orange 20, no odvtedy nezískali ani bod. V Poprade následne prehrali 1:5, doma podľahli Skalici 1:2 a v poslednom stretnutí rovnako na domácej pôde podľahli Nitra 3:5. Treba však povedať, že s favoritom držali krok. Premiéru v bránke si odbil poľský reprezentačný brankár Kamil Kosowski, no debut mu absolútne nevyšiel. V dnešnom stretnutí by sa mal už predstaviť i ďalší nováčik v tíme MsHK, a to český obranca Jaroslav Hertl. Chýbať naopak budú Tomáš Horna (angína) a Štěpán Novotný (zdravot. problémy).

Zvolenčania začali sezónu par excellence. V prvom kole v tradičnom derby porazili susednú Banskú Bystricu 4:3, v druhom kole zvíťazili v Skalici 4:2 a v treťom kole zdolali na domácom ľade Poprad pomerom 5:3. Prekvapenie prišlo až vo vloženom zápase, v ktorom Rytieri spod Pustého hradu nestačili na Orange 20 a prehrali 4:5 po sam.náj.

Zápas sa teda začína o 17:30, k jeho sledovaniu vás z miesta komentátora pozýva Dávid Švec.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 17:30.

1:4

Branky a nahrávky: 30. Procházka (TS) – 16. Chovan (Jurík), 56. Škvaridlo (Hraško, Chovan), 57. Jurík (Škvaridlo, Chovan), 59. Brabenec (Puliš, Juraško)

MsHK Žilina: Landsman (Kosowski) – Hertl, Moravec – Jelínek, Bobček – Ďurkech, Dlouhý (A) – Krčula, Kadela – Procházka, Kristek, Kubiš – Šimko, Haluza, Kanko – Drevenák (C), Drábek (A), Valášek – Lipovský, Paleček, Jarab. Tréner: J. Zavadil

HKM Zvolen: Šimko (Orčík) – Bagin, Juraško (A) – Hraško, Pokovič – Dervarič, Pichnarčík – Tomko, Varholík – Obdržálek, Brabenec, Podkonický – Chovan (A), Jurík (C), Škvaridlo – Hebar, Bortňák, Puliš – Ďaloga, Čanky, Súkela. Tréner: J.Turek

Rozhodčí: Müllner – Junek, Tvrdoň,