2:0 6:2, 6:2

18.09.2014, 05:31 • Dávid Švec sk

Tipsport: 1.52 2.54 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

6:2

Aj aj ho získava, Rybáriková tak víťazí v druhom sete 6:2 a v celkom zápase 6:2 a 6:2.

5:2

Konečne sa Yanina Wickmayerová prebrala z letargie a čistou hrou znižuje na 2:5. Rybáriková bude podávať na víťazstvo v zápase.

5:1

Otázka znie, či si vôbec ešte Wickmayerová pamätá vyzerá víťazná lopta v geme.. Ďalšia čistá hra pre Magdu Rybárikovú. Jej súperka bude podávať na udržanie sa v zápase.

4:1

Tak toto je pre Wickmayerovú naozaj zle, opäť čistou hrou prehráva svoje podanie a v druhom sete tak prehráva 1:4.

3:1

V geme víťazí Rybáriková.

2:1

1:1

Nuž, ale Wickmayerová opláca Rybárikovej rovnakou mincou a berie jej podanie, stav v druhom sete máme 2:2.

1:0

A aj sa jej vydaril, Magdaléna Rybáriková berie v druhom sete Yanine Wickmayerovej hneď prvé podanie a ujíma sa vedenia 1:0.

6:2

Magdaléna Rybáriková víťazí pri svojom podaní čistou hrou a v celom sete teda vyhráva pomerom 6:2.

5:2

Yanina Wickmayerová znižuje na 2:5, Magda Rybáriková bude podávať na víťazstvo v prvom sete.

5:1

Magdaléna Rybáriková získava svoje svoje podanie a vedie v prvom sete už 5:1. Yanina Wickmayerová bude podávať na udržanie sa v prvom sete.