18.09.2014, 20:25 • Spodek Arena, Katowice, Polsko • Jakub Holubec

Tipsport: 1.55 2.27 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

0:0

Děkuji za sledování on-line přenosu a přeji dobrou noc. (22:53:42)

0:0

Francie se tedy nakonec vzpamatovala a loučí se se čtvrtfinálovou skupinou výhrou nad Íránem, který sice v průběhu utkání dokázal zabrat, v pátém setu ale neměl na volejbalisty Francie nárok.

15:9

15:9

Shahram Mahmoudi pokazil podání a zápas je u konce. Francie vítězí 3:2 na sety a postupuje o semifinále, o čemž už ale bylo rozhodnuto po prvním setu dnešního mače. Írán si zahraje utkání o páté místo.

14:9

Hosté ten první odvracejí.

14:8

Fayazi poslal míč do zámezí, Francie má pět mečbolů!

13:8

Írán nehodlá nic vzdát a bojuje až do konce.

13:7

Domácí ale vzápětí přidávají další bod.

12:7

Teď ale Ebadipour překonal bránící hráče Francie.

12:6

Hosté znovu nezareagovali na podání soupeře.

11:6

Francouzský dvojblok na pravé straně úspěšný a domácí vedou 11:6! Další timeout Íránu.