18.09.2014, 15:00 • Ledový palác sportu CSKA, kap. 5600 diváků • Daniel Kot

To je ode mě pro dnešek vše, děkuji za sledování naší on-line reportáže a přeji příjemný zbytek dne. U dalších přenosů zase někdy napočtenou! (17:08:59)

Vyloučení: 8:8

60:00

59:36

Rudá armáda vstřelila branku!
A domácí využívají! Dnes poslední branku přidal v závěrečné minutě ANDREJ SVĚTLAKOV. Asistence: Andrej Kuzmenko, Kiril Makarevič

59:02

V závěrečné minutě mají domácí ještě jednu příležitost hosty úplně dorazit. Vyloučen je Tomáš Harkabus (KVA).

53:55

Svůj druhý trest v utkání si musí odpykat Martin Kohout (KVA).

49:50

A je rozhodnuto, tohle už západočeši otočit nedokáží. Na rozdíl tří branek zvyšuje ANDREJ KUZMENKO. Asistence: Kiril Kovalevskij, Andrej Světlakov

47:28

Ale přesto šanci ještě dostanou. Snížit mohou v přesilové hře, za faul vysokou holí z dílny Košeleva (RAR).

46:37

Teď už jsou hosté ve velmi složité situaci. Na 3:1 totiž zvýšil svou druhou brankou PAVEL PODLUBOŠNOV. Bez asistence

41:24

Vstupy do úvodních vteřin třetin se energetikům dnes nedaří. Vyloučen je Matěj Zadražil (KVA).

40:01

Statistiky druhé třetiny:

Vhazování: 9:11
Střely na branku: 11:3
Vyloučení: 3:3

40:00

Další vyloučení na straně domácích. Odchází Boris Levitskij (RAR).

34:14

Na trestnou lavici odchází Makkajev (RAR). Energie má šanci vyrovnat.

28:25

A následuje vyloučení na straně hostů. Trest za hákování si odpyká Martin Kohout (KVA).

27:21

A domácí úspěšně otáčejí průběh utkání na svou stranu. Autor rozdílové branky je KIRIL VOROBJOV. Asistence Andrej Kuzmenko, Andrej Světlakov.

21:22

Domácí se však během přesilové hry na nic nezmohli a po uplynutí její poloviny navíc sami faulovali. Za sekání odchází z ledu Arťom Prochorov (RAR).

20:13

Druhá třetina sotva začala a už se vylučuje. Po třinácti sekundách si může odpočinout Ondřej Šafář (KVA).

19:24

Domácím se podařilo vstřelit takzvaný gól do šatny, jehož autorem je PAVEL PODLUBOŠNOV. Asistence: Ivan Silajev

15:04

A je tu přesilová hra také pro hosty. Vyloučen je Nikita Makejev (RAR), verdikt rozhodčího zní jasně, hákování!

11:49

Domácí budou mít šanci na vyrovnání stavu utkání v početní výhodě, na trestnou lavici totiž usedá David Gríger (KVA), dvě minuty za hákování.

10:21

Karlovy Vary právě vstřelily branku!
Když to nevyšlo hostům v přesilové hře, prosazují se o chvíli později ve hře pěti proti pěti poté, co se přesně trefuje ONDŘEJ BERÁNEK! Asistence: Tomáš Harkabus.

08:40

Domácí obě svá vyloučení přežili bez úhony a hrají konečně v plném počtu.

06:40

Kirill Kovalevskij (RAR) a rovněž dvě minuty za hákování, hosté budou hrát chvíli proti třem.

05:18

Také karlovarští si vyzkouší hru v početní převaze, Georgij Sergejenko (RAR) taktéž dostává dvě minuty za hákování.

04:34

Hosté se ubránili a nyní již hrají v plném počtu.

02:34

Vyloučen je Martin Osmík (KVA) za hákování, první přesilovou hru v zápase si zahraje domácí celek.

00:01

CSKA Rudá armáda Moskva: Treťjak (Samojlov) – Lisov, Voronkov, Ogijenko, Vorobjov, Makkajev, Makejev, Čmychov – Prochorov, Silajev, Podlubošnov – Kovalevskij, Světlakov, Kuzmenko – Košelev, Sergejenko, Šiksatdarov – Markevič, Šantyka, Levitskij – Popugajev.

HC Energie Karlovy Vary: Fučík (Fečo) – Šafář, Šimek, Michálek, Kečkeš, Weinhold, Rulík, Běhal – Beránek, Harkabus, Zadražil – Gríger, Táborský, Hroch – Osmík, Kohout, Rubeš – Orság, Vrána, Janata.

Rozhodčí: Gamalej – Barynin, Sabirov.
VZÁJEMNÉ ZÁPASY

Oba celky se spolu utkaly v loňské sezóně 2013/14 celkem ve čtyřech případech a pokaždé dokázal domácí tým jednou zvítězit a jednou prohrát. Zápasy obou soupeřů taky byly loni naprosto vyrovnané a nejinak tomu pravděpodobně nebude ani dnes.

09.10.2013 Karlovy Vary – RA Moskva 2:1
10.10.2013 Karlovy Vary – RA Moskva 1:3
18.01.2014 RA Moskva – Karlovy Vary 6:4
20.01.2014 RA Moskva – Karlovy Vary 4:5sn
RUDÁ ARMÁDA MOSKVA

Domácí hráči zatím nemají takovou formu, jako tomu bylo v předešlé sezoně. Rudoarmějci sice drží pozitivní bilanci, avšak prohráli již poslední dva duely v řadě a ani těsné výhry nad Juností či Šinnikem v úvodu sezóny rozhodně nepotvrzují domácí jako favorita tohoto duelu. Tým z hlavního ruského města po tomto zápase ještě čekají dvě utkání na domácím ledě, když přivítají silné Loko a následně Almaz Čerepovec.

HC ENERGIE KARLOVY VARY

Jak už jsme uvedli níže, karlovarští hokejisté drží již čtyřzápasovou neporazitelnost, kterou naposledy prodloužili o cenné vítězství po samostatných nájezdech na ledě Spartaku Moskva v poměru 3:2, o kterém jediným proměněným nájezdem rozhodl Tomáš Harkabus. Hosty dnes čeká druhé utkání na jejich úvodním tripu sezóny, po dnešku je pak čeká ještě daleká cesta na Sibiř k utkáním v Chabarovsku a následně na ledě nováčka ze Sachalinu.

17.09.14 Spartak Moskva – Karlovy Vary 2:3sn
11.09.14 Karlovy Vary – Krasnodar 6:1
09.09.14 Karlovy Vary – Balašicha 3:2

Matěj Zadražil 12b (5+7)
David Gríger 10b (5+5)
Tomáš Harkabus 8b (5+3)
Oba týmy mají shodně odehráno po 5 zápasech, zatímco domácí si připsali na své konto 7 bodů za 3 vítězství (z toho dvě po samostatných nájezdech), hosté jsou na tom ještě o něco lépe, když dokázali vybojovat již 11 bodů a to vše během čtyřzápasové vítězné série z posledních týdnů.
Příjemné odpoledne při sledování online přenosu z utkání 6. kola Mládežnické hokejové ligy, ve kterém se utkají týmy Rudá Armáda Moskva a HC Energie Karlovy Vary.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.

5:1

Branky a nahrávky: 20. Podlubošnov (Silajev), 28. Vorobjov (Kuzmenko, Světlakov), 47. Podlubošnov, 50. Kuzmenko (Kovalevskij, Světlakov), 60. Světlakov (Kuzmenko, Makarevič) – 11. Beránek (Harkabus)

Rozhodčí: Gamalej – Barynin, Sabirov