18.09.2014, 15:00 • Ledový palác sportu CSKA, kap. 5600 diváků • Daniel Kot

To je ode mě pro dnešek vše, děkuji za sledování naší on-line reportáže a přeji příjemný zbytek dne. U dalších přenosů zase někdy napočtenou! (17:08:59)

Vyloučení: 8:8

60:00

59:36

Rudá armáda vstřelila branku!
A domácí využívají! Dnes poslední branku přidal v závěrečné minutě ANDREJ SVĚTLAKOV. Asistence: Andrej Kuzmenko, Kiril Makarevič

59:02

V závěrečné minutě mají domácí ještě jednu příležitost hosty úplně dorazit. Vyloučen je Tomáš Harkabus (KVA).

53:55

Svůj druhý trest v utkání si musí odpykat Martin Kohout (KVA).

49:50

A je rozhodnuto, tohle už západočeši otočit nedokáží. Na rozdíl tří branek zvyšuje ANDREJ KUZMENKO. Asistence: Kiril Kovalevskij, Andrej Světlakov

47:28

Ale přesto šanci ještě dostanou. Snížit mohou v přesilové hře, za faul vysokou holí z dílny Košeleva (RAR).

46:37

Teď už jsou hosté ve velmi složité situaci. Na 3:1 totiž zvýšil svou druhou brankou PAVEL PODLUBOŠNOV. Bez asistence

41:24

Vstupy do úvodních vteřin třetin se energetikům dnes nedaří. Vyloučen je Matěj Zadražil (KVA).

40:01

Statistiky druhé třetiny:

Vhazování: 9:11
Střely na branku: 11:3
Vyloučení: 3:3

40:00

Další vyloučení na straně domácích. Odchází Boris Levitskij (RAR).

34:14

Na trestnou lavici odchází Makkajev (RAR). Energie má šanci vyrovnat.

28:25

A následuje vyloučení na straně hostů. Trest za hákování si odpyká Martin Kohout (KVA).

27:21

A domácí úspěšně otáčejí průběh utkání na svou stranu. Autor rozdílové branky je KIRIL VOROBJOV. Asistence Andrej Kuzmenko, Andrej Světlakov.

21:22

Domácí se však během přesilové hry na nic nezmohli a po uplynutí její poloviny navíc sami faulovali. Za sekání odchází z ledu Arťom Prochorov (RAR).

20:13

Druhá třetina sotva začala a už se vylučuje. Po třinácti sekundách si může odpočinout Ondřej Šafář (KVA).

5:1

Branky a nahrávky: 20. Podlubošnov (Silajev), 28. Vorobjov (Kuzmenko, Světlakov), 47. Podlubošnov, 50. Kuzmenko (Kovalevskij, Světlakov), 60. Světlakov (Kuzmenko, Makarevič) – 11. Beránek (Harkabus)

CSKA Rudá armáda Moskva: Treťjak (Samojlov) – Lisov, Voronkov, Ogijenko, Vorobjov, Makkajev, Makejev, Čmychov – Prochorov, Silajev, Podlubošnov – Kovalevskij, Světlakov, Kuzmenko – Košelev, Sergejenko, Šiksatdarov – Markevič, Šantyka, Levitskij – Popugajev.

HC Energie Karlovy Vary: Fučík (Fečo) – Šafář, Šimek, Michálek, Kečkeš, Weinhold, Rulík, Běhal – Beránek, Harkabus, Zadražil – Gríger, Táborský, Hroch – Osmík, Kohout, Rubeš – Orság, Vrána, Janata.

Rozhodčí: Gamalej – Barynin, Sabirov