3:3

konec (2:0)

17.09.2014, 18:30 • Untersberg-Arena, Grödig • Aleš Pur (@PurAles)

Tipsport: 1.9 3.6 3.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (20:28:41)
Máme za sebou zápas, který se dlouho jevil jako naprosto jasný, ale nakonec se zvrtl ve velké drama. Domácí po Huspekově penaltě vedli už 3:0, ale v 63. minutě začali hosté stahovat. Nejprve se trefil Lienhart, o deset minut později Kovacec a v 87. minutě smazal náskok Grödigu Netzer. Závěr pak byl hodně nervózní, sudí ukázal ještě dvě červené karty a domácí tak dohrávali v devíti. Zápas rozhodně nenudil, trenéři obou týmů ale budou mít svým svěřencům co říci...

90+4

90+4

Zřejmě poslední akce utkání – rohový kop Altachu skončil mimo Stankovicovu branku.

90+4

Tak domácí dohrají nakonec v devíti, neboť Marvin Potzmann fauloval podobným způsobem, jako před chvílí Pöllhuber a i on jde předčasně do sprch.

90+3

K následnému přímému kopu se postavil Boller, jenže trefil pouze prostor, kde stál Kobras.

90+2

I hosté dohrají zápas v desíti, neboť Alexander Pöllhuber stáhl unikajícího protihráče a po druhé žlutá kartě musí opustit trávník.

90

Stankovic byl pozorný, centr od rohového praporku si stáhl k sobě.

90

Další rohový kop pro Altach, u míče je Lienhart.

90

Budou se nastavovat čtyři minuty.

89

A jak vidno, hosté nemají dost a snaží se o vítězný gól. Čas ještě mají.

Philipp NETZER - 3:3

87

Rheindorf Altach právě vstřelil branku!
A je srovnáno! Po rohovém kopu nejprve pálil Pöllhuber, jeho pokus ještě domácí obrana zblokovala, míč se ale následně odrazil na kopačku PHILIPPA NETZERA a ten poslal prudkou střelu přesně k tyči – 3:3!

87

Roh pro Altach.

86

Stankovic sice nezvládl chytit Lienhartův centr, měl však štěstí, že za ním stáli jeho spoluhráči, kteří odkopli alespoň na chvíli do bezpečí.

85

Reyna je zpátky na trávníku, ale jeho pohyb už rozhodně není ideální.

84

Za postranní čárou leží domácí Reyna, kterého chytly prudké křeče do levé nohy. Není divu, dnes toho naběhal opravdu hodně.

83

Teď už to Ngwat-Mahop pálil zpoza vápna a trefil jednoho z obránců Grödigu.

82

Oblouček Ngwata-Mahopa přelétl všechny hráče a doskákal do zámezí. Stankovic rozehrává a spěchat určitě nebude.

80

Žlutou kartu obdržel domácí Sascha Boller.

80

Je tu závěrečná desetiminutovka a podle posledních několika minut se máme na co těšit.

Schützova šance

79

A další gólová šance. Domácí vyšachovali soupeřovu obranu a Schützovi už scházelo jen prostřelit Kobrase. Ten ale odolal a stále tak drží reálné šance svého klubu na bodový zisk!

78

S šancemi se nám teď roztrhl pytel, neboť v ideální pozici byl hostující Luxbacher a jeho střela jen o kousíček minula Stankovicovu bránu. Tohle byla obrovská šance na vyrovnání!

77

Málem to bylo 4:2, po rohu se totiž k hlavičce dostal Cabrera a Kobras zachránil doslova na brankové čáře.

76

Reyna se dostal do velice zajímavé akce, obehrál dva protihráče a vystřelil, míči však v cestě do sítě zabránil Zwischenbrugger. Je z toho roh.

74

Poslední změna v domácím dresu, Philippa Huspeka nahradil Daniel Schütz.

Ivan KOVACEC - 3:2

73

A máme tu drama! Stankovic sice zvládl vyrazit prudkou ránu na roh, po jeho rozehrání se ale k míči dostal IVAN KOVACEC, seběhl si s míčem na střed a i s pomocí teče jednoho z obránců dostal míč za brankovou čáru!

Závar před bránou domácích

72

Maak si všiml, že Kobras je poměrně daleko z brankové čáry a pokusil se ho přehodit dalekonosným pokusem. Kobras se stihl vrátit a chytil.

72

Už to vypadalo, že se domácí dostanou do rychlého a nadějného brejku, ale vše bylo zabrzděno a Reyna se s míčem musel dokonce vrátit.

70

Za zatažení Reyny dostal žlutou kartu hostující Jan Zwischenbrugger.

69

O další centr do vápna Grödigu se snažil Kovacec, jenže mu to nesedlo zrovna ideálním způsobem a míč skončil v zámezí.

67

Na vysoký míč z pravé strany si nejvýše vyskočil Stankovic a za potlesku tribun si stáhl míč do náruče.

66

Najednou je hostů všude plno a hráči Grödigu pouze odkopávají. To ještě může být velice zajímavý zápas!

64

Hosté kopli roh, centr se stáčel do branky a Stankovic musel rychle z brankové čáry, aby jej zvládl vyboxovat.

Andreas LIENHART - 3:1

63

Tak se hosté přece jen dočkali. Altach ukázal rychlou akci, na pravé straně pokutového území zůstal zcela volný ANDREAS LIENHART a tvrdou přízemní ranou propálil Stankovice. Ten si sice na míč sáhl, ale ztlumit jej nedokázal.

62

Máme za sebou dvě třetiny utkání a domácí i přes deficit v počtu hráčů jasně vedou.

60

Tohle nevypadalo zle, míč prolétl z levé strany na tu pravou, kde se do voleje položil hostující Aigner a jeho rána prolétla jen o kousíček nad břevnem!

59

Tak ani tato standardka nenadělala domácím vrásky, míč už míří ke středovému kruhu.

58

Předtím ale ještě střídání Altachu, z trávníku mizí Ismael Tajouri a zápas místo něj dohraje Ivan Kovacec.

58

Hra se teď přelévá ze strany na stranu, Cabrena odvracel na roh pro hosty.

57

Po chybě v rozehrávce hostů se do brejku po levé straně dostal Reyna, snažil se o oblouček přes Kobrase, míč mu ale vůbec nesedl a ten tak skončil v rukavicích hostujícího gólmana.

55

Hosté kontrovali rohovým kopem, jenže co naplat, ani nyní to nebylo ze strany Altachu úspěšné.

Philipp HUSPEK - 3:0

54

Grödig právě vstřelil branku!
Nyní se k pokutovému kopu postavil PHILIPP HUSPEK a i když se Kobras natahoval, tak na jeho umístěnou střelu nedosáhl.

53

Alexander Pöllhuber za tento zákrok obdržel žlutou kartu.

Penaltový zákrok

53

Další pokutový kop pro Grödig! Reyna se pustil do běžeckého souboje s Pöllhuberem, který jej přistrčil a rozhodčí opět neváhal.

52

Hosté vystřídali, Patrick Salomon nahradil Felixe Rotha.

51

Akce na druhé straně, Altach to zkouší po levé straně.

49

Grödig rozehrál roh, Reynův centr nevypadal zle a Kobras musel dávat velký pozor, neboť Maakova hlavička byla tečovaná a změnila tak těsně před brankou směr.

48

Úvod druhé půle opět patří domácímu týmu, který je natlačen před vápno soupeře.

46

Oba týmy do druhé půle vystřídaly, Romana Wallnera nahradil Sascha Boller a u hostů dohrál Darijo Pecirep a nastoupil Johannes Aigner.

46

Druhý poločas začne přibližně v 19:33.
Máme za sebou první poločas, ve kterém byly k vidění dvě branky, ale taky větší množství tvrdých zákroků a karet. Lépe se do śaten jde domácímu Grödigu, který i přes fakt, že od 27. minuty hraje v desíti po Nutzově vyloučení, vede 2:0. První gól přišel v 17. minutě kdy Wallner proměnil svůj průnik za obranu Altachu. Druhá branka padla ve 34. minutě z penalty – úspěšným střelcem byl Reyna. Pokud chce Altach pomýšlet alespoň na bod, bude muset přidat zejména ve finální fázi svých akcí.

45+3

45+3

Žlutí se, žlutí... Nyní byl potrestán hostující Daniel Luxbacher za zajetí do Maaka.

45+1

Následoval přímý kop Lienharta, vysoký míč propadl až na vápno, kde byl ale připraven Stankovic a i přes dotírající hráče dokázal míč schovat ve své náruči.

45

A další karetní trest pro domácí barvy. Za opravdu tvrdý skluz se zvednutou podrážkou ji spatřil Marvin Potzmann.

44

A tak se nelze divit, že sudí ukázal Maximilianu Karnerovi žlutou kartu.

43

Na trávníku se nám hodně jiskří a rozhodčí se nám rozhodně nenudí. Nyní musí řešit situaci, kdy domácí Karner zezadu zkosil Luxbacher a k ležícímu hráči měl ještě nějaké poznámky.

42

Pomaličku se nám blíží konec první půle a Altachu se stále nedaří. Další akci zastavil faul Gërçalia.

40

Ofsajd Altachu, a v něm polapený příliš rychlý Roth.

38

Roh pro Altach. Zakončení po centru skončilo na horní síti, Stankovic bude moci poslat hru na druhou stranu hřiště.

38

Domácí vystřídali, Thomase Goigingera nahradil Matthias Maak.

37

Wallner byl v útoku zcela sám proti přesile obránců, pokusil se je obehrát a i když nebyl úspěšný, vybojoval alespoň autové vhazování.

36

Hosté jsou teď hodně dole a výsledkem je, že ztrácí i poměrně jednoduché míče.

Yord REYNA - 2:0

34

K pokutovému kopu se postavil YORDY REYNA a nekompromisní střelou pod břevno upravil na 2:0 pro domácí!

33

Felix Roth za svůj zákrok dostal žlutou kartu.

33

Penalta pro Grödig! Po Reynově rozehrání přímého kopu se míč dostal k Walnnerovi, kterého šlapákem poslal k zemi Roth. Rozhodčí neváhal ani vteřinu!

32

Stankovic poslal dlouhý výkop na útoční polovinu na Wallnera, toho nedovoleným zákrokem zastavil Pöllhuber.

30

Hosté se okamžitě snaží svou početní převahu zužitkovat, akce jsou tlačeny hlavně přes Ngwat-Mahopa, ten se ale zatím nedokázal uvolnit ke střeleckému pokusu.

28

Nehraje se zrovna v rukavičkách, pro tvrdé zákroky nejdou oba týmy daleko, nyní to na vlastní kůži pocítil domácí Reyna.

27

A pozor, domácí budou hrát v desíti, protože Stefan Nutz ve výskoku trefil loktem Netzera. A jelikož už jednu žlutou kartu měl, po té druhé míří do sprch!

25

Technickým pokusem zpoza šestnáctky se prezentoval Goiginger, ale našel pouze připraveného Kobrase.

24

Nyní domácí potáhli akci po levé straně, jmenovitě to byl Martschinko, jemu se ale gólmana Altachu překonat nepovedlo.

22

Na druhé straně si po pravé straně naběhl do vápna Huspek a tvrdou ranou se pokusil prostřelit Kobrase. Ten rychle zareagoval a zvládl střelu vyrazit před sebe.

21

Na další přímý kop v podání hostujícího Lienharta si ve vápně naskočil Netzer, jeho hlavička ale skončila mimo Stankovicovu branku.

19

Stefan Nutz za svůj zákrok navíc obdržel žlutou kartu.

19

Pomoci jim může i přímý kop po Nutzově faulu, k brance je to ale příliš daleko a bude to postupná rozehrávka.

18

Na hostech teď bude, aby co nejdříve zareagovali na tento nepříznivý okamžik.

Roman WALLNER - 1:0

17

Domácí jsou do vedení a to díky rychlé akci po levé straně. Reyna vysunul ROMANA WALLNERA, ten na hranici ofsajdu a možná i těsně za ní vystartoval vstříc Kobrasovi a podařilo se mu ho snadno překonat – 1:0!

15

Velice ostrý skluz domácího Martschinka, zůstal však bez karetního potrestání, rozhodčí si vystačil s domluvou.

13

Domácí začínají pozvolna přebírat aktivitu a snaží se tlačit před Kobrase.

11

Jenže ani tento pokus neskončil kdovíjakým úspěchem, Nutz trefil prostor, kde operoval gólman Kobras.

10

Další nedovolený zákrok hostujících barev, do vápna Altachu tak přiletí centr z pravé strany.

9

Dlouhý míč směřoval na Wallnera, jenže ten byl pod drobnohledem hostující obrany a navíc se při pokusu o zpracování dopustil faulu.

8

Situace se otáčí a je tu dokonce první žlutá karta, kterou za faul na Reynu dostal hostující Andreas Lienhart.

7

Martschinko u půlící čáry nedovoleně atakoval Rotha, hosté mohou pokračovat standardní situací.

6

Oba týmy zatím hrají velmi opatrně, čekáme na první vážnější okamžik utkání.

5

A vyplatilo se. Žádný z hráčů Grödigu se k vysokému míči nedostal a on si tak mohl na míč vyskočit a lapit.

4

Domácí mají k dispozici rohový kop, gólman Kobras si koordinuje obranu v pokutovém území.

3

Brankář Grödigu je v úvodu v plné akci, mířila na něj skákavá střela, tu ale bez problémů ztlumil.

2

Jeho vysoký míč se ale stočil přímo do Stankovicových rukavic. Domácí gólman může rozehrát.

2

Je tu přímý kop Altachu. Lienhart bude centrovat z levé strany.

1

Hosté poprvé zaútočili, vzali to po pravé straně, byli zastaveni nedovoleným zákrokem Reyny.

1

SV Grödig: Stankovic – Potzmann, Cabrera, Karner, Martschinko – Nutz, Brauer – Huspek, Goiginger, Reyna – Wallner. Trenér: Michael Baur.
Náhradníci: Strasser – Boller, Maak, Djurić, Strobl, Emmanuel, Schütz.

SC Rheindorf Altach: Kobras – Lienhart, Pöllhuber, Zwischenbrugger, Gërçaliu – Roth, Netzer – Ngwar-Mahop, Luxbacher, Tajouri – Pecirep. Trenér: Damir Canadi.
Náhradníci: Lukse – Ortiz, Kovacec, Schreiner, Salomon, Seeger, Aigner.

Rozhodčí: Alexander Harkam – Gerald Bauernfeind, Robert Steinacher.
Hlavním rozhodčím tohoto duelu bude Alexander Harkam, kterému budou asistovat Gerald Bauernfeind a Robert Steinacher. Zápas v Untersberg-Areně začne v 18:30 a vy jste k jeho sledování samozřejmě srdečně zváni.
Vzájemné zápasy: Grodig – Altach

Grodig – Altach 3:1
Altach – Grodig 1:0
Grodig – Altach 1:0
Altach – Grodig 0:1
Grodig – Altach 1:2
Domácí celek se po sedmi odehraných zápasech nachází na osmém místě s 8 body a skóre 8:16.. Hosté jsou na tom o něco lépe, ti se nachází o příčku výše, tudíž na místě sedmém, když za předcházející zápasy nasbírali skóre 5:11.
Vítejte u našeho on-line přenosu! V rámci dalšího kola rakouské Bundesligy na sebe narazí celky SV Grödig a SC Rheindorf Altach. Zápas se měl odehrát už v sobotu 13.9., ale příroda byla proti a kvůli promáčenému terénu byl duel odložen. Dnes tak už snad bude vše v pořádku a my si budeme moci užít zápas rakouské Bundesligy.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.

3:3

konec (2:0)

Branky: 17. Wallner, 34. Reyna (pen.), 54. Huspek (pen.) – 63. Lienhart, 73. Kovacec, 87. Netzer

Karty:   19. Nutz (GRD), 44. Karner (GRD), 45. Potzmann (GRD), 80. Boller (GRD) – 8. Lienhart (ALT), 33. Roth (ALT), 45+3. Luxbacher (ALT), 53. Pöllhuber (ALT), 70. Zwischenbrugger (ALT)   27. Nutz (GRD), 90+4. Potzmann (GRD) – 90+2. Pöllhuber (ALT)

SV Grödig: Stankovic – Potzmann, Cabrera, Karner, Martschinko – Nutz, Brauer – Huspek (74. Schütz), Goiginger (38. Maak), Reyna – Wallner (46. Boller). Trenér: Michael Baur.

SC Rheindorf Altach: Kobras – Lienhart, Pöllhuber, Zwischenbrugger, Gërçaliu – Roth (52. Salomon), Netzer – Ngwar-Mahop, Luxbacher, Tajouri (58. Kovacec) – Pecirep (46. Aigner). Trenér: Damir Canadi.

Rozhodčí: Alexander Harkam – Gerald Bauernfeind, Robert Steinacher