3:3

konec (2:0)

17.09.2014, 18:30 • Untersberg-Arena, Grödig • Aleš Pur (@PurAles)

Tipsport: 1.9 3.6 3.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (20:28:41)
Máme za sebou zápas, který se dlouho jevil jako naprosto jasný, ale nakonec se zvrtl ve velké drama. Domácí po Huspekově penaltě vedli už 3:0, ale v 63. minutě začali hosté stahovat. Nejprve se trefil Lienhart, o deset minut později Kovacec a v 87. minutě smazal náskok Grödigu Netzer. Závěr pak byl hodně nervózní, sudí ukázal ještě dvě červené karty a domácí tak dohrávali v devíti. Zápas rozhodně nenudil, trenéři obou týmů ale budou mít svým svěřencům co říci...

90+4

90+4

Zřejmě poslední akce utkání – rohový kop Altachu skončil mimo Stankovicovu branku.

90+4

Tak domácí dohrají nakonec v devíti, neboť Marvin Potzmann fauloval podobným způsobem, jako před chvílí Pöllhuber a i on jde předčasně do sprch.

90+3

K následnému přímému kopu se postavil Boller, jenže trefil pouze prostor, kde stál Kobras.

90+2

I hosté dohrají zápas v desíti, neboť Alexander Pöllhuber stáhl unikajícího protihráče a po druhé žlutá kartě musí opustit trávník.

90

Stankovic byl pozorný, centr od rohového praporku si stáhl k sobě.

90

Další rohový kop pro Altach, u míče je Lienhart.

90

Budou se nastavovat čtyři minuty.

89

A jak vidno, hosté nemají dost a snaží se o vítězný gól. Čas ještě mají.

Philipp NETZER - 3:3

87

Rheindorf Altach právě vstřelil branku!
A je srovnáno! Po rohovém kopu nejprve pálil Pöllhuber, jeho pokus ještě domácí obrana zblokovala, míč se ale následně odrazil na kopačku PHILIPPA NETZERA a ten poslal prudkou střelu přesně k tyči – 3:3!

87

Roh pro Altach.

86

Stankovic sice nezvládl chytit Lienhartův centr, měl však štěstí, že za ním stáli jeho spoluhráči, kteří odkopli alespoň na chvíli do bezpečí.

85

Reyna je zpátky na trávníku, ale jeho pohyb už rozhodně není ideální.

84

Za postranní čárou leží domácí Reyna, kterého chytly prudké křeče do levé nohy. Není divu, dnes toho naběhal opravdu hodně.

83

Teď už to Ngwat-Mahop pálil zpoza vápna a trefil jednoho z obránců Grödigu.

3:3

konec (2:0)

Branky: 17. Wallner, 34. Reyna (pen.), 54. Huspek (pen.) – 63. Lienhart, 73. Kovacec, 87. Netzer

Karty:   19. Nutz (GRD), 44. Karner (GRD), 45. Potzmann (GRD), 80. Boller (GRD) – 8. Lienhart (ALT), 33. Roth (ALT), 45+3. Luxbacher (ALT), 53. Pöllhuber (ALT), 70. Zwischenbrugger (ALT)   27. Nutz (GRD), 90+4. Potzmann (GRD) – 90+2. Pöllhuber (ALT)

SV Grödig: Stankovic – Potzmann, Cabrera, Karner, Martschinko – Nutz, Brauer – Huspek (74. Schütz), Goiginger (38. Maak), Reyna – Wallner (46. Boller). Trenér: Michael Baur.
Náhradníci: Strasser – Boller, Maak, Djurić, Strobl, Emmanuel, Schütz.

SC Rheindorf Altach: Kobras – Lienhart, Pöllhuber, Zwischenbrugger, Gërçaliu – Roth (52. Salomon), Netzer – Ngwar-Mahop, Luxbacher, Tajouri (58. Kovacec) – Pecirep (46. Aigner). Trenér: Damir Canadi.
Náhradníci: Lukse – Ortiz, Kovacec, Schreiner, Salomon, Seeger, Aigner.

Rozhodčí: Alexander Harkam – Gerald Bauernfeind, Robert Steinacher