2:0

konec (1:0)

14.09.2014, 19:00 • Estadio Ramón Sánchez Pizjuán (Sevilla) • Petr Bílek

Tipsport: 1.45 4.5 7.8 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je tu konec zápasu 3. kola španělské Primera Division mezi domácí Sevillou a hostujícím Getafe. Domácí jasně dominovali v prvním poločase a těsně před odchodem do kabin se dostali zaslouženě do vedení. Ve druhém poločase hráli více hosté, jenže o definitivní podobě výsledku rozhodl v 89. minutě Vidal. Sevilla vyhrála doma s přehledem 2:0. (20:54:02)

90+4

90+3

Lacen na polovině hřiště fauloval Banegu a domácí tak zůstanou u balonu.

90+2

Hráči Sevilly se již nikam nehrnou a v poklidu kombinují na vlastní polovině.

90+1

Druhý poločas bude nastaven o čtyři minuty.

90

Střídající Ever Banega se teď dostal na hranici vápna k míči, střela mu ale vůbec nesedla a v pohodě zasáhl Guaita.

Aleix VIDAL

89

Domácí se snaží zápas dohrát v klidu a pohodě. Zatím se zdá, že se jim to podaří.

87

Sevilla právě vstřelila branku!
Otřepané pravidlo "Nedáš – dostaneš" se potvrdilo i v tomto zápase. Po šanci Getafe se domácí dostali k rychlému protiútoku a po přihrávce z pravé sttrany se pohodlně prosadil ALEIX VIDAL.

86

Hosté měli po rohovém kopu obrovskou šanci. Po centru do vápna se odražený míč dostal k Hinestrozovi, který ranou přes hlavu mířil parádně do brány. Skvělý zákrok ale předvedl gólman Rico.

85

Rychle se blíží závěr zápasu a stále platí, že hosté zkoušejí alespoň srovnat. Nyní jsou to domácí, kteří se soustředí na defenzivu.

84

Střídání v týmu Sevilla FC: ze hřiště odchází Carlos Bacca, přichází Iago Aspas.

83

Do dobré střelecké pozice se dostal Bacca, míč ale poslal mimo tři tyče.

81

Dlouhý nákop na polovinu soupeře zkoušel Lacen, zbytečně ale svůj tým připravil o balon.

80

Hosté teď dlouze kombinují v okolí půlící čáry a snaží se hledat skulinku v defenzivě soupeře.

78

Tempo hry už není tak velké jako v posledních minutách. Zdá se, jako by hostům trochu docházely síly.