FC Zlín B – HFK Třebíč

0:1

konec (0:0)

14.09.2014, 10:30 • Info o změnách stavu (Jan Zahnaš)

O jedinou branku utkání se v 77. minutě postaral Dočekal, který tak Třebíči vystřelil překvapivé vítězství a s ním spojený zisk tří bodů. (12:31:17)

90

77

Třebíč právě vstřelila branku!
Autorem gólu je DOČEKAL.

46

V prvním poločase gól nepadl, a tak obě mužstva odcházejí do kabin za bezbrankového stavu.

45

1

FC Fastav Zlín B: Adamuška – Zavadil, Pavlíček, Blanař, Hradil, Hlobil, Malchárek, Salachna, Motal, Jurič, Kraut
Náhradníci: Švec, Koller, Vachař, Vašulka, Chwaszcz

HFK Třebíč: Kotnour – Š. Svoboda, P. Chalupa, Podzemský, Dobrovolný, Chlup, Komínek, M. Chalupa, P. Svoboda, Ošmera, Štourač
Náhradníci: Tesař, Oura, Florián, Dočekal, Amare

Rozhodčí: Polák – Vostřejž, Černý.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30 a budeme z něj přinášet změny stavu.