FC Hlučín – FC Zbrojovka Brno

3:2

konec (1:2)

13.09.2014, 11:00 • Info o změnách stavu (David Bochňák)

Hlučín si připisuje první výhru v celostátní dorostenecké lize. Hlavně za výkon v druhém poločase si domácí zaslouží pochvalu. (13:12:17)

42

Domácí snižují! MARTIN MACEJ dostal výbornou nahrávku a tváři v tvář překonal hostujícího brankáře! – 1:2

12

Brno právě vstřelilo branku!
Hosté hned v úvodu zvyšují stav! Přímo z rohového kopu se trefil MARTIN KREJČÍŘ! – 0:2

10

Hosté se dostávajì do vedení! Autorem branky je JAKUB KUČERA. – 0:1

1

FC Hlučín: Kolenko – Rychnovský, Dendis, Mládek, Fuciman, Pospíchal, Grossmann, Líbař, Ivan, Lischka, Macej
Náhradníci: Krumpholz – Krivčík, Matějek, Foitzik, Jančík

FC Zbrojovka Brno: Floder – Praks, Svoboda, Koláčný, Kučera, Krištof, Jakeš, Skoupý, Sedláček, Jura, Krejčíř
Náhradníci: Klement – Zukal, Sokol, Kroutil, Minařík, Janošek, Pelikán

Rozhodčí: Priesol – Duda, Černoevič.
FC Zbrojovka Brno:
Hosté z Brna se momentálně nacházejí na 11. místě tabulky se ziskem 11 bodů. Venku dokázalo Brno zvítězit dvakrát, stejným počtem venku i prohrálo. Minulé kolo hrálo Brno v Opavě, kde zvítězilo 2:1.
FC Hlučín:
Domácí tým se nachází po osmi odehraných kolech na posledním místě tabulky s 2 body. Minulý týden zajížděl Hlučín do Pardubic, kde nakonec gólem v posledních minutách neudržel bezbrankovou remízu. Doma ještě Hlučín nebodoval, uvidíme jak si povedou dnes.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.