Nizozemská Eredivisie

Ajax Amsterdam – Heracles Almelo

2:1

konec (2:0)

13.09.2014, 18:30 • Amsterdam Aréna, kapacita: 51 628 diváků • Marcel Holl (@69Maca)

Tipsport: 1.24 6.7 13.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Toto je ode mne vše, zase někdy při sledování onlajnu z nizozemské nejvyšší soutěže na počtenou. (20:29:53)
Ajax udržel dvoubrankové vedení, které získal v prvním poločase. Almelo dokázalo v závěru utkání pouze snížit, a to když se prosadil Weghorst.

90+4

90+3

V závěru utkání je potrestán žlutým kartónkem Duarte.

90+1

Střela Veldmata končí úplně mimo.

90

Rozhodčí Liesveld nastaví nad rámec hrací doby ještě 4 minuty.

89

Almelo po snižující brance přidalo a snaží se o vstřelení i druhého gólu.

Wouter WEGHORST - 2:1

86

Heracles právě vstřelil branku!
A je to tady! Hlavičkou se prosazuje WOUTER WEGHORST. Možná nás čeká ještě napínavý závěr dnešního zápasu.

85

V posledních minutách mají míč více na kopačkách hosté, kteří se snaží o vstřelení kontaktní branky.

82

Milik dostal od spoluhráčů pas za obranu Almela, ale bohužel si nepohlídal ofsajdovou hranici, tudíž akce neměla dlouhého trvání.

81

Z trávníku odchází Pelupessy. Na něj vbíhá Sibum.

80

Serero si narazil míč s Milikem, běžel mezi dvojící obránců, ale ve finální fázi nedokázal dobře zakončit, a tak má míč ve své moci brankář Telgenkamp.

77

Dalším hráčem, kterého chytají křeče je hostující Pelupessy.

74

Klassena už začali chytat křeče, a tak ho domácí trenér stahuje ze hry. Místo něj přichází Duarte.

74

Pro dnešek dohrál Tannane. Jeho pozici zaujme Navrátil.

74

Jediný dnešní střele Arkadiusz Milik fauloval a vidí od sudího žlutou kartu. Je tedy prvním napomínaným hráčem utkání.

70

Střídají i hosté. Hřiště opouští Bruns, místo něho přichází Bel Hassani.

68

Engberink se ve vzdušném souboji srazil hlavou s Klassenem. Obránce hostů je mírně otřesen a ošetřován přímo na hrací ploše.