5:2

konec (1:0, 3:1, 1:1)

13.09.2014, 17:07 • ZS Kolín • Tereza Nedbalová (@TerezaNedbal)

53:33

Josef Malý zahájil útok a ve středním pásmu přihrál Valáškovi, který měl pokračovat, v tom mu zabránil Michal Kaňka (ZNS), který ho podrazil a odpyká si za to 2 minuty! Pro Kozly začíná přesilová hra.

50:02

Kozlové jdou do 4! Vyloučen Lukáš Skokan na 2 minuty za držení protihráče. Vylepší si hosté skóre?

46:30

Začíná přesilová hra domácích. Potrestán Aleš Padělek na 2 minuty za nedovolené bránění.

38:39

Domácí jdou opět do čtyřech. Vyloučen Jan Veselý na 2 minuty za hákování. Sníží hosté na 4:2?

32:38

Nyní mají 2-minutovou výhodu hosté. Vyloučen Lukáš Skokan na 2 minuty za vražení na hrazení..

29:29

Hosté jdou do čtyřech! Potrestán Martin Vítek na 2 minuty za držení protihráče. Zvýší si Kozlové svůj náskok?

25:33

Další přesilová hra hostů! Vyloučen Tomáš Pácal na 2 minuty za hákování. Povede se hostům tato přesilová hra?

19:30

Hosté si zahrají první přesilovku! V poslední minutě první třetiny vyloučen Jiří Fiala (KOL) na 2 minuty za hákování.

03:30

První na trestnou lavici zamíří hráč hostí, v ten moment kdy měli domácí navrch a okupovali branku Slámy, hostující Aleš Padělek na 2 minuty za hákování.

5:2

Branky a nahrávky: 8. Malý (Pýcha), 28. Zumr (Malý, Skokan), 29. Jankovský (Frolík, Šafránek), 33. Šifta (Malý), 60. Veselý – 34. Padělek (Kunstmüller, Staněk), 50. Padělek (Smejkal)

SC Marimex Kolín: Sejpal (Moravec) – Hanzl, Pácal, Pýcha, Skokan "A", Muláček, Barták, Fiala – Frolík, Šafránek "A", Jankovský- Malý "C", Valášek, Šifta – Veselý, Zumr, Ježek, – (Semirád, Hlavatý)

SKLH Žďár nad Sázavou: Sláma (Vlach) – Staněk "A", Vítek, Pleva "A", Jícha, Smejkal, Kolda, Doležal, Padělek, Kunstmüller, Plachý "C", Man, Dítě, Kaňka, Kotlík, Vítek, Říha, Zídek, Gregar

Rozhodčí: Luczków – Špringl ml., Marek