2:3

konec (0:0, 2:3, 0:0)

13.09.2014, 15:00 • SCC Arena Petrochemist

Tipsport: 2.0 4.2 2.87 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě pro dnešek vše, děkuji za pozornost a u dalších zápasů KHL na počtenou. (17:27:00)
Hokejisté Dinama Riga ubránili jednobrankový náskok a po výhře 3:2 se radují ze tří bodů. K výhře lotyšského celku přispěl 35 úspěšnými zásahy český brankář Jakub Sedláček. Druhou branku Na výhře se podílel i slovenský forvard Marcel Hossa, který vstřelil druhou branku Rigy.

60:00

58:52

Domácí to zkouší v šesti!

57:28

Početní převaze se ubránili, teď se však domácí musí zaměřit na útočení.

55:28

Hokejisté Nižněkamsku musí skousnout velkou nepříjemnost. Ve chvílích, kdy by se měl stupňovat jejich tlak k vyrovnávací brance, budou hrát ve čtyřech. Dopustili se totiž chyby při střídání a hráli v šesti.

49:04

Ani druhou přesilovku ve třetí třetině domácí nevyužili. Čas na vyrovnání se krátí.

47:04

Martins Porejs (RIG) je druhým hráčem hostujícího celku, který se dopustil ve třetí třetině faulu. Další přesilová hra pro Neftěchimik.

45:13

Domácí hokejisté první oslabení zvládli. Genoway skáče na led.

43:13

Rozhodčí poprvé ve třetí třetině vylučuje, dvouminutový trest za sekání si odpyká Charles Genoway (RIG).

40:01

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

Nižněkamsk právě vstřelil branku!
Autorem branky je ANTROPOV. Asistence: Berezin a Zdunov.

Marcel HOSSA - 1:2

25:08

Autorem branky je HOSSA. Asistence: Genoway a Redlihs.

2:3

Branky a nahrávky: 23. Rybin (Žukov), 30. Antropov (Berezin, Zdunov) – 24. Saulietis, 26. Hossa (Genoway, Redlihs), 39. Darzinš

Neftěchimik Nižněkamsk: Kolppanen (Sudnicin) – Eronen, Rjazancev, Berezin, Antropov, Bilalov, Jevsejenkov – Stapleton, Sexton, Milovzorov – Hennessy, Stěpanov, Chochrjakov – Žukov, Rybin, Klimenko – Trunjov, Polyganov, Zdunov.

Dinamo Riga: Sedláček (Masalskis) – Porejs, K. Redlihs, Genoway, Pujacs, Sotnieks, Jurčina, Augstkalns – Darzinš, Videll, Indrašis – M. Redlihs, Sčastlivyj, Marcel Hossa – Džerinš, Mejja, Upitis – Skvorcovs, Saulietis, Bicevskiš.

Rozhodčí: Oskirko, Naumov – Nazarov, Fatejev.