3:2

po s.n. (2:1) (0:2, 2:0, 0:0 - 0:0)

13.09.2014, 17:30 • ZS Most • Jiří Rybář

Tipsport: 4.9 4.6 1.45 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Mostečtí nastoupili do druhé třetiny daleko bojovněji a bylo znát, že už se Pirátů tolik nebojí. Ve třetí třetině Chomutovští marně dobývali branku Horáka, který dnes předvedl velmi dobrý výkon a proto si hosté odvážejí z Mostu jen bod. (20:07:09)

Rozhodující nájezd proměnil PAVEL SMOLKA, který dokonale vymíchal Kopřivu a zajistil tak pro Most senzačně druhý bod!

1. série 1:1

McGregor se na vzdálenější tyč rovněž nezmýlil.

1. série 1:0

Petruška blafákem uspěl!

Samostatné nájezdy začínají.
Začínat budou domácí.
V prodloužení se nerozhodlo, uvidíme nájezdy. Most v nich v minulém kole uspěl v Kadani.

65:00

Prodloužení skončilo.

64:38

Alinč drží puk.

64:15

Divíšek bojuje srdnatě za brankou Pirátů.

63:49

Charousek špatně rozehrál, píská se mostecký icing.

63:15

Most zvedl hlavu, další závar před Kopřivou.

62:51

Petruška zaváhal v dobré pozici, dorážet mohl ještě Hora.

62:20

Alinč vyhodil do středního pásma. Pirátům se do nájezdů asi moc nechce, chtějí rozhodnout ještě v prodloužení.

61:41

Kubinčák prověřil Kopřivovu pozornost.

60:54

Divíšek sám projel s pukem až do útočného pásma, kde však bez cizího zavinění padá.

60:23

Most už je kompletní.

60:01

V normální hrací době se nerozhodlo. Piráti v závěrečné přesilovce točili puk kolem dokola, ale vystřelit se nikdo neodhodlal. Uvidíme, co přinese prodloužení.

60:00

59:16

Hora dokázal znovu vyhodit.

59:06

Květoňovu střelu, stejně jako Duškovu dorážku Horák kryje!

58:25

Charousek vyhazuje až ke Kopřivovi.

58:16

Divíšek je vyloučen za hákování, to není pro Most dobré. Time out pro Piráty.

57:47

Hřebejkova křižná přihrávka brankovištěm nenašla svého adresáta.

57:13

Z ničeho nic obrovská šance Kubinčáka, který nevystřelil špatně, ale Kopřiva s notnou dávkou štěstí nakonec puk chytá!

56:34

Další buly před Horákem, Piráti chtějí tři body, to je evidentní.

55:54

Divíšek v poslední chvíli ustřelil puk Hovorkovi.

54:46

Vzájemné vyloučení Nedrda – Szalco, oba za sekání.

54:30

Most je z nejhoršího zdá se venku, ale byly to teď krušné chvilky pro domácí borce.

53:42

Kämpf v obrovské šanci úplně sám před Horákem, ale ani nadvakrát mu nebylo souzeno!

53:26

Horák raději přerušil hru, tlak Pirátů narůstá.

52:35

Most je v pěti, ale stále pod tlakem.

51:40

Nejprve selhala střela Hovorkovi, následně se v dobré šanci neprosadil ani O. Kaše.

50:28

Havelka (MST) je vyloučen za hákování.

49:50

K Divíškovi se nedostal přihrávka od Nedrdy, Most se v posledních chvílích zlepšil.

48:56

Tauš se dostal ke střele, Kopřiva s ní neměl problém.

48:29

Velký tlak Pirátů mohl skončit brejkovou šancí Petrušky, který ale nedokázal zvednout hlavu a přesně zamířit.

47:17

Nepřesná přihrávka od Charouska značí mostecký icing.

46:40

Zavřela dobře pokryl před vlastní brankou Drtina.

46:11

Tauše odzbrojil Kämpf, střelou z toho ve finále profitoval Hřebejk, Horák byl na svém místě.

45:45

Závar před domácí brankou řeší Horák zalehnutím brankoviště.

45:08

Kubinčák zkušeně povodil dva Piráty s pukem na své holi, ale přihrát nakonec nedokázal.

44:10

Koma si výborně lehnul do přihrávky Nedrdy na zcela volného Tauše.

43:30

Kämpf nezpracoval před brankou přihrávku, puk utíká do středního pásma.

42:51

Moore se dostal v oslabení do velké šance, puk poskakoval po brankovišti, ale Horák ho nakonec dostal pod svou kontrolu.

42:16

Divíšek nedokázal přihrát volnému Nedrdovi.

41:40

Kubinčák neudržel útočné pásmo.

40:58

Rýgl (CHM) vyloučen za ned. bránění, bude se hrát 4 na 4, a po 19 vteřinách začne přesilovka Mostu.

40:46

Šanci Duška na druhé straně zachraňoval Horák.

40:26

Alinč nezpracoval na útočné modré puk, jinak mohl jít do brejku.

40:01

V Mostě dnes přišla na Piráty výborná návštěva 1611 diváků!
Druhá třetina přinesla daleko vyrovnanější hokej, mostečtí borci se dokázali dvakrát brankově prosadit a vše je ještě otevřené.

40:00

39:55

Smolka blokuje zoufalou střelu Komy od modré.

39:17

Mostecká přesilovka končí vyloučením Tauše za podražení, útočný faul.

38:33

Kubinčák dostal puk do branky Pirátů, ale předtím se pískal ofsjd Petruškovi.

38:15

Kopřiva zůstává po střetu s Kubinčákem ležet ve svém brankovišti. Hra je přerušena.

37:38

McGregor je vyloučen za podražení, šance pro Most an otočení skóre.

37:20

Zablokovaný Gajovský, ale Piráti teď vůbec nehrají dobře.

36:10

Most je znovu před Kopřivou, utkání dostává nový náboj.

35:22

Most právě vstřelil branku!
Bojovník Petruška vybojoval puk za brankou, nahrál Kubinčákovi, který viděl na kruhu dobře postaveného JANA ALINČE, jenž využil toho, že Kopřiva se položil a pohodlně ho přehodil 2:2. Asistence: Vojtěch Kubinčák, Patrik Petruška.

33:53

Piráti 2 na 1, jenže Sinisalo přejel Gajovskému s pukem modrou čáru dříve = ofsajd.

33:42

A zase zlobí domácí branka, která nechce držet na svém místě.

32:55

Petruška se protáhl kolem Komy, ale Kopřiva jeho střelu vyráží betonem.

32:23

Alinč si nerozuměl s Kubinčákem, u puku jsou Piráti.

31:27

Most se snaží o přechod do útočného pásma, ale obrana Pirátů je pevná.

31:01

Vyskytly se problémy s ukotvením mostecké branky, nehraje se.

30:57

Drtina od modré nedostal puk před mosteckou branku.

30:08

Kubinčák si sám sobě zkazlil šanci tím, že se pokusil puk úplně zbytečně zpracovat vysokou holí.

29:29

Z kruhu pálil Alinč pouze do Kopřivy.

29:03

Piráti teď zatalčili Most, ale bylo to beze střely.

28:15

Horák kryje další střelu na jeho branku.

27:55

Hra je vyrovnaná, převaha Pirátů už zdaleka není tak výrazná.

27:15

Most už je kompletní a žene se do útoku.

26:00

Spolupráce bratří Kašů s Růžičkou přinesla obrovskou šanci, Růžička místo střely z jasné pozice volil ještě přihrávku na O. Kašeho k tyčce, ten však puk nezpracoval.

25:22

Kasal posunul puk aspoň do středního pásma.

25:03

Domácí Mical odchází na 2 minuty za hákování.

24:23

Kämpf nahodil za mosteckou branku, Piráti stále drží pásmo.

23:54

Po střele Rýgla se bude vhazovat ve středním pásmu, protože jeden z jeho spoluhráčů ztečoval puk do ochranné sítě.

23:17

Piráti drží puk a snaží se o postupný útok.

22:42

Domácí snižují. Smolka našel z rohu šikovně před brankou VOJTĚCHA KUBINČÁKA, který střelou nad lapačku snižuje na 1:2. Asistence: Pavel Smolka.

22:16

Gajovský promáchl před brankou bekhendový pokus.

21:42

Havelkovi utíká puk z útočného pásma.

21:00

Hora dobře vystihl Duškovu přihrávku pásmem.

20:27

Kubinčákovo slabé zakončení Kopřivu neohrozilo.

20:01

Most nezačal špatně, ale postupem času Piráti ovládli hru, což dokázali vyjádřit i brankově.

20:00

19:53

Smolka z velké dálky nezamířil přesně.

19:03

Mostečtí beci Havelka s Kousalíkem si připsali po jedné střele, obě byly nepřesné.

18:38

Most vyhazuje na icing.

18:20

Gajovský našel dobře před brankou McGregora, který se ale zamotal do puku.

17:29

Most se brání, Nedrda se snaží za vlastní brankou o nějakou rozehrávku.

16:40

Piráti opět operují před Horákem.

15:48

Piráti právě vstřelili branku!
DAVID KAŠE se prosadil na kruhách mezi obránci Grinem a Kokešem, kteří mu nechali trestuhodně prostoru, takže chomutovský mladík střelou nad lapačku zvyšuje na 0:2. Asistence: Vladimír Růžička, Brett Skinner.

15:29

Piráti se pořád tlačí před Horáka, střela stíhá střelu.

15:06

MC Gregor se Sinisalem šli 2 na 1, Sinisalo dostal pěknou přihrávku, ale pálil pouze do zadního mantinelu.

14:41

Nedrda zpoza branky marně hledal před brankou Pirátů někoho ze spoluhráčů.

13:54

Most se snaží prosadit přes útočnou modrou, což se mu ale moc nedaří.

12:58

Slavíčkův brejk zastavuje pískaný ofsajd.

12:32

Zavřelova střela od modré Kopřivu nepřekvapila.

12:05

Piráti jsou více na kotouči, dostávají hru pod kontrolu.

11:26

Střelu Kämpfa dokázal Horák vyrazit, ale na dorážku v podání ONDŘEJE KAŠE už byl krátký 0:1. Asistence: David Kämpf, Štěpán Hřebejk.

10:58

Dušek zamotal hlavu mostecké obraně, na druhé straně kontroval střelou z kruhu Alinč.

10:00

Čtvrtý mostecký útok se teď dostal k ohrožení branky Pirátů.

09:34

Rýgl nahazoval od modré puk na branku, O. Kaše ho tečoval, ale pouze do ochranné sítě.

08:04

Smolka dobře objel branku Pirátů, ale k zakončení se nedostal.

07:33

Most je přeci jenom o něco aktivnější, ale k ohrožení Kopřivy má dost daleko.

06:32

Převládá boj o střední pásmo, brankáři jsou mimo ohrožení.

05:05

Květoň z pravého kruhu vyslal střelu zápěstím, kterou Horák srazil na mantinel, hosté mají zatím více ze hry a dokáží se dostat do střeleckých příležitostí.

04:17

Kaše se teď naivně řítil na branku se sklopenou hlavou, čehož si povšimnul Čížek a vystavil mu ukázkový strom.

03:11

Kubinčák s Alinčem teď ohrozili Kopřivu.

02:05

Skinner se teď ocitl před prázdnou brankou, ale nedokázal zkrotit skákavý kotouč.

01:26

Teď se Pirátům zase podařilo na chvilku se usadit před Horákem.

00:58

Piráti vyhazují už podruhé za sebou na icing.

00:01

Ve 3. kole 1. ligy přivítá HC Most na svém ledě celek Piráti Chomutov. Chomutovští mají za sebou pouze jedno kolo, ve středu doma porazili Litoměřice 3:1. Duel úvodního kola se svou rezervou z Kadaně mají odložen na říjen. Piráti jsou určitě největším favoritem na postup do jarní baráže o extraligu, kam by se pochopitelně chtěli po roce zase vrátit zpět. Na brankovišti se mohou spolehnout na Miroslava Kopřivu, v obraně by měli tvrdit muziku Jiří Drtina s Kanaďanem Brettem Skinnerem, který se krátce mihl i NHL v dresu NY Islanders. O branky by se měli starat např. Lukáš Květoň s Vladimírem Růžičkou, případně další dva zámořští plejeři McGregor a Moore. Mužstvo trénuje Břetislav Kopřiva.

Mostecký celek si po domácí porážce s Kladnem 1:5 ve středu spravil chuť na ledě Kadaně, kde zvítězil 3:4 po sam. nájezdech. Možná je trošku škoda, že se nepodařilo udržet do konce utkání těsné vedení (Kadaň vyrovnávala dvě minuty před koncem), ale i dva body se pro Most počítají. Mostečtí v Kadani nepředvedli vůbec špatný výkon, pokud by se jim ho proti Pirátům podařilo ještě vystupňovat, šance na nějaký ten bod by jistě byla reálná. V utkání by se měla představit prakticky totožná sestava, která odehrála první dva mistrovské duely.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

3:2

Branky a nahrávky: 23. Kubinčák (Smolka), 36. Alinč (Kubinčák, Petruška), rozh. náj. Smolka – 12. O.Kaše (Kämpf, Hřebejk), 16. D. Kaše (Růžička, Skinner)