KHL

HC Viťaz Moskevská oblast – Avtomobilist Jekatěrinburg

6:1

konec (0:1, 1:0, 5:0)

13.09.2014, 15:00 • Ice Hockey Center 2004 • Info o důležitých událostech (Václav Petrů)

Tipsport: 2.25 4.1 2.51 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

58:25

Dvě minuty za sekání obdržel Anton Buchanko (CEC).

56:14

Dvouminutový trest pro Ivana Vereščagina.

55:12

Čechov právě vstřelil branku!
Tohle už začíná zavánět debaklem! Hra Jekatěrinburgu je v troskách, z čehož vytěžil gól NIKITA ŠACKIJ. Asistence: Roman Kudinov, Georgij Berdjukov.

52:58

Domácí hokejisté zřejmě definitivně rozhodují o své výhře. Pátou branku Podolsku v dnešním zápase vstřelil JURIJ KOKŠAROV. Asistence: Anton Koroljov, Denis Grebeškov.

49:32

Velice nezvyklá situace, hostující trenér odvolává Lobanova a Jekatěrinburg hraje uprostřed třetí třetinu vabank v šesti mužích proti třem!

49:32

A pozor, domácí jsou do tří, vyloučen byl Jurij Kokšarov.

48:15

Hosté nyní dostávají příležitost ještě nějak utkání ovlivnit, potřetí v dnešním zápase míří na trestnou lavici Zjazov.

45:31

Tři inkasované branky v krátkém časovém úseku vyhnaly z brány Jakuba Kováře, jehož nahradil Jevgenij Lobanov.

45:31

Jekatěrinburg je nyní v obrovské křeči, čehož dokonale využil ANTON KOROLJOV. Během čtyř minut vstřelili domácí hráči tři branky! Asistence: Vjačeslav Soloduchin, Jurij Kokšarov.

44:40

Domácí jsou v laufu, což nyní potvrzuje český útočník ROMAN HORÁK, který dostává své mužstvo do dvoubrankového vedení. Asistence: Dmitrij Cyganov, Matias Porseland.

42:23

Domácí hráli v šesti a nyní budou hrát oslabení.

41:38

Domácí se dostávají do vedení, svou první branku v dresu Podolsku dává český útočník ROBERT KOUSAL. Asistence: Maxim Afinogenov, Nikita Vyglazov.

32:44

Aktivitu Podolsku teď zbrzdil Zjazov. Ten dnes podruhé míří na trestnou lavici, tentokrát za držení.

31:35

Přes třicet minut čekali domácí fanoušci na gólovou radost. Tu jim obstaral VJAČESLAV SOLODUCHIN, který vyrovnává skóre utkání. Asistence: Anton Koroljov.

26:36

Na trestné lavici teď zřejmě rozdávají rubly, jak jinak si vysvětlit, že na ní míří další hráč, tentokrát Igor Jemelejev (JEK)- dvě minuty za sekání. Dvě vteřiny se bude hrát tři na tři. Poté začne zkrácená přesilová hra domácího týmu.

26:16

S tresty na obou stranách se teď roztrhl pytel. Nyní se kolektivní chyby dopustil domácí celek, střídačka Podolsku dostala dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě.

25:11

A je po početní převaze. Lepistö (JEK) zastavil pronikajícího Romana Horáka jen za cenu faulu a počet sil na ledě se vyrovná.

24:38

Přesilová hra pro Avtomobilist. Dvě minuty za hákování si "vysloužil" Ajrat Zjazov.

20:51

Hosté si zahrají na úvod druhé třetiny přesilovou hru, dvě minuty za sekání si půjde odpykat český útočník v dresu Podolsku Roman Horák.

17:20

Důležitý zákrok lapačkou vytáhl proti ráně Grebeškova od modré Jakub Kovář.

17:11

Ideální příležitost pro domácí! Během vlastního oslabení sekl soupeře Alexander Simakov, rozhodčí jej posílá za katr a to znamená jediné, hosté budou hrát chvíli ve třech.

15:45

To se teď může změnit, rozhodčí udělil dvouminutový trest za hákování Nikitu Komarovovi (JEK) a domácí si zahrají druhou přesilovou hru.

12:05

A máme tu další vyloučení. Tentokrát si půjde za katr sednout Anton Krysanov, který dostal trest dvě minuty za sekání.

09:48

Hokejisté Jekatěrinburgu si hru v početní převaze příliš dlouho neužili. Trvala jen dvanáct vteřin, než se nedovoleného háčku dopustil Anton Lazarev.

09:36

Podolsk si zahraje dnes již své druhé oslabení, dvě minuty za hákování obdržel Igor Golovkov.

04:20

Hosté budou mít za malou chvíli ideální příležitost navýšit svůj náskok. Dvě minuty za hákování dostal Mario Kempe.

03:26

Jekatěrinburg právě vstřelil branku!
Jsou to však hosté, kteří otevírají skóre utkání. Konkrétně se prosadil IGOR JEMELEJEV Asistence: Jevgenij Lapenkov, Eduard Lewandowski.

6:1

Branky a nahrávky: 32. Soloduchin (Koroljov), 42. Kousal (Afinogenov, Vyglazov), 45. Horák (Cyganov, Porseland), 46. Koroljov (Soloduchin, Kokšarov), 53. Kokšarov (Koroljov, Grebeškov), 56. Šackij (Kudinov, Berdjukov) – 4. Jemelejev (Lapenkov, Lewandowski)

HC Viťaz Moskevská oblast: Saterri (Saprykin)- Porseland, Grebeškov, Berdjukov, Vereščagin, Golovkov, Selezňjov, Buchanko, Kudinov- Horák, Kempe, Cyganov- Soloduchin, Koroljov, Kokšarov- Kousal, Afinogenov, Vyglazov- Zjazov, Šackij, Makejev

Avtomobilist Jekatěrinburg: Kovář (46.Lobanov)- Viklund, Lepistö, Metljuk, Megalinskij, Trjamkin, Antonov, Žuravljov, Postnikov- Simakov, Petružálek, Brule- Lazarev, Krysanov, Bumagin- Lapenkov, Jemelejev, Lewandowski- Golyšev, Komarov, Arkalov

Rozhodčí: Kadyrov, Komarov- Strelcov, Tarasov