Rytíři Kladno – Piráti Chomutov

4:3

konec (2:3, 2:0, 0:0)

13.09.2014, 15:30 • ČEZ stadion Kladno - 2. plocha • Adam Soukup (@AdamSoukup1)

Kladno přesto, že prohrávalo 0:3 se dokázalo vzpamatovat a otočit průběh utkání na svoji stranu. Děkuji za pozornost a u dalších on-line přenosů napočtenou. (17:35:14)

60:00

59:48

Piráti to zkouší v šesti!

59:24

Chomutov se nemůže dostat z obraného pásma.

58:31

Kladno se drží v útočném pásmu a kombinuje.

58:01

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:42

Cestr se dostal ke kotouči a Chomutov se žene do útočného pásma.

56:43

Bunda nahodil kotouč na Dvořáka, ale ten vyrazil na Slánského, který z ostrého úhlu minul.

56:14

55:35

Slánský mohl přihrát Šilhavému, ale raději zvolil střelu.

55:09

Kružík vystřelil, ale jeho rána byla zblokovaná do ochranné sítě.

54:39

Piráti vybojovali kotouč, a ihned vyhazují přes všechny čáry.

54:14

Szathmáry (CHM) dostává dvě minuty za hákování. Kladno má také možnost přesilovky pět na tři.

53:36

Bunda si říkal o puk na modré čáře, ale Kružík raději vystřelil sám. Hra se přerušuje.

52:55

Dubeň (CHM) dostává dvě minuty za podražení.

52:32

52:07

Dubeň se snaží rozjet útočnou akci Chomutova.

51:28

Kladno hraje ve čtyřech a ihned se ujalo puku. Nakonec u puku Šilhavý, který vyhodil alespoň do středního pásma.

50:50

Piráti kombinují podél mantinelu, ale opět se jim nedaří dostat do vhodné pozice.

50:35

Oddechový čas pro hosty.

50:35

Matula (KLA) dostává dvě minuty za hrubost. Chomutov bude mít přesilovku pět na tři.

50:22

Piráti kombinují, ale zatím se jim vůbec nedaří vystřelit.

49:08

Doležalovi se podařilo vyhodit. Jeho vyhození letělo přímo na Dvořáka, ale ten s tím neměl problémy, a nakonec rozehrál.

48:20

Kladnu se podařilo vyhodit a může v klidu vystřídat.

47:59

Chomutov se ihned během čtyřminutové přesilovky usazuje v útočném pásmu.

47:17

Šilhavý (KLA) dostává čtyři minuty za vysokou hůl.

47:17

Bunda nyní řeší nějaký konflikt s hlavním rozhodčím. Bude se zřejmě vylučovat na kladenské straně.

46:37

Šilhavý se pokoušel obrat Hiermana o kotouč, ale neúspěšně. Až Švihálek musel přerušit hru.

45:54

Kuzďas zkoušel najít přihrávkou Vladimíra Macháčka, ale ani tento pas neměl přesnost. U puku, tak hosté.

45:09

Teď pozorujeme nepřesnost přihrávek a nakonec je z toho i postavení mimo hru.

44:23

Meliško dostal přihrávku po vyhraném vhazování, a ihned vypálil. Jeho rána z voleje letěla těsně nad domácí branku.

44:02

Švihálek raději ukryl kotouč do své lapačky před dotírajícím se chomutovským útočníkem.

43:19

Šilhavý se pokoušel rozehrát na Machače, ale tato přihrávka neměla oči, a tak se zase puku zmocňují Piráti.

42:54

Teď to jsou zase hosté, kteří zkoušejí ohrozit Švihálka, ale ani ten zatím nemusel zasahovat.

42:04

Dělovku od modré také vyslal po vyhraném vhazování Bunda, ale ani jeho střela se k Dvořákovi nedostala.

41:15

Miura prokličkoval až na modrou, odkud se pokusil propálit hostujícího brankáře, ale jeho rána byla zblokovaná.

40:28

Úvod třetí třetiny začali lépe Piráti, kteří nyní operují s pukem v útočném pásmu.

40:01

Další třetina začne přibližně v 17:01.

40:00

39:45

Machač se po prohraném vhazování pokoušel vybojovat kotouč zpět, ale po souboji u mantinelu se už zřejmě nic nestihne.

39:01

Probíhá poslední minuta druhé třetiny, a u puku jsou hosté.

37:36

Aleš Macháček prokličkoval až do před brankového prostoru, odkud vyzkoušel střelu zápěstím, ale domácí brankář chytá.

36:43

Chomutovský protiútok vypadal hrozivě, když Janák vystřelil a kotouč se pohyboval na brankové čáře. Nakonec to, ale vyřešil jeden z kladenských obránců, který vyhodil puk na zakázané uvolnění.

36:12

Kladeňáci jsou velmi aktivní a neustále se drží v útočném pásmu.

34:26

Kladno právě vstřelilo branku!
Rytíři otáčejí průběh utkání na svojí stranu. Po krásné souhře s Machačem se k puku dostal MARTIN SLÁNSKÝ, který přesnou střelou dává Kladnu vedení. Asistence: Patrik Machač, František Matula.

33:57

Vladimír Macháček bojoval o kotouč v rohu kluziště, ale tento souboj trval moc dlouho, a tak rozhodčí hru přerušil.

33:29

Hajný po vyhraném buly vyzkoušel střelu od červené, ale branku o několik metrů minul.

33:01

Miura se dostal k odraženému kotouči před brankou, ale jeho nepřesné zakončení končí na holi Huňady.

31:53

Piráti jsou v plném počtu, ale nedaří se jim založit útočnou akci.

31:31

Matula vybojoval kotouč a ihned ho vyhodil přes všechny čáry. Domácí posílají na led čerstvé síly.

30:24

Piráti se ihned usazují v útočném pásmu, kde kombinují. Aleš Macháček zkoušel pozornost Švihálka, ale neuspěl.

29:43

Chomutov si nakonec vynutil přesilovou hru. Slánský (KLA) dostává dvě minuty za podražení.

29:30

Po vyrovnání jsou spíše aktivní hosté, kteří ohrožují domácí branku.

27:26

A máme vyrovnáno! Krásná akce, končí gólem. Křepelka posunul puk ještě na DANIELA KRUŽÍKA, který svižnou střelou pod horní tyč propálil Dvořáka. Asistence: Petr Křepelka, Krešimír Schildhabel.

27:03

Petr Macháček uháněl na Švihálka, ale nakonec vše vyřešil Potěchin, který se snažil v čas vrátit.

26:25

Chomutov se pokusil o útočnou akci, ale tu jim pokazil ofsajd. Na led nastupují druhé formace.

25:12

Velmi aktivní dnes Machač a Slánský. První jmenovaný opět hledal krásnou přihrávkou někoho před branku, kde byl druhý jmenovaný. Nakonec z velkého chumlu před brankou se hra opět přerušila.

24:48

Aleš Macháček dostal přesnou přihrávku na modrou, ale jeho pouhé nahození na Švihálka skončilo přerušením hry.

23:50

Janeček dostal přihrávku od Machače, ale puk mu přeskočil čepel. Piráti, se tak ujímají puku a zakládají akci.

23:01

Kružík dostal přihrávku do středního pásma, ale nedokázal si s ní poradit.

22:12

Hosté jsou sice v plném počtu, ale nemohou se dostat z vlastní třetiny.

21:13

Janeček se prohnal středním pásmem až do útočného, ale nic kloudného nevymyslel a u puku jsou Piráti.

20:38

Domácí se ihned usazují v útočné třetině a kombinují.

20:01

Hosté dostávají dvě minuty za zdržování hry – pozdní nástup.

20:01

První třetina je za námi a my jsme viděli v celku pohledný hokej, který nám přinesl skóre po první periodě 2:3 pro chomutovské Piráty. Druhá třetina začne přibližně v 16:17.

20:00

KRUŽÍK - 2:3

19:33

Přeci jen se ještě domácí prosazují a snižují na rozdíl jediné branky. Křepelka nahrával před branku, kde se prosadil DANIEL KRUŽÍK, který se bez problémů trefuje mezi tři tyče. Asistence: Petr Křepelka.

19:01

Probíhá poslední minuta první třetiny. Kladenští v útočném pásmu.

18:24

Hierman (CHM) dostává dvě minuty za podražení.

17:54

Kružík z pravého rohu kluziště nahrával do před brankového prostoru, kde byl Schildhabel, ale ani ten nedokázal prostřelit Dvořáka.

17:43

Strunz se nakonec zmocnil puku, ale nevěděl co, a tak vyhodil na zakázané uvolnění.

17:11

Větrovec pálil tvrdě od modré, ale jeho rána byla zblokovaná. Domácí stále aktivní v útočném pásmu.

16:49

Miura dokázal vyhrát souboj, a tak se dostal ke kotouči, který následné rozehrál ba volného obránce.

15:56

Tak tohle byla gólová šance Rytířů! Machač z levého kruhu nahrával na volného Šilhavého, ale druhý jmenovaný nedokázal trefit letící kotouč do odkryté branky.

15:14

Machač vyhrál vhazování na Špačka, který nahodil kotouč do útočné třetiny.

14:39

Kuzďas bojoval v rohu kluziště o kotouč, a nakonec ho i vybojoval, ale jeho následná přihrávka skončila na holi chomutovského hráče.

Po první třetině Vám nabídne možnost animovaných gifů u branek!

13:24

Hra se také po dlouhé době přesunula na druhou stranu. Doležal bojoval v brankovišti, ale hostující brankář byl pozorný, a puk ukryl do své lapačky.

12:43

Kladeňáci sice snížili, ale hosté jsou stále aktivní.

10:37

No, tak to netuším, ale tento gól by platit neměl. Kladenští pěkně kombinovali, až dostal přihrávku YUKI MIURA, a ten trefil zcela odkrytou branku. Branka, ale byla dříve posunuta než gól padl. Rozhodčí branku, ale nakonec uznává. Asistence: Petr Janeček, Martin Slánský.

10:16

Strunz (CHM) dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

08:53

Piráti právě vstřelili branku!
Chomutovští junioři jsou dnes opravdu na koni. PETR MACHÁČEK byl hodně tvrdý a dokázal si vybojovat své místo v brankovišti, odkud pak dorážel za Švihálkova záda. Asistence: Michal Kašpar.

08:38

Další hostující akce mohla vypadat slibně, ale tu zastavil pískot rozhodčích. Postavení mimo hru.

06:46

Piráti se během necelých sedmi minut radují už podruhé. Dimitrov vybojoval puk ve vlastním obranném pásmu a přesnou přihrávkou našel PETRA MACHÁČKA, který zakončil přesně mezi tři tyče. Asistence: Jakub Dimitrov.

06:39

Schildhabel dostal puk v útočném pásmu, ale ihned ho ztratil a puku se opět zmocňují Piráti.

06:08

Piráti jsou velmi aktivní a i nadále ohrožují domácí branku. Teď to byl Strunz, který střílel.

05:05

Hra se nyní odehrávala spíše ve středním pásmu, ale nakonec se puku ujal Jirušek a prověřil pozornost domácího brankáře.

03:27

Chomutovský útok se doslova hnal do útočné třetiny, kde se usadil a několika kombinacemi se puk dostal k ALEŠI MACHÁČKOVI, který svižnou střelou z mezikruží propálil Švihálka. Bez asistence.

03:07

Rytíři operovali s pukem v útočném pásmu, ale jeden z nich odehrál vysokou holí a hra se přerušila.

02:40

02:30

Szathmáry vypálil od modré, ale střela se pouze otřela o boční síť.

01:48

Doležal se dostal ke kotouči, ale místo aby ho vyhodil, tak o něj na modré přišel, a tak Chomutov stále v útočné třetině.

01:14

Švihálek měl plné ruce práce, ale nakonec dokázal zlikvidoval i dorážku Cestra.

01:00

Dubeň pálil od modré, ale branku o několik metrů minul.

00:40

Patrik Machač (KLA) dostává dvě minuty za podražení.

00:27

Úvodní vhazování vyhráli domácí, a ihned se ženou do útočného pásma.

00:01

Rytíři Kladno: Švihálek – Větrovec, Potěchin, Bunda, Matula, Špaček, Zajíc – Hajný, Šilhavý, Křepelka, V. Machàček, Schildhabel, Slánský, Janeček, Doležal, Machač, Kuzďas, Miura, Kružík

Piráti Chomutov: Dvořák – Meliško, Ringler, Hierman, Cestr, Dubeň, Szathmáry, Černý – Šťovíček, A. Macháček, Kašpar, Jirušek, Dimitrov, Janák, Huňady, P. Macháček, Strunz

Rozhodčí: Hornáček – Štofa, Ondráček.
Rytíři Kladno
Domácí celek má za sebou již 8 odehraných zápasů s celkovým počtem třinácti bodů. Kladeňáci se hřejí na sedmé příčce ligové tabulky, a to se skórem 28:30.
Poslední zápas odehráli Rytíři včera s Litvínovem, který po přetahování nakonec zdolali po samostatných nájezdech. Ve včerejším zápase s Chemiky, jsme měli možno vidět i několik krásných kombinací, ale to vše si můžete připomenout ve včerejším onlajnu i s animovanými gify.
Piráti Chomutov
Hostující celek má za sebou pouhé 4 odehrané zápasy s celkovým počtem tří bodů. Chomutováci se hřejí na čtrnácté příčce ligové tabulky, a to se skórem 9:14.
Poslední zápas odehráli Piráti včera s Plzní, v kterým po přetahování nakonec podlehli po samostatných nájezdech. Ve včerejším zápase s Indiány, jsme měli možno také vidět i několik krásných kombinací, ale to vše si můžete připomenout ve včerejším onlajnu.
Dobrý den, vítám Vás u zápasu mezi kladenskými Rytíři a chomutovskými Piráty v rámci české Extraligy juniorů! Úvodní buly je naplánováno na 15:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.

4:3

Branky a nahrávky: 11. Miura (Janeček, Slánský), 20. Kružík (Křepelka), 28. Kružík (Křepelka, Schildhabel), 35. Slánský (Machač, Matula) – 4. A. Macháček, 7. P. Macháček (Dimitrov), 9. Macháček (Kašpar)

Rozhodčí: Hornáček – Štofa, Ondráček