1:0

po penal. (0:0)

09.09.2014, 20:00 • Dominik Rejthar (@DominikRejthar)

Tipsport: 1.95 3.1 3.63 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

A je dobojováno. Až pokutové kopy musely rozhodnout o postupujícím, kterým je nakonec domácí Girona. (22:44:19)

120

V penaltovém rozstřelu zvítězil tým Girona FC.
Rozhodující penaltovou trefu obstaral ADAY.

Hosté neproměňují a je tak tak rozhodnuto. Brankář Palatsí vychytal svému mužstvu vítězství.

Aday se rovněž trefuje a Girona má opět psychickou výhodu! 6:5!

Sanz udržel chladné nervy a srovnává na 5:5!

Roberto vystihl směr střely a nechybělo opravdu mnoho, aby jí vytěsnil mimo tyče. Nakonec ale míč prošel do jeho sítě! 5:4

Martín se trefuje a je tak opět srovnáno! 4:4

Girona jde opět do vedení a pod tlakem je tak nyní Tenerife – 4:3.

Tenerife vyrovnává na 3:3. Následovat bude nyní pátá série pokutových kopů.
García netrefil vůbec branku a Tenerife tak může vyrovnat!

Tentokrát brankář Pelatsí nevystihl směr střely a Tenerife tak snižuje 3:2

Amagat nádherným dloubákem pohodlně skóruje – 3:1 pro Gironu!
Brankář Palatsí vystihl směr střely soupeře a jeho tým tak má jednogólový náskok!

Mata načal druhou série rovněž precizním kopem a Girona je tak ve vedení.

Ani Ruiz na druhé straně nedal gólmanovi šanci a je tak srovnáno – 1:1.

Jandro uklidil míč přesně k tyči a Girona je tak ve vedení.
Jako první bude kopat Girona.

Střílení penalt začíná.
Rozhodnout tak dnešní pohárové klání bez gólů budou muset až pokutové kopy.

120

Druhé prodloužení skončilo.

120

Před koncem prodloužení uviděl žlutou kartu ještě hostující Suso.

119

Girona je u balonu, ale do konce prodloužení utkání již příliš mnoho nezbývá. Rozhodnout tak budou muset nakonec nejspíše penalty.

117

Střela Amagata ze standardní situace přeletěla vysoko branku Tenerife.

116

Girona už už se dostávala k ohrožení branky, střelu Jandra ale obrana Tenerife dokázala zblokovat.

114

Jeden centr za druhým létal nyní do vápna Girony, ani jeden z nich ale nenašel svého adresáta.

112

Dlouhý míč nedokázal Dávila zkrotit na hrací ploše, následovat bude odkop od branky Girony.

110

Zmar v přesné střelbě v dnešním utkání dokonal domácí Amagat, který poslal míč ze střední vzdálenosti někam na tribunu.

108

Centr byl sice do šestnáctky pěkný, ale opět tam pomezní uviděl ofsajdové postavení, a tak celá akce nakonec končí.

107

Tenerife bude zahrávat standardní situaci ze zajímavé pozice.

106

Začalo druhé prodloužení.
Ani z rohového kopu domácí neudeřili, a tak sudí odpískal konec první půle prodloužení. Šance že uvidíme gól ve zbývajícím čase prodloužení je vzhledem k předváděné hře obou mužstev mizivá.

105

První poločas prodloužení skončil.

105

Girona bude zahrávat rohový kop.

105

Hra nadále připomíná spíše urputný boj než pěkný fotbal.

103

Další slibnou akci Tenerife tentokrát ukončil pomezní sudí, který signalizoval ofsajd.

101

Tenerife rozjíždělo slibnou útočnou akci, tu ale zazdil nepřesnou přihrávkou jeden z hráčů Tenerife.

100

Střídání v týmu Girona FC: ze hřiště odchází Alfonso, přichází Bigas.

97

Střídání v týmu CD Tenerife: ze hřiště odchází Ruso, přichází Dávila.

96

Amagatova střela trefila pouze zeď soupeře. Následná jeho dorážka skončila vysoko nad brankou.

95

Girona tak bude zahrávat standardní situaci z velmi dobré pozice.

94

Álvarez stáhl k zemi protihráče a uviděl žlutou kartu.

93

Brankář Roberto byl faulován a po hvizdu sudího tak může v poklidu rozehrát.

92

Girona začala prodloužení aktivně a tlačí se dopředu.

91

Začal první poločas prodloužení.
V druhé půli jsme opět neviděli žádnou příležitost, z které by to smrdělo gólem. Následovat tak bude prodloužení a případně pak až penalty, ve kterých již bude muset dojít k rozhodnutí.

90+3

Hráči obou mužstev se nikam neženou a prodloužení je tak na spadnutí.

90+1

Mata se rval dopředu, ale jeho poslední klička těsně před šestnáctkou mu již nevyšla.

90

Rozhodčí přidá tři minuty nad rámec řádné hrací doby.

89

Palatsí včas vyběhl ze svého postavení a zmocnil se tak volného míče dříve než útočník Tenerife.

88

Tenerife má před základní hrací doby více ze hry, Girona ale dobře brání a čeká na rychlé brejky.

86

Už už to vypadalo na únik Maty, když v tom ale vyletěl praporek pomezního rozhodčího.

85

Mas to vyřešil v obraně dobře a odkopl míč vší silou do bezpečí.

83

U obou mužstev je sice vidět větší snaha ke vstřelení nejspíše rozhodující branky, ale zatím si ani jedno z nich v druhé půli gólovou šanci nevypracovalo.

81

Nechybělo mnoho a mohlo udeřit na hostující straně. Centr od rohového praporku mířící do ohně tečoval jeden z hráčů Tenerife jen těsně vedle soupeřovy branky.

80

Střídání v týmu CD Tenerife: ze hřiště odchází Maxi, přichází Suso.

80

Střídání v týmu Girona FC: ze hřiště odchází Coris, přichází Mata.

79

Když už to vypadalo, že by mohla Girona vyrazit do zajímavé šance, tak se jeden z jejich hráčů provinil faulem.

77

Obě dvě mužstva aktuální bojují o balon ve středu pole.

75

Girona je sice u balonu, ale její hráči si vůbec neví rady, jak se propracovat kupředu.

73

Brankář Roberto vyběhl včas ze své brány a byl tak u volného balonu dříve než útočník soupeře.

72

První střídání na straně Girony. Odchází Bordas, na jeho místo přichází Amagat.

71

Obě dvě mužstva cítí, že by to chtělo s výsledkem něco dělat, a tak se začínají více pouštět do útočení.

69

Brankář Roberto musel být chvíli ošetřován poté, co s ním pořádně otřásla jedna ze střel.

69

Další parádní střelu obstaral domácí Jandro. jeho nádherný táhlý projektil jen těsně minul prostor hostující svatyně.

67

Christian Alfonso se napřáhl z velké dálky a pořádně prověřil gólmana Roberta, který musel sebou pořádně rychle praštit o zem.

66

Další příliš dlouhý míč z hloubi pole v podání Gonzáleze skončil mimo hrací plochu.

64

Obrany zatím nadále válí nad útočníky.

63

Domácí Aday fauloval protihráče a uviděl tak žlutou kartu.

61

Od druhé půle je to zatím zcela jinak, Tenerife útočí, domácí tým se převážně brání.

59

Centrovaný míč do šestnáctky odhlavičkoval v pohodě jeden z obránců do bezpečí.

58

I ve španělském poháru sudí používá zázračný sprej a určuje tak postavení soupeřovi zdi.

58

Tenerife bude zahrávat volný přímý kop ze zajímavé pozice.

56

Sebasův centr do vápna přelétl celou šestnáctku a skončil až v zámezí.

55

Brankář Roberto s rozehrávkou od své branky opravdu nespěchá.

53

Z velké dálky to zkusil Maxi. Jeho rána byla sice tvrdá, ale mířila nad branku.
Dnešní zápas zatím příliš podívané nenabídl, za to čeští fanoušci mohou jásat, Bořek Dočkal poslal Česko do vedení.

51

V posledních minutách je hra rozkouskována velkým množství faulů.

49

Centr ze standardní situace do vápna Girony byl sice pěkný, ale jeden z hostujících hráčů stál za linií obránců a sudí tak píská ofsajd.

47

Sanz zkusil vypálil z velké dálky, jeho muška byla ale velmi vychýlená.

46

První změna na straně Tenerife. Do druhé půle již nenaskočil Guarrotxena, na plac jde González.

46

V první půli nebylo k vidění opravdu moc zajímavých situací, Domácí Girona je sice zatím aktivnější, ale kromě Juanlovi pěkné střely se k ničemu jinému nakonec nedostala.
Druhý poločas začne přibližně v 21:00.

45+1

45

Brankář Palatsí odkopává míč do středu pole a sudí ihned píská konec první půle.

43

Sanz skolil ze zadu protihráče a od sudího tak vyfasoval žlutou kartu.

42

Centr do pokutového území našel Mase, který hlavičkoval jen prostoru, jenž střežil gólman Roberto.

41

Jandro si posunul míč na střed před šestnáctku a následně vypálil. Jeho ránu srdnatě zblokoval alespoň na rohový kop jeden z obránců Tenerife.

39

Girona má sice opět více ze hry, ale z její dlouhé kombinace okolo soupeřovi šestnáctky opět žádné nebezpečí nevzniklo.

37

Centr Cristo Martína letěl pouze za brankou soupeře. Brankář Palatsí tak uvede míč zpátky do hry odkopem od své svatyně.

35

Tenerife se po delší době dostalo dopředu, ale celá jeho akce nakonec skončila nepřesnou přihrávkou jednoho z hostů do zámezí.

33

Juanlu se po krásné kolmici od spoluhráče obří šanci. Jeho střelu z vápna ale gólman Roberto v tváří tvář útočníkovi Girony parádním zákrokem zneškodnil.

31

Girona je nadále u balonu a může založit další akci.

29

První pořádnou střelu na branku obstaral domácí Bordas, který si na levé straně vápna udělal prostor a následně vypálil. Jeho slabou střelu k tyči ale gólman Roberto v pohodě lapil.

27

Coris předvedl v obraně velmi dobrý zákrok a nedovolil tak soupeři, aby se dostal do vápna.

25

Hosté se postupně osmělují a nyní o oni zatápějí svému soupeři.

23

Tenerife zahrávalo rohový kop a nechybělo opravdu mnoho, aby si centr srazil do vlastní branky jeden z obránců Girony.

21

Tenerife je pod tlakem. Ani jeden z obránců hostů totiž není schopen provést to, co by měl každý umět, odkopnout míč co nejdále do bezpečí.

20

Tenerife marně nadále hledá cestu, kudy by se dalo projít k brance protivníka.

18

Do zajímavé příležitosti se řítil domácí Alfonso, ale hostující Sanz mu včas dokázal vystavit stopku.

17

Utkání se zatím odehrává ve velmi poklidném tempu. Girona má sice mírně navrch, ale k žádné střele ohrožující svatyni soupeře se ještě nedostala.

16

Brankář Palatsí včas vyběhl a zažehnal tak hrozící nebezpečí.

14

Girona opět začíná mít více ze hry. Centr z levé strany do vápna našel Bordase, jehož tvrdou ránu zblokoval obětavě jeden z obránců Tenerife.

12

Útočná akce Tenerife byla zastavena kvůli postavení jednoho z hostů v ofsajdu.

11

Vítolovo přízemní centrostřela skončila nakonec bezpečně v rukavicích brankáře Palatsího.

10

Aday stáhl soupeře k zemi a Tenerife tak bude zahrávat volný přímý kop ze zajímavé pozice.

9

Dlouhý nákop z hloubi pole se nakonec dokutálel jen ke gólmanovi Robertovi.

7

Vítolo zastavil útočnou akci domácích pouze za cenu faulu ve středu pole.

6

Hlavičku Arnaeze po centru do rohového praporku gólman Palatsí bez potíží zlikvidoval.

5

Hosté budou po zblokované přihrávce zahrávat rohový kop.

4

Tenerefe se v utkání zatím vůbec k ničemu nedostalo a zatím se pouze brání nájezdům soupeře.

2

Domácí jsou zatím hned od začátku aktivnějším týmem na hřišti a tlačí svého protivníka.

1

První útočná akce Girona skončila nepovedenou střelou mířící někam do místních ochozů.

1

Girona FC: Palatsí – Juanlu, Ramalho, Mas, García, Coris, Gómez, Aday, Jandro, Bordas, Alfonso
Náhradníci: Andrés – Eloi, Amagat, Matat, Iňiguez, Vivancos, Bigas, Zamorano

CD Tenerife: Roberto – Moyano,Álvarez, Ruiz, Arnaez, Vitolo, Sanz, Maxi, Martín, Guarrotxena, Ruso
Náhradníci: Jacobo – Albizua, Suso, Dávila, León, Rivero, González.
Tenerife naopak v nové sezoně zatím paběrkuje a s jedním bodem se nachází v sestupovém pásmu. Obě dvě mužstva na sebe narazila již minulý týdne v rámci ligy, kdy byla úspěšnější Girona, která svého protivníka zdolala 2:0.
Girona si zatím v Segunda División vede velmi dobře a po třech odehraných kolech má na svém kontě plný bodový zisk a nachází se tak na prvním místě tabulky. Domácí tým tak má před tímto duelem velmi dobrou formu.
V druhém kole španělské poháru Copa del Rey na sebe narazí dva druholigové celky, a to Girona a Tenerife.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.