09.09.2014, 18:00 • Municipal • Petr Jiříček (@Petric32)

Tipsport: 1.13 7.9 10.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Loučím se s vámi a přeji hezký večer. (19:52:38)

90+4

Konec zápasu. Utkání za velice vypjatých podmínek skončilo, a ačkoliv to místy vypadalo, že Ázerbajdžán uhraje skvělý bod, nakonec dopadli jeho reprezentanti jako zpráskaní psi. A vděčit za to mohou především své nedisciplinovanosti. Portugalci měli prvenství ve skupině již předem jasné, přesto je to ideální tečka za účelem zvýšení sebevědomí.

90+4

A ještě jedna karta.... vidí ji Erat.

90+2

Utkání už je v samotném závěru, který Ázerbajdžán ale vůbec nezvládl, nechal se hned dvakrát vyloučit a inkasoval též třetí direkt z penalty.

RICARDO (p) - 3:1

90+1

Portugalsko právě vstřelilo branku!
Exekuce penalty se ujal RICARDO ESGAIO a s roztřepetáním sítě neváhal ani vteřinu. 3:1!

90

A stoper Ázerbajdžánu rovněž vidí druhou žlutou kartu a musí o několik minut dříve pod sprchy.

Penaltový zákrok

88

A to zdaleka není všechno, vážení! Portugalsko bude po faulu Aliyeva kopat penaltu.

86

A hosté na to pochopitelně reagují odpovídajícím střídáním, kdy Ramazanova nahrazuje Kurbanov.

85

Ázerbajdžánci závěr zápasu nezvládají. Po inkasovaném gólu je tu také druhá žlutá a tím pádem červená karta pro Iltera Tashkina.

85

V ofsajdu na další útočné zteči je zastižen Tomané.

Edgar IÉ - 2:1

82

A je to tady. Ačkoliv Portugalci teď soupeře rozhodně nezatlačili tak jako v prvním poločase, dokázali i z tohoto polovičatého tlaku vytěžit vedoucí gól. Ke zblokované střele Guerreira se nejrychleji dostal EDGAR IÉ a vystřelil Portugalsku dost možná tříbodový gól.

80

Žlutou kartu dostává Abatsiyev (Ázerbajdžán).

76

Portugalci to teď několikrát zkoušeli na Magomedaliyeva, jenže ten dostál své pověsti z prvního poločasu,

73

Nový muž na trávníku Tozé se ujímá exekuce rohového kopu.

71

Portugalci využili posledních možností na oživení hry čerstvými silami z lavičky a budou věřit ve vítězný konec. Naopak Ázerbajdžán bude chtít utkání statečně dovést do nerozhodného konce, většinu sil soustředí určitě před svou brankou.

70

Střídání v týmu Portugalsko: ze hřiště odchází Rafa Silva, přichází Carlos Mané.