Kvalifikace ME U21

Finsko – San Marino

5:0

konec (2:0)

09.09.2014, 18:00 • Wiklöf Holding Arena, Mariehamn, Finsko • Tomáš Lysý (@tomaslysy86)

Tipsport: 1.08 8.6 14.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

89

Ještě před rohem Finska je tu třetí a poslední střídání hostí. Ze hřiště odchází kapitán Alessandro Golinucci, místo kterého okusí kvalifikační minuty Luca Ceccaroli.

85

Finové během tří minut potřetí střídají, protože zu placu jde dnes také jeden gólových střelců Kimmo Hovi, který vsítil čtvrtý gól Seveřanů. Nahradí jej Nnaemeka Anyamele, africký Fin.

82

Finové střídají hned dvakrát, ze hřiště odchází jednadvacetiletý Robin Lod, místo kterého vstupuje na zelený pažit stadionu na ostrově v Mariehamnu Youness Rahimi, který také rozhodně nemá pouze finský původ.

82

Devatenáctiletý Matias Ojala nahradí na posledních zhruba devět minut dnes výborně hrajícího Thomase Lama, který dal pátý gól a měl prsty v úvodních dvou trefách svého týmu.

77

Střídání v ekipě hostů. Osmnáctiletý Luca Censoni odchází ze hřiště, kterého na posledních čtrnáct minut nahradí Lorenzo Francini.

68

Avizované první střídání San Marina je tu. Ze hřiště odchází osmnáctiletý Tommaso Zafferani, kterého nahrazuje stejně starý Federico Maiani.

5:0

konec (2:0)

Branky: 8. Väyrynen, 26. Väisänen, 57. O'Shaughnessy, 65. Hovi, 79. Lam

Karty:   87. Berardi (SMA)

Finsko: Virtanen – Saksela, Rexhepi, Väisäinen (C), D. O'Shaughnessy – Lam, Kabashi, Kamara – Lod, Hovi, Väyrynen. Trenér: Tommi Kautonen
Náhradníci: Gotte, Hämäläinen, Brechtel, Hetrsi, Ojala, Anyamele, Rahimi

San Marino: A. Manzaroli – Cesarini, Berardi, Zanotti, Faetanini, Grandoni – Zafferani, L. Censori, A. Golinucci (C), Tomassini – Bernardi. Trenér: Mirco Papini
Náhradníci: M. Zavoli, Ceccaroli, Francini, Moraccini, Righi, A. Zavoli, Maiani

Rozhodčí: Edin Jakupovic – Sreten Udovičić, Senad Ibrisimbegović – Husein Terzić (Bosna a Hercegovina)