Extraliga staršího dorostu

HC Sparta Praha – HC Motor České Budějovice

5:1

konec (3:0, 1:0, 1:1)

05.09.2014, 17:30 • Incheba arena, Praha • Info o změnách stavu (Robin Mana (@robin_mana))

60:00

Konec zápasu. (19:46:39)

58:59

Sparta právě vstřelila branku!
Pátou branku Sparty dává minutu a vteřinu před koncem třetí třetiny ONDŘEJ PROCHÁZKA. Asistence: Vojtěch Zeleňák a Vojtěch Komárek.

48:22

České Budějovice právě vstřelily branku!
Svého gólu se dočkali už i Budějovičtí. Na 1:4 snižuje NATAN VRÁBLÍK. Asistence: Erik Bahula a Jan Bárta.

40:01

40:00

38:27

V závěru druhé třetiny navyšuje vedení Sparty VÁCLAV ZÍDEK. Asistence: Vojtěch Kulda.

20:01

20:00

13:09

Domácí zatím učinili z utkání svoji exhibici. Na 3:0 zvyšuje znovu ONDŘEJ PROCHÁZKA. Bez asistence.

11:27

A vzápětí přídává druhou branku do budějovické klece. Trefuje se ONDŘEJ PROCHÁZKA. Asistence: Lukáš Šrámek.

10:57

Sparťany posílá do vedení VOJTĚCH KOMÁREK, domácí vedou 1:0. Asistence: Tomáš Fencl a Radek Jeřábek.

00:01

RAKO extraliga staršího dorostu dnes startuje úvodním prvním kolem. Semifinalisté posledního ročníku ze Sparty v něm hostí České Budějovice, kterým se loni nepovedlo proniknout do vyřazovacích bojů.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

5:1

Branky a nahrávky: 11. Komárek (Fencl, Jeřábek), 12. Procházka (Šrámek), 14. Procházka, 39. Zídek (Kulda), 59. Procházka (Zeleňák, Komárek) – 49. Vráblík (Bahula, Jan Bárta)

HC Sparta Praha: Brízgala – Chour, Duben, Vlad, Eliáš, Jeřábek, Zeleňák, Janda, Pacovský, Bureš, Sedliský – M. Jandus, Kulda, Šrámek, Zídek, T. Jandus, Michnáč, Pšenička, Fencl, Komárek, Dubský, Procházka

HC Motor České Budějovice: Němec – Kadlec, Kachyňa, Farka, Kubeš, Benda, Tintěra, Dvořák, Svoboda – Bláha, Pánek, Schmidmayer, Vráblík, F. Bárta, Jiřinec, Šulek, Bahula, Doktor, J. Bárta, Pospíšil, Mašek