05.09.2014, 17:30 • Kivikylan Areena • Martin Augustin (@ogy_16)

Tipsport: 1.05 13.0 22.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z mé strany pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a u dalších on-line přenosů nejen z hokeje se těším na počtenou! (20:01:32)
Střely na branku – 35:15
Utkání skončilo stejným brankovým rozdílem, který platil už po první třetině – tedy o čtyři góly. Lukko Rauma vítězí nad Nottingham 6:2 a stále tak v Lize mistrů ještě neztratila ani bod, naopak Panteři na svůj první zisk i po dnešku čekají. Ve třetí třetině nejprve skórovali domácí, když se prosadil Henrik Koivisto. Za hosty snižoval na konečných 6:2 v 58. minutě Benedict, který využil přesilovou hru.

60:00

59:48

Kowalski byl nucen přerušit hru a vhazovat se tak bude před jeho brankou.

59:00

Benedict měl na hokejce další gól, ale tentokrát se vytáhl Setänen!

58:42

Janne Lahti vyloučen za nedovolené bránění, ještě jedna přesilovka pro hosty.

58:01

Dvě minuty do konce utkání.

Brandon BENEDICT - 6:2

57:42

Nottingham Panthers právě vstřelili branku!
Hosté přesilovku využívají a snižují na 6:2! Anglický celek několikrát ohrozil Setänena a nakonec dokázal i skórovat, když Jacina nahrál mezi kruhy BRANDONU BENEDICTOVI, který překonal Setänena, jenž byl rozhozen po předchozím zákroku. Asistence: Greg Jacina a Cody Wild.

56:38

Panteři v přesilovce zahráli na icing, buly před Kowalskim.

56:32

Domácí vyhazují.

56:09

Hosté si vzali oddechový čas.

56:09

Ilkka Mikkola čistil prostor před domácí brankou nedovoleným způsobem a je vyloučen.

55:39

Suuronen pořádně znepříjemnil rozehrávku Berubemu. Hostující bek měl co dělat, aby soupeři nenechal kotouč v hodně nebezpečném prostoru.

54:52

Nyní se hraje především ve středním pásmu, hra už nebyla dlouho přerušena.

53:59

Šest minut do konce utkání, o vítězi je dávno rozhodnuto.

52:48

Před Kowalskim bylo zase horko. Hned dva domácí hráči se zblízka snažili procpat kotouč za jeho záda. Gólman Panterů dokázal situaci vyřešit.

6:2

Branky a nahrávky: 7. Gagnon (Vahalahti, Nurmi), 15. Vahalahti (Nurmi, Gagnon), 18. Niskala (Gagnon, Vahalahti), 20. Piitulainen (Ahtola), 36. Ahtola (Koski, Tikkanen), 45. H. Koivisto (T. Koivisto, Lahti) – 35. Mosey (Robinson, Benedict), 58. Benedict (Jacina, Wild)

Lukko Rauma: Zapolski (41. Setänen) – Jesse Virtanen, Mikkola, Tikkanen, Niskala, Forsberg, Jaatinen – Nurmi, Gagnon, Vahalahti – T. Koivisto, H. Koivisto, Lahti – Piitulainen, Jonne Virtanen, Ahtola – Nieminen, Riska, Sipiläinen – Suuronen, Koski

Nottingham Panthers: Kowalski (Green) – Berube, Cohen, Lee, Wild, Schmidt, Landry, Mosey, Oakford – Graham, Benedict, Robinson – Lachowicz, Lawrence, Boxill – Langelier-Parent, Farmer, Jacina.

Rozhodčí: Holm (SWE), Boman (FIN) – Saha (FIN), Suominen (FIN)