konec (0:0)

04.09.2014, 20:30 • Štadión Pod Dubňom, Žilina • Martin Dvořák

Tipsport: 1.6 3.9 5.05 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (22:24:23)
Domácí dnes vyválčili remízu 1:1 a Slováci mohou být rádi, protože vyrovnávali až v 90. minutě. Předtím se v koncovce neskutečně trápili a nechybělo málo, aby z trávníku odcházeli slovenští mladíci bez bodu. Remíza je však mnohem spravedlivější, než jakýkoliv jiný výsledek.

90+3

90+2

Probíhá již druhá minuta nastaveného času, strhne některý z týmů vedení ještě na svou stranu?

90

Slovensko právě vstřelilo branku!
A je vyrovnáno! ONDŘEJ DUDA protrhl střeleckou smůlu v ten pravý moment – v poslední minutě řádné hrací doby!

89

Skotové drží těsné vedení, ubránilo další rohový kop.

88

Duda rozehraje rohový kop Slovenska.

88

Střídání v týmu Skotsko: ze hřiště odchází Gauld, přichází Fraser.

87

McKenzie v ofsajdové pozici, míč pro Slovensko.

85

Gauld rozehrál rohový kop Skotska, branka soupeře zůstává zatím nedotčena, hosté však zůstávají u míče.

85

Na druhé straně vybojovali Skotové rohový kop.

84

Duda to zkusil přímo na branku, Archer chytá.

83

Rohový kop domácích rozehraje Duda.

83

Střídání v týmu Slovensko: ze hřiště odchází Lásik, přichází Lobotks.

82

Rohový kop pro Slovensko, který domácí rozehrají až po svém střídání.

82

Střídání v týmu Skotsko: ze hřiště odchází Fraser, přichází McKenzie.

81

Střela Lásika jen těsní míjí branku Skotska!

81

Duda rozehrává rohový kop domácích, změna místo tradičního exekutora Hrošovského.

80

A Skotové zaútočili, střela Mcginna zablokována, McLeod ohrozil gólmana Rusova, ten vytěsnil na roh.